Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
NIEWYGODNE TEMATY
Autor Wiadomo¶æ
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 21:21   

Jak ¶nieg wraz z asfaltem na wiosnê, tak gin± niewygodne tematy na forum.
Co najwa¿niejsze nawet ¶lad po nich nie zostaje, w odró¿nieniu od dziury po asfalcie w jezdni.
Kto¶ mi to wyt³umaczy?
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 21:27   

JaJer, ja z Kumpelkiem zadajemy to pytanie ju¿ od jakiego¶ czasu, dlaczego zostaj± usuwane tematy, posty, tak jak piszesz, co niewygodne to wyparowywujê. I ten temat te¿ poleci ;p
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 21:31   

:D :D :D ja ju¿ nie bêdê powtarza³ tego co ostatnio pisa³em, bo i tak to zniknie :P :D
 
 
KamiL_ON
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 21:33   

Bo o niewygodnych tematach naj³atwiej nierozmawiaæ, naj³atwiej jest zakopaæ je pod ziemiê.... podobie jak rozmowa Rodzica z Dzieckiem w po pytaniu "Tatusiu a sk±d bior± siê dzieci ?"


...

:-)
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 22:05   

O! KamiL_ON - mi³o mi Ciebie "czytaæ" ;)
Pozdrawiam.
 
 
Lary
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 22:19   

To siê Panowie i Panie nazywa cenzura :) Tak dobrze znana w wcze¶niejszym ustroju naszego Pañstwa.
 
 
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 22:24   

Nie tylko we wcze¶niejszym...
 
 
ciotka_lilka
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-27, 23:25   

te¿ to odnotowa³am i uwa¿am ¿e ta cenzura to trochê przesada
 
 
JaJer
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 00:14   

To siê Panowie i Panie nazywa cenzura
Moim zdaniem to siê nazywa troszkê inaczej, zaczyna siê na "s", a koñczy siê na "o" (ca³ego s³owa nie bêdê przytaczaæ).
Zwyk³e skryte dzia³anie - bo mam w³adzê i mogê robiæ co chcê.
Tu polecam zainteresowaæ siê co oznacza s³owo FORUM?
Takie dzia³anie nie sprzyja klubowi.
Jestem cz³owiekiem wolnym i w takim razie poszukam sobie inne forum.
Zniesmaczony JaJer
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 00:20   

Zapomnia³e¶ te¿ dodaæ ¿e "ob³uda", ja i kumpelek szukali¶my wg. w³adz dziury w ca³ym kiedy bili¶my na alarm i nikt siê pod nami nie podpisa³, nie wstawi³ siê za nami. Wystarczy³e¶ JaJer tylko ty ¿eby ruszy³a lawina uznania w tej sprawie.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 10:27   

Jajer- zaraz w³adze Ci odpisz±, ¿e pisanie nie kulturalnie itp ¼le ¶wiadczy o stowarzyszeniu jakim jest Cartoon Trabant Polska i co na to sponsorzy i ble ble ble. :P ;)

a ¿ywego, polskiego forum o Trabantach nie znajdziesz, bo wszystkie umieraj± tak samo jak Trabanciarstwo w Polsce.

Dymatorek, jakby¶ móg³ to mów sam za siebie (mimo, ¿e zgadzam siê z tym co piszesz:)) ale zaraz osoby wy¿sze sta¿em czy co¶, bêd± sugerowaæ, ¿e jeste¶my w jakiej¶ komitywie, albo prze¿yli¶my wspóln± noc czy co¶ takiego- wiesz takie typowe odzywki dla ludzi wykszta³conych, ale ma³o inteligentnych.


ogólnie czekam na rozwój ca³ego klubu, bo na razie strasz± wielk± rewolucj± a tu cisza:) i my¶lê, ¿e tak± meeeega cenzur± itp to mog± du¿o osób wyp³oszyæ z forum.

Pozdrawiam!



ps.
Chyba nie powinienem siê ju¿ na zlotach pokazywaæ:( :P
 
 
Czaiñski Piotr
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 10:50   

"ale zaraz osoby wy¿sze sta¿em czy co¶, bêd± sugerowaæ, ¿e jeste¶my w jakiej¶ komitywie, albo prze¿yli¶my wspóln± noc czy co¶ takiego- wiesz takie typowe odzywki dla ludzi wykszta³conych, ale ma³o inteligentnych"- i kto to pisze?- ca³kiem niedawno to ty wypisywa³e¶ takie brednie na tym forum...
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 10:51   

Dymatorek napisa³:
nikt siê pod nami nie podpisa³, nie wstawi³ siê za nami. Wystarczy³e¶ JaJer tylko ty ¿eby ruszy³a lawina uznania w tej sprawie.

Bo jak kto¶ krzyczy ca³y czas i na ka¿dy temat to jego krzyki staj± siê mniej s³yszalne. Zreszt± Twoje posty bij± rekordy kasowalno¶ci ;)

Co do moderacji to przychylam siê do tego aby delikatnie przystopowaæ i pozwoliæ pisaæ z wiêksz± swobod±. Wydzielaæ niektóre w±tki zamiast je kasowaæ.
Wszystko pod warunkiem utrzymania forum na wysokim poziomie kulturalnym.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 10:56   

Kumpelek napisa³
ale zaraz osoby wy¿sze sta¿em czy co¶, bêd± sugerowaæ, ¿e jeste¶my w jakiej¶ komitywie, albo prze¿yli¶my wspóln± noc czy co¶ takiego- wiesz takie typowe odzywki dla ludzi wykszta³conych, ale ma³o inteligentnych

No to nie jest wysoki poziom wypowiedzi je¶li kto¶ uwa¿a temat rozmowy za wa¿ny i chce byæ powa¿nie w niej traktowanym.
Kumpelek, wiesz o co chodzi bo jak chcesz to potrafisz pisaæ :)
 
 
Lary
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-28, 11:41   

Ja ostatnio te¿ zosta³em nie mile skomentowany. Jako¶ nie widzia³em ¿eby¶ zwróci³ uwagê koledze a tez bra³e¶ udzia³ w rozmowie. Czyli mo¿na rozumieæ ze jest równo uprawnienie z podzia³em na (wa¿nych i mniej wa¿nych).
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,45 sekundy. Zapytañ do SQL: 14