Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Biedny trabant....
Autor Wiadomo¶æ
bertalesko
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 20:02   

Witem, chcialem siê z wami podzieliæ mym smutkiem - otó¿ z nocy wczoraj na dzi¶ mój piêkny trabancik zosta³ "zgwa³cony".

Po tym jak wystrzeli³a mi odma (czwartek tydzien temu) auto zostawi³em niedaleko mego zak³adu pracy - 10 metrów do g³ównej ruchliwej drogi - 2 metry (dos³ownie za p³otem) od szko³y...
sta³o sobie spokojnie przez 6 dni a¿ tu nagle noc przed tym jak chcia³em siê za niego wzi±æ (w sumie to zrobiæ tylko wê¿yk od odmy bo i tak oleju bym nie zala³ ani go nie ruszy³ bo brak kaski na olej...)kto¶ inny siê za niego wzi±³...

oto w jakim stanie go zasta³em ....
fot_1
fot_2
fot_3
 
 
bertalesko
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 20:05   

i przysiêgam ¿e jak siê dowiem kto to zrobi³ to go znajde, zabije, zejde do piek³a wskrzesze go i zabije poraz drugi....
 
 
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 20:11   

Wspó³czujê... To jest takie frajerstwo...
Porozwalali kable, bo chcieli go odpaliæ, czy ukra¶æ radio?
 
 
bertalesko
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 20:34   

raczej radio....
zabraci cb niekontaktuj±ce (warte moze z 50 z³) a ze bylo przykrecone do pó³ki to wyrwali pó³ke (ale na szczê¶cie pó³ka zosta³a) a tak pozatym to zostawili normalne radio warte 250 z³, tube i kase (z 10 z³ w drobniakach ;D)
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 21:32   

Mo¿e mieli akurat klienta na CB...

Wspó³czuje bertalesko. Powodzenia w doprowadzaniu samochodu do porz±dku.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 22:17   

To jest nauczka ¿e takich furmanek jak nasze nie zostawia siê byle gdzie... A je¶li ju¿ nie ma wyj¶cia to w miarê mo¿liwo¶ci zgarn±æ go jak najszybciej.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 22:59   

Nom trochê za d³ugo sta³ na nieswoim terenie..
To Ty do mnie dzwoni³e¶ w sprawie szyby?? :D
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-09, 23:32   

kijem,pr±dem i kop w dup.
 
 
misza
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 02:12   

Prawda jest taka ze zostawione przy ruchliwej drodze auto, jest nara¿one na wzrok wielu z³odzieji: wiec nie jest to zaleta. 126p w Wawie na nr:KRxxxx sta³ nienaruszony 1 miesiac- naprawde rekord!
Z lat 90 tych pamietam historie/Warszawa Lublin/ ze kolega poszed³ do wsi po hol /30 min/ a auto juz byo rozszabrowane nawet z bocznej szyby + ko³o i co¶ tam jeszcze.
Jak zostawi³em |traba ze z³amanym wachczem, na obcym osiedlu to co 7 dni zmienia³em mu miejsce pobytu "nawet o 3m" i tak przesta³ 3 miesiace.
Warto poczekaæ z holem w rêku, zawsze ktos sie zatrzyma;)
pozdr
M
 
 
bertalesko
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 05:58   

niestety nie gdy¿ mia³em zapasowe