Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
NIEWYGODNE TEMATY
Autor Wiadomo¶æ
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 17:45   

Ogólnie-fajna patologia siê zrobi³a.Dalej siê ¿ryjcie o pierdo³y.Na szczê¶cie dla mnie zloty s± wa¿niejsze.DDR!
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 18:07   

To mo¿e ja siê wypowiem, choæ nie ja moderowa³em wcze¶niej tre¶æ.
kontaktowa³a siê ze mn± osoba która to uczyni³a, i stwierdzi³a ¿e Stojan i Jajer wypowiedzi± przesadzili. Temat nie wnosi³ niczego do sprawy i usun±³ go.
Takie dzia³anie jest tylko jak widaæ tylko oliw± dla forumowiczów (¶cis³ej elity forum)- nie Ty Jajer.
kurcze mam chêæ napisaæ co naprawdê my¶lê ale poniewa¿ nawet wykszta³cony nie jestem to siê w jêzyk ugryzê( dam sobie po ³apach).
zastanówcie siê co chcecie osi±gn±æ tym tematem.
Lary mam osobist± pro¶bê zeby¶ wiêcej tak nie pisa³, mo¿esz uraziæ tym kogo¶.
Pozdrawiam.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 18:39   

Kuzynie widzê ¿e pope³ni³e¶ b³±d udostêpniaj±c dane mimo wszystko. Tak szybko one nie znikn±
Nie martwi mnie to. Ju¿ dawno nie jestem anonimowy w Internecie i google wyszukuje mnie bez problemu ;) Nie bêdê siê wiêc chowa³ na forum, tym bardziej ¿e moje dane s± równie¿ w dziale lista i kontakt. Tak jak na feacebooku i NK, picasie. Na adres firmy dostêpny równie ³atwo w Internecie mo¿na mi przysy³aæ kartki ¶wi±teczne i ¿yczenia :)
W Internecie nie ma ju¿ anonimowych osób. Wyszukanie ich danych zajmuje jedynie mniej lub wiêcej czasu.
Pozdrawiam
 
 
STOJAN
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 19:12   

Witam to ja dola³em tej oliwy i potrafiê sie przyznac ze przesadzi³em troszeczke i obrazi³em kilku ludzi wiêc przepraszam za moje wcze¶niejsze wypowiedzi w technicznym. Uwa¿am ¿e ten temat nie powinien byæ skasowany. W przeciwieñstwie do niektórych ludzi, potrafie ¶miaæ siê sam z siebie i nie pije tutaj do nikogo. Tylko jezeli posty ju¿ maj± byc moderowane to fajnie by by³o znaæ przyczyne a co do ostatniego tematu to nie wydaje mi sie ze co¶ tam by³o niezgodnego z regulaminem a jezeli mnie to nie przeszkadza³o to chyba ok? :P

Pozdrawiam Stojan
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 19:51   

Yulas- czytaj ze zrozumieniem!!!! Ja nigdzie nie pisa³em, ¿e siê focham na klub, ¿e nie bêdê tu pisa³ itp.
Bo¿e, lepiej siê tu nie wypowiadaæ, bo ka¿dy interpretuje wszystko na swój sposób i wrzuca do jednego wora. Ja tu nie mam zamiaru byæ jak±¶ gwiazd±, czy nawet moderatorem czy co¶. Tylko po prostu dawniej np Kêdzior napisa³: **uj Ci w dupê. Ka¿dy siê za¶mia³ i by³o ok. a teraz? ech.


Wnuq- napisz, bo za plecami to tchórz obgaduje.
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 20:06   

Najlepsze forum ,je¶li chodzi o atmosfere, jakie znam, to ¶.p. youngtimer.pl, gdzie moderatorów nie by³o dwa lata i u¿ytkownicy za³atwiali sprawy za pomoc± publicznego linczowania osoby która podpad³a. Przynajmniej by³ jaki¶ poziom tych awantur i siê to dobrze czyta³o. a tu postêkiwania ura¿onych staruszek :) Precz z tyrani±, nie bêde pisa³ na takim forum...a¿ do jutra. (k³óæta siê dalej)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 20:17   

Galant- YuLaS :
Dymatorek , Kumpelek, Lary - szanuje wasze osoby i zapa³ jakim chcecie zaistnieæ i bardzo bêdzie mi mi³o jak wyja¶nimy niejasno¶ci i wróci Wam ochota na przynale¿no¶æ do klubu.


Nigdzie nie by³o ¿adnej wzmianki o tym ¿e olewam i odwracam siê od klubu i forumowiczów "bo mi dokucza ten czy tamten", nie nale¿ê do osób dra¿liwych i pamiêtliwych bo dla mnie forum nie wnosi nic w rzeczywiste relacje z wami (przynajmniej mam tak± nadziejê), jak ju¿ pisa³em - liczê na dobre stosunki Face to Face na zlotach. A mi siê ca³y czas rozchodzi o to, ¿e zniewaga sta³a siê pospolita na tym forum i to czasem z tak b³ahych powodów ¿e po¿al siê bo¿e. No i jak widaæ nie tylko ja to zauwa¿y³em wiêc nie czujê siê tutaj ju¿ rodzynkiem któremu co¶ tam siê nie podoba ;p
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 20:42   

a tak w ogóle, to kto¶ kto nie je¼dzi na zloty to jest nikim? i nie jest godny pisania tu na forum?
Tak jako¶ mnie to irytuje..
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 22:07   

Obieca³em, ¿e pomogê w wyja¶nieniu tej sprawy i tak te¿ siê dzieje. Ustali³em ju¿ osobê które usunê³a post i sprawa zostanie wyja¶niona. Nie mo¿ecie poczekaæ nawet jednej doby?

