Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
NIEWYGODNE TEMATY
Autor Wiadomo¶æ
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 11:52   

Lary, nie wtr±cam siê w ka¿dy w±tek i wymianê zdañ. Nie wiem o którym temacie mówisz, nie pamiêtam.
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 12:04   

Szanownie nam panujacy strusie. Czemu strusie to juz wyjasniam:
- z powodu sposobu dzialania.
- np. usun±æ temat bez s³owa, maj±c wszystkich poni¿ej pleców i schowaæ g³owê w piasek.
Traktujecie nas jak zwyk³ych czlonków (znam wyraz zawieraj±cy mniej liter, ale znacz±cy to samo)Dumnie wpisujecie w sygnaturce nazwê klubu.
Pope³niacie b³êdy ju¿ pope³nione wcze¶niej.
Taka cenzura do niczego dobrego nie prowadzi. Oczywi¶cie rubta co chceta (jak mawia Jurek Owsiak).
Jestem pewny, ¿e jeste¶cie kolejn± mutacj± i dzialacie w/g wlasnego (...)
Tak na dobr± sprawê te¿ wpiszê do swojej sygnaturki wielkimi literami:
CARTOONTRABANT PIERWSZY Klub Polska.
Koczê z my¶l±, ¿e moja wypowied¼ da troszkê do my¶lenia szanownie panuj±cym nam strusiom.

JaJer - KARTOONTRABANT PIERWSZY
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 12:09   

I kto tu mówi o niewygodnych tematach.
Chcia³bym Jajer odebraæ w koñcu moje czê¶ci.
Mo¿e odpiszesz mi?
I nie mów/pisz, ¿e napisa³e¶ mi maila, bo wszystkie moje maile sprawdzam, nawet te, które za³o¿y³em 12 lat temu.
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 12:10   

Czyli mo¿na rozumieæ ze jest równo uprawnienie z podzia³em na (wa¿nych i mniej wa¿nych).
Jeste¶ w b³êdzie kolego, podzia³ jest nastêpuj±cy:
RÓWNI i mniej równi

JaJer
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 12:20   

 
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 12:53   

ja jestem najrówniejszy i moja równo¶æ jest najmojsza!
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 13:05   

Kuzyn napisa³
Bo jak kto¶ krzyczy ca³y czas i na ka¿dy temat to jego krzyki staj± siê mniej s³yszalne. Zreszt± Twoje posty bij± rekordy kasowalno¶ci ;)

Eeee, krzyczy pod jakim wzglêdem? Mylisz mnie byæ mo¿e z XXL'em? Wykrzyknika nie u¿ywam prawie nigdy. A je¿eli krzyk to wo³anie o pomstê do nieba za nieraz bezpodstawne usuniêcie posta bez podania sensownej przyczyny. Przesta³em na wasz± jakby uszczypliw± "pro¶bê" pisaæ pierdo³y na forum ale znowu rodzi siê problem bo zostaje nazywany "nabijaczem postów", ciekawe ilu takich by³o w momencie jak powsta³o forum, teraz kuzynie jak to napisa³e¶ w temacie "Ludzie drêtwe na tym forum" - "Nie chce siê nawet uderzyæ w klawiaturê" ma obowi±zywaæ te¿ innych? Jest tu te¿ kilka osób tê¿ w moim wieku z którymi mo¿e uda mi siê znale¼æ wspólny jêzyk.

Kumpelek, masz 10000 % racji ale ja wci±¿ ³udzê siê, ¿e na tym forum s± jeszcze jacy¶ "LUDZIE" i nie pomy¶l± tymi kategoriami. Ja wyci±gam wirtualn± rêkê a wirtualni ludzie j± k±saj±.
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 13:22   

ale ja wci±¿ ³udzê siê, ¿e na tym forum s± jeszcze jacy¶ "LUDZIE"

szcz±tkowa ilo¶æ :)
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 13:55   

Kuzyn!!!!!! Daj znaæ czy doszed³ mail? :)


Ps.
Jadê po nowego Trabanta:) ach co to za uczucie kupiæ sobie Trabanta:)
 
 
Lary
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 14:50   

kuzyn353
Lary, nie wtr±cam siê w ka¿dy w±tek i wymianê zdañ. Nie wiem o którym temacie mówisz, nie pamiêtam.

Bez kitu tu naprawdê nie którym siê po....³o w g³owach. Panie kuzyn353 szacunku trochê. Boli bo naskoczyli wszyscy. Masz racje nie bêdê siê wtr±ca³. Nastêpny XXXXXX klub siê robi. Rób listê kto mo¿e co¶ pisaæ a wcze¶niej nich wysy³a do ciebie do cenzury.
Mo¿esz usun±æ moje konto z tego forum.
"Bêdziemy zachêcaæ do wst±pienia do klubu" HAHAHAHAHAHA
Ja ju¿ tu nie bêdê zagl±da³.


