Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Cartoonowy Trabant :) - model
Autor Wiadomo¶æ
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 16:56   

Witam
Otó¿ natkn±³em siê w sieci na papierowy model Trabanta do posk³adania. Szkoda ¿e w wersji czarno-bia³ej ale jakby siê komu¶ nudzi³o a nie ma gara¿u ogrzewanego ¿eby posiedzieæ i pod³ubaæ przy swoim realnym Trampku to chocia¿ w domu mo¿e co¶ "pod³ubaæ" :)
Trabi model z papieru
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 17:40   

Damian, to by nas bardziej zachêca³o do d³ubania ;)

Model
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 17:45   

Gdybym tylko by³a mo¿liwo¶æ zrobiæ na zamówienie takie listwy progowe i zderzaczki z halogenami jak moje to zrobi³ bym go na wzór swojego no ale niestety, nie ma kasy na pierdo³y.
 
 
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 18:05   

Dymatorek ¶wietny ten model :)
Moja alternatywa tego papierowego jest w sumie za darmo a za ten konkretny modelik do posk³adania trzeba dobrze zap³aciæ. Wiadomo co¶ za co¶.
 
 
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 18:07   

Po za tym za cene tego kupnego modelu ¶miem twierdziæ ¿e znalaz³ bym Trampka realnego :D tak jak to nie dawno by³o z moim którego odkupi³em w podobnej cenie do tego modelu :D
 
 
Grzegorz B.(bolek)Katowic
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 19:26   

Ale musisz sobie kolego u¶wiadomiæ, ¿e je¿eli chcesz aby Trabant s³u¿y³ ci bezawaryjnie przez d³ugie lata, to cena zakupu by³a najni¿sz± kwot± jak± "w³o¿y³e¶" w to auto. W przeciwnym wypadku... ale to nie o tym temat, wiêc przepraszam za OT.
 
 
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 20:12   

Panie Grzegorzu mam tego zupe³n± ¶wiadomo¶æ.
Z reszt± nie jest to mój pierwszy kilkudziesiêciu letni pojazd z tamtej epoki kupiony okazyjnie, i ¶wietnie sobie zdaje sprawê jak doprowadzenie takiego cacka wygl±da :) To ¿e kosztowa³ nie du¿o to my¶lê ¿e moje szczê¶cie bo dla mnie nie liczy siê to ile razy wiêcej dam za doprowadzenie mojego Trabanta ni¿ kwoty za któr± go kupi³em. Bo naprawdê trafi³em na niez³y okaz ( w sensie zadbany pod wzglêdem blacharki i mechanicznym bo na wygl±d i estetykê mniej by³ zwracany wygl±d.) Znam poprzedniego w³a¶ciciela kilka lat w³a¶ciwie on zna mnie od urodzenia a moja rodzinka zna tego go¶cia baardzo d³ugo i przez ponad 30 lat je¼dzi³ on tym Trabantem dbaj±c o niego jak o siebie bo jak wiadomo samochód w tamtych czasach by³ traktowany jak cz³onek rodziny i po 2 letniej przerwie stania Trampek trafi³ do mnie. Póki co chodzê do szko³y nie staæ mnie na wiele rzeczy które bym chcia³ zrobiæ w nim aczkolwiek to co ju¿ robiê staram siê robiæ jak najlepiej bo wiem ¿e za jaki¶ czas przyniesie to zadowalaj±cy efekt. Nie wspomnê ju¿ o tym ¿e bardzo lubiê robiæ przy swoim trabancie i kwesti± która przed³u¿a wszelkie remonty i operacje zwi±zane z jego odnow± jedynie przeci±ga brak kasy, ale idzie lato bêdzie robota i damy rade :).
Taki OT ale co¶ mnie natchnê³o i sie rozpisa³em ; p
 
 
Wiktor/ EL Wiktorro
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 16:57   

Trabant z linka w±tpiê ¿eby by³ mo¿liwy do posk³adania. Ja posk³ada³em sobie parê lat temu takie co¶
Trabdiowóz
http://www.fotosik.pl/pok...0033c40b06.html">...

Jakby kogo¶ interesowa³y posiadam ponad setkê ró¿nych modeli do wydrukowania i sklejania
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-30, 22:07   

mnie interesuje bardzo chetnie wezme :)-mail chyba jest moj a jak nie to smialo bachuren@wp.pl
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 18:30   

hej-dzieki bardzo za modele -moze bedzie okazja sie spotkac to browara masz u mnie pozddro Bachur
 
 
Damian drazk
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 18:58   

Mi jakby¶ móg³ to pode¶lij modele Trampka jakie tylko masz. Mail: drazka1@o2.pl
 
 
Wiktor/ EL Wiktorro
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 19:41   

Trabanty mam takie:
1
2

A poza tym mam
Alfa Romeo 147, 156, Giulia Super, Spider 1600 Duetto
Bentley Arnage, LeMans,
BMW E30, 635
Chewrolet Corvette
Citroen BX, XM, ZX, C3, H(dostawczy)
De Lorean
Fiat 500, 600, Scudo, Tipo, 125p, 126p
Ford Capri, Crown
FSO Polonez
Gaz 69
Honda Accord 1985r, Accord Kombi 1991r, Civic sedan 1983r, Civic 1983r, Civic 2000r, Civic Type R 2001r, CRX
Hummer H1
Lamborgini Coutach
Mercedes E300 Karawan, A, C, G, E, CLK,
Mini Cooper 2001r
Nissan Micra, Skyline
Opel Astra 1
Peugot 106 206 kabrio, 307
Range rover
Renault Clio 3 generacja, Scenic
Seat Alhambra
Volvo S80,
Volkswagen T2, T4, Touareg
¯uk
Poza tym auta z Dakaru Touareg, Actros
Niemieck± policje Ford Scorpio, Ford Tranzit, Mercedes A, C, G, Range Rower, VW T3
Wozy stra¿ackie, ciê¿arówki, autobusy, d¼wigi,
Jak kogo¶ co¶ interesuje to na @
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 20:44   

Jakby kogo¶ interesowa³y posiadam ponad setkê ró¿nych modeli do wydrukowania i sklejania
Jako autor modeli wspó³pracuj±cy swego czasu z GPM zapytam grzecznie: Nie s± to modele objête prawami autorskimi?

Bardzo fajny Trabant jest gdzie¶ do pobrania na czeskiej stronie. W skali tak powiedzmy 1:20 i dosyæ wiernie odwzorowany
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 21:29   

Wczoraj skoñczy³em naprawê powypadkowa Trabanta - odszkodowania z OC kota nie uda³o sie ¶ci±gn±æ ;)))
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-01, 21:46   

nasz kot spowodowa³ rozwalenie trabanta w skali 1:1. do tej pory ma zakaz jazdy groszkiem :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytañ do SQL: 13