Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zróbmy porz±dek z gie³d±
Autor Wiadomo¶æ
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 13:59   

Mam tak± koncepcjê, ¿eby zrobiæ porz±dek z gie³d± ct. Jak?
Po pierwsze, wprowadzaj±c op³aty za og³oszenia dla osób nie bêd±cych cz³onkami ct. Nie wiem jak to wygl±da od strony administracji, ale my¶lê, ¿e wprowadzenie p³atno¶ci przez sms za za³o¿my 2z³ netto nie bedzie rozbojem, a klub zawsze co¶ zyska
Druga koncepcja dotyczy wypieprzania og³oszeñ nie pasuj±cych do danych dzia³ów. Kupiê to kupiê, a nie sprzedam... Niech chocia¿ tam bedzie porz±dek
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 14:13   

Z tego co pisa³y w³adze, niebawem ma ruszyæ nowe forum, czy podejm± siê generalnego porz±dku z gie³d± CT? Nie wiem jaka bêdzie reakcja co poniektórych na komercjalizacje dzia³u ;p
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 14:42   

Nie wiem jaka bêdzie reakcja co poniektórych na komercjalizacje dzia³u
¯adna, bo stowarzyszenie Cartoon Trabant nie prowadzi dzia³alno¶ci komercyjnej.
Bartek, klub nie prowadzi dzia³alno¶ci gospodarczej. Nie ma mo¿liwo¶ci wprowadzenia takich op³at. Od zarabiania na og³oszeniach jest allegro :)
Ju¿ jak nowe forum i strona ruszy to ze swojej strony bêdê naciska³ ¿eby gie³dê przenie¶æ do forum, a dostêp do niej ograniczyæ. Handlarze na allegro, klubowicze na gie³dê CT...
Czy ograniczyæ dostêp ca³kowicie, czy jedynie mo¿liwo¶æ zak³adania tematów w gie³dzie? - Nie wiem, jeszcze przemy¶lê.
Co na to reszta klubowiczów? - Te¿ nie wiem. W odpowiednim czasie bêdê ich przekonywa³ o s³uszno¶ci takiego rozwi±zania. A zalet jest wiele :)
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 15:09   

Wszystko jasne. My¶lê, ¿e dostêp do czytania powinien byæ, ograniczaj±c mo¿liwo¶æ dodawania og³oszeñ
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 15:10   

ogloszenia tez powinny byc dostepne dla kazdego. ale w odpowiednim dziale i z odpowiednia trescia.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 15:18   

jest taki dzia³: www.allegro.pl :D
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 15:35   

allegro winduje ceny i ciê¿ko tam trafiæ ju¿ racjonalnego sprzedaj±cego i kupiæ co¶ w cenie takiej jak powinna byæ. Dlatego nie uwa¿am, ¿e nale¿y ograniczyæ dostêp do gie³dy, bo taki przys³owiowy pan z piwnic± pe³n± czê¶ci nie sprzeda tego nikomu, a wywali na z³om, bo nie bêdzie chcia³o mu siê umieszczaæ aukcji na allegro skoro np. oddaæ chce co¶ w dobre rêce za przys³owiow± z³otówkê. Wiele jest takich osób, które wpisuj± w google klub trabanta, bo chc± co¶ sprzedaæ i opisaæ to prosto jednym zdaniem w stylu "..nowe czê¶ci oddam za darmo tel: 666..."
Blokuj±c gie³dê strzelamy sobie w kolano.
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 15:47   

w sumie za op³aty sms klub nic nie zarobi :D
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 17:29   

Jak kto¶ chce co¶ oddaæ za przys³owiow± z³otówkê to allegro pobiera równie przys³owiowy odsetek prowizji.
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 19:27   

wszystkie g³osy s± s³uszne.
Zamkniêcie gie³dy dla "nie cz³onków" odetnie nas od osób które chc± sprzedaæ (oddaæ) przedmiot w dobre rêce, a nie chc± wstêpowaæ do klubu
Na serwisach aukcyjnych i og³oszeniowych jest wiele handlarzy, którzy chc± zarobiæ na trabanciarzach.
Z drugiej strony na naszej gie³dzie robi siê ba³agan.
Proponujê, aby nowa gie³da by³a podzielona na gie³dê dla klubowiczów oraz ogóln±. Wystawienie przedmiotu bêdzie wi±za³o siê z potwierdzeniem adresu email - obecnie "kto¶" podszywa³ siê pod Magika wystawiaj±c jego auto podaj±c jego email.
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 20:18   

O! I to jest to
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-13, 21:50   

Jakiekolwiek ograniczenia niekorzystnie wp³ywaj± na obraz ogólny!
Po co ograniczaæ, wymy¶laæ "cuda na kiju" jak mo¿na po prostu przypomnieæ osobie która ¼le wybra³a dzia³ i poprosiæ o zamieszczanie og³oszeñ we w³a¶ciwym miejscu,a ¼le zamieszczone usun±æ z wyja¶nieniem powodu. MUSI BYÆ PRZEP£YW INFORMACJI!!!
Mam nadziejê, ¿e moderatorzy nie bêd± narzekaæ na nadmiar pracy.
Jeszcze jedno:
- og³oszenia "wisz±" zbyt d³ugo. dawno s± nieaktualne, a wisz±.
Tu mo¿na wprowadziæ ograniczenie czasowe np. 7dni, 14dni do wyboru przy zamieszczaniu.
Wyra¼nie powinna byæ widoczna data rozpoczêcia i zakoñczenia.
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 07:49   

Na naszej gie³dzie,w porównaniu z innymi forami, jest naprawdê wzorowy porz±dek wiêc spokojnie mo¿na si±¶æ na laurach :)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 09:30   

Zale¿y z jakimi forami porównujesz ;)
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-14, 10:57   

To, ¿e og³oszenia wisz±, jest win± tego kodu... Ile osób go trzyma? Gdyby powi±zaæ to z kontem na forum, by³oby pro¶ciej. A reszcie z automatu wysy³aæ ten kod na adres e-mail, ew przez bramkê sms na podany numer telefonu. To jest do zrobienia chyba?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12