Niedopuszczalne jest u¿ywanie takich tre¶ci... Admin Q
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 15:09   

Lary, ja mam dok³adnie takie same uprawnienia na tym forum jak Ty. Nie moderujê go, nie mam takich mo¿liwo¶ci.
Odetchnij trochê, napisz na spokojnie o co Ci chodzi, jak znam odpowied¼ to napiszê. Piszesz w nerwach i chaotycznie, nie mam zamiaru domy¶laæ siê o co Ci chodzi.
Ja ostatnio te¿ zosta³em nie mile skomentowany. Jako¶ nie widzia³em ¿eby¶ zwróci³ uwagê koledze
Do mnie to piszesz? Czujesz siê ura¿ony bo ja Ci co¶ powiedzia³em czy kto¶ Ci co¶ powiedzia³ a ja nie zaj±³em stanowiska bo nie czujê siê zobowi±zany go zajmowaæ?
Mam nadziejê ¿e nerwy napisa³y Twojego ostatniego posta i nie chcesz siê naprawdê ¿egnaæ z forum. Je¶li jednak wolisz nie pisaæ ju¿ nic na forum to Twoja sprawa. Je¶li oczekujesz ode mnie jaki¶ odpowiedzi, czujesz siê przeze mnie ura¿ony, masz do mnie pretensje i nie chcesz ju¿ o tym pisaæ na forum to zadzwoñ do mnie 664 019 619.
Pozdrawiam
£ukasz ¯ychoñ
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 15:17   

Hm Jajer wiêc?
Tak bardzo niewygodny temat?
Siusiakowo, ¿e muszê to tak publicznie pisaæ, ale prywatnie siê nie da.
Publicznie jak widaæ te¿ nie.
W tym roku to ju¿ bêd± 2 lata jak siê doprosiæ ich nie mogê.
Je¶li Ci gdzie¶ 'przepda³y' to napisz.
W ogóle 'miej jaja' by cokolwiek mi odpisaæ.
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 16:03   

No Kuzynie widzê ¿e pope³ni³e¶ b³±d udostêpniaj±c dane mimo wszystko. Tak szybko one nie znikn± w przeciwieñstwie do tematu który ostatnio w³a¶nie w tej kwestii za³o¿y³em, który (jak w sumie po za³o¿eniu tego tematu siê nie dziwiê), znikn±³!!
Liczê ¿e w owym lutym (czyt. najbli¿szym czasie) i wraz z propozycj± zmiany forum moderacja bêdzie prostsza i pozwoli na unikniêcie niedomówieñ i takich w³a¶nie sytuacji zwi±zanych ze znikaniem poniewa¿ dla dobra spo³eczeñstwa CT zmiany te powinny o¿ywiæ i oczy¶ciæ sytuacjê jaka panuje w naszej skromnej rodzinie i pozwoliæ wraz z wiosn± pozytywnie rozkwitn±æ w przeciwnym razie wró¿ê spadek popularno¶ci CT po krzywej logarytmicznej.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 16:10   

Lary nie ma co strzelaæ fochów i tak nikt nie zap³acze. ;)
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 16:59   

Witam!

Po pierwsze proszê o ostudzenie emocji. ¯eby by³a jasno¶æ nie jestem moderatorem.

Do rzeczy:
Problemem na tym forum jest brak informacji o powodzie usuniêcia tematu lub wypowiedzi. Moderator usuwa bo widocznie s± powody, a inni nie wiedz± dlaczego tak siê sta³o. Sprawa do wyja¶nienia miêdzy osob± pisz±c±, a moderatorem oraz zarz±dem i moderatorem.
Jako cz³onek zarz±du "wstawiê" siê za wyja¶nieniem tej sytuacji. Na chwilê obecn± nie bêd± przes±dza³ o niczyjej winie.
Do kolegów (chyba mogê siê tak zwróciæ do braci trabanciarskich) Dymatorek , Kumpelek, Lary - szanuje wasze osoby i zapa³ jakim chcecie zaistnieæ i bardzo bêdzie mi mi³o jak wyja¶nimy niejasno¶ci i wróci Wam ochota na przynale¿no¶æ do klubu.
Tak na marginesie choæ powinienem zacz±æ od tego:
S³owa: "Nastêpny faszystowski klub siê robi." nie bêdê komentowa³ tylko ode¶lê do regulaminu (który mam nadzieje, ¿e jest znany):
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na ³amach forum tre¶ci sprzecznych z prawem polskim i miêdzynarodowym, wzywaj±cych do nienawi¶ci rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz propaguj±cych temu podobne tre¶ci.

na dzieñ dzisiejszy proponujê wywa¿enie s³ów przed napisaniem tego typu swoich opinii.

Moderatora proszê o nie usuwanie tego tematu lub postów, na przysz³o¶æ dla innych.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 7