Kumpelek - czy ja napisa³em ¿e fochasz siê na klub?

Do kolegów (chyba mogê siê tak zwróciæ do braci trabanciarskich) Dymatorek , Kumpelek, Lary - szanuje wasze osoby i zapa³ jakim chcecie zaistnieæ i bardzo bêdzie mi mi³o jak wyja¶nimy niejasno¶ci i wróci Wam ochota na przynale¿no¶æ do klubu.

Nie traktuje Was jednakowo je¶li tak to zrozumieli¶cie to przepraszam.
Odpisywanie na post po kilku godzinach to naprawdê zapa³ aby zaistnieæ (mam nadzieje, ¿e w pozytywnym znaczeniu).
Druga czê¶æ : nie wiem czy macie chêæ wst±piæ do klubu , zg³oszeñ nie widzê wiêc domniemam ¿e ochoty brak.

Staram siê pisaæ "prosto" bez domys³ów i niedomówieñ. Nie trzeba szukaæ drugiego dna w tym co pisze.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 22:43   

Ja teraz na CT jestem bardziej obserwatorem bo strach cokolwiek tu pisaæ ¿eby nie zostaæ "po¿artym"bo po³owa osób nie umie czytaæ ze zrozumieniem czy nie rozumie znaczenia s³owa"ironia".
Tylko tutaj spotykam z odwiecznymi k³ótniami i pyskówkami,odwiedzam te¿ Polonez tuning klub,FSO motoklub,VAG Cz-wa,Youngtimer.pl czy inne fora trabantciarskie i tylko tutaj mo¿na dostaæ peda³em itp.a ka¿dy temat koñczy siê OT brakiem konkretów i pyskówkami,pamiêtam s³ynny temat"oddam budê".
Co niektórych zapraszam na inne fora niech zobacz± jak siê trzeba zachowaæ"u ludzi".
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 22:46   

Kumpelek:
Tylko po prostu dawniej np Kêdzior napisa³: **uj Ci w dupê. Ka¿dy siê za¶mia³ i by³o ok. a teraz? ech.

Moim zdaniem najlepiej, najtrafniej problem nazwany po imieniu. Tylko jeszcze pozostaje kwestia KTO tak pisze, bo Kêdzior tak napisze i jest git majonez a napisze to kto¶ kto nie ma uznania i jest draka. Ot ca³y ten ambaras. Nic dodaæ nic uj±æ.

A co do przynale¿no¶ci do klubu, wszystko w swoim czasie, czekam na wolne ¶rodki na które nie bêdzie pomys³u, póki co potrzeb wiêcej ni¿ finansów.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 23:38   

Kêdziora tak przyk³adowo tu poda³em, bo on tak pisa³ z 3lata temu ? :P i wtedy jeszcze o tym nie by³o mowy. Po prostu poda³em przyk³ad, zeby pokazaæ ¿e dawniej by³ luz.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 23:48   

Ca³e szczê¶cie ¿e forum nie jest ju¿ tak wulgarne jak za czasów sta³ej obecno¶ci Kêdziora.
 
 
Lary
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 09:55   

Tak dla sprostowania to nie szczeni³em focha. Tylko wymagam troszkê szacunku bo.
Rozumiem ze mo¿na siê nie zgadzaæ w pewnych kwestiach.
Ale na przysz³o¶æ 2 razy przemy¶leæ zanim co¶ napiszesz kuzyn353, a nie traktuj innych jak ma³o wa¿nych bo zostaniecie sami wa¿ni.
My¶lê ¿e na pierwszym lepszym zlocie i tak wypniemy piwo razem i bêdzie OK.
£±czy na jedna pasja wiec trzeba siê szanowaæ.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 11:06   

a za obecno¶ci Kêdziora chocia¿ by³o ¶miesznie, a teraz widaæ, ¿e same stare dziady tu siedz±. A jak jest jaka¶ m³oda krew to trzeba wy¶miaæ i poni¿yæ.
Nawet po Tobie takich rzeczy Kuzyn bym siê nie spodziewa³.
69cm to 69cm, a nie 70cm. No tak, ale mimo w³asnego b³êdu trzeba by³o zbêdny komentarz napisaæ, zamiast siê cieszyæ ¿e chcia³em pomóc. Teraz ju¿ wiem, ¿e trzeba mieæ olewkê na wiêkszo¶æ ludzi którzy to byli na srylionie zlotów i maj± siê za bóg wie kogo, bo puki co¶ potrzebuj± to s± mili, a potem wychodzi diabe³.
Nawet móg³bym tu podaæ przyk³ad paru osób z £odzi którym sprzeda³em progi po kosztach. Póki chcieli je kupiæ to takich super Trabanciarzy udawali, a jak ju¿ byli pewni, ¿e wys³ane itp to nawet nie raczyli mi napisaæ czy dosz³a do nich paczka czy nie. Pozdrawiam Arczer.

Lary- i tak Ciê za plecami obgada ta wa¿na 'elita' i jeszcze nie raz przekonasz siê na tym forum ¿e to wielki zaszczyt, ¿e jeszcze mo¿esz na nim pisaæ i to bez wst±pienia do klubu.


Z mojej strony to koniec tej pyskówki na forum.
Kto ma do mnie jakie¶ 'ale' czy pretensje to proszê pisaæ prywatnie i czytaæ ze zrozumieniem!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13