Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
rajdy
Autor Wiadomo¶æ
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-08, 23:06   

 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-09, 00:35   

A jakie jest Twoje? :D Napisz bo nie wiem w jakim stylu siê rozpisywaæ ;)
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-09, 00:36   

Wiêksza kolizja trampkiem nie pozostawia z³udzeñ na zostanie kalek±, taka sama recepta jak na rajdy. Wiec jestem w stanie to poj±æ, po prostu siê o tym nie my¶li, robi siê to co siê lubi.
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-09, 10:12   

kuzyn inne niz te twoje :) ale na te twoje to musialbym sie kiedys wybrac. tylko nie wiem jak to sie oglada. tak w srodku lasu?
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-09, 18:18   

No ja bym swojej zabawy rajdowaniem nie nazwa³ :) Raptem jeden start ¿eby zobaczyæ jak to wygl±da. Ale na dniach odbieram autko od mechanika i mam du¿y g³ód ¿eby je przetestowaæ :) Je¶li mówisz powa¿nie to mo¿emy siê umówiæ. Ostatnio ekipa spotyka siê w pi±tki popo³udniu.
Czy Ci siê spodoba? Nie wiem. W porównaniu do Twoich rajdów to wszystko dzieje siê tam ¿ó³wim tempem z wieloma przystankami na pogawêdkê :)
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-09, 18:53   

18 wybieramy sie na kaszuby na rajd lotos.ma to byæ rajd zimowy ale chyba bedzie bardziej przeprawowy :)

Kiedy¶ sie dogademy.a gdzie jezdzicie?
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-09, 19:18   

Okolice Katowic, jest kilka fajnych miejsc.
 
 
Jakub K.
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-09, 23:34   

6 marca (je¶li jest kto¶ z podkarpacia lub okolic) odbêdzie siê KJS Bircza, kilka fajnych odcinków, Próba sprawno¶ciowa na rynku (krêcio³ka), podjazd pod wole korzenieck± - naprawde fajny odcinek ale z tego co widzialem, to bez p³yty pod silnikiem autom na glebie bêdzie cie¿ko i prawdopodobnie 1 lub 2 odcinki na p³ycie lotniska. Jako organizator serdecznie zapraszam wszystkich z okolic :)
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 20:47   

Oto i w koñcu jaki¶ ciekawy reporta¿ o tym kim s± zawodnicy startuj±cy w rajdach. I przypomina mi siê cytat z filmu "Szybszy ni¿ b³yskawica": "Kierowcy nie zaci±gniesz do szpitala czy na cmentarz". On nie chce wiedzieæ o tym ¿e balansuje czêsto na granicy ¿ycia i ¶mierci. Nie chce wiedzieæ co go czeka gdy tê granicê przekroczy. Czêsto widz±c kierowcê który robi rzeczy niemal¿e niemo¿liwe za kó³kiem zastanawiam siê czy ten go¶æ ma takie umiejêtno¶ci czy jest g³upi i po prostu mu wysz³o. Jedno jest pewne - moje ¿ycie bez takich ludzi by³oby nudniejsze.
Zreszt± zastanówcie siê sami czy czasem nie mieli¶cie takich sytuacji, ¿e po jaki¶ waszych szaleñstwach za kó³kiem zastanawiali¶cie siê, ¿e mog³o siê staæ jakie¶ nie szczê¶cie? Choæ za jaki¶ czas znowu robili¶cie to samo?
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 21:02   

Chcia³bym ¿eby ten temat siê rozwin±³, bo sam jestem fanem wszelkiego motorsportu, a szczególnie rajdów...
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 22:36   

a mi link nie dzia³a :D
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-17, 22:39   

Kumpelek wczytaj poni¿szy link:
http://www.youtube.com/watch?v=KTSLSrg7zQo
 
 
klakson
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 19:42   

Pietrek

codziennie tak mam ...

Jeste¶my du¿ymi dzieæmi uwielbiamy rywalizowaæ, samochody s± naszymi zabawkami i uwielbiamy siê nimi bawiæ, ale, no w³a¶nie ale...
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 22:38   

Pietrek czemu nie jestes na Lotosie? :)))

my jestesmy na kaszubach :)
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 22:58   

wspomnienia :)

barborka warszwska :)
rajd polski - eliminacja wrc
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytañ do SQL: 12