Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ile p³acicie za OC?
Autor Wiadomo¶æ
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 08:14   

NNW - ubezpieczenie od Nastêpstw Nieszczê¶liwych Wypadków,

warto je mieæ, ale ¿eby w razie czego by³o sensowne to trzeba zadbaæ o odpowiedni± kwotê ubezpieczenia, która pó¼niej jest podstaw± do obliczania odszkodowania.
Dlatego te¿ od lat nie wykupujê NNW do³±czanego do polisy OC samochodu, poniewa¿ stawka za to NNW jest zbyt wysoka bior±c pod uwagê zwykle nisk± kwotê ubezpieczenia: czêsto jest to 10 000,00 z³, co np. przy z³amaniu rêki "wycenianym" na parê procent uszczerbku da wyp³atê ubezpieczenia na poziomie paruset z³otych!

Dobrze zadbaæ o osobne ubezpieczenie NNW!!!
 
 
TrabiVR6
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-18, 17:51   

Ja uwa¿am ze lepiej mieæ ni¿ nie mieæ nigdy nic nie wiadomo co sie moze staæ.

Bachur

Jak Kuba Bogu tak Bog Kubañczykom :)
 
 
za¶ciankowy
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-20, 18:43   

Panowie

Ja w grudniu stan±³em przez problemem op³acenia OC na kolejnego Trabanta.
Poprzedniego, z 19990roku, sedana op³aci³em we wrze¶niu. Kosztowa³o mnie to z NNW w MTU 199 z³ za rok. Wykupione na miasto Che³m, w województwie lubelskim. Prawko mam od 2001 roku, zbiera³em zni¿ki bêd±c wcze¶niej wspó³w³a¶cicielem Poloneza i Renaulta Scenica.
Sedana z 1985 roku, w grudniu op³aci³em w MTU, za 188 z³ z NNW i zni¿k± za zawacie umowy przez telefon.

A co do NNW. Warto je jednak mieæ. Kolega kilka lat temu mia³ wypadek, nie by³ sprawc± ale w jego aucie zgine³a dziewczyna. I teraz p³aci rodzicom zmar³ej, bo nie mia³ NNW. NNW czy to osobno, czy z pakietu warto mieæ, bo czasem licho nie ¶pi.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-20, 21:50   

Kolega kilka lat temu mia³ wypadek, nie by³ sprawc± ale w jego aucie zgine³a dziewczyna. I teraz p³aci rodzicom zmar³ej, bo nie mia³ NNW.

Sorry kolego ale co¶ tu siê kupy nie trzyma. Powiem wprost - albo o czym¶ nie wiesz albo Ci bzdur kto¶ naopowiada³. Je¶li nie by³ sprawc± to nikt nie mo¿e od niego ¿±daæ ¿adnego zado¶æuczynienia.

 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-20, 22:50   

Dziêki Piotrek za fachowy wpis!

Jeszcze raz napiszê: NNW warto mieæ, ale niekoniecznie to, które jest oferowane wraz z polis± OC posiadacza pojazdu.
 
 
za¶ciankowy
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-21, 00:32   

Mo¿e i nie wiem czego¶, ale nie zmienia to faktu, ¿e licho nie ¶pi a NNW mo¿e siê przydaæ.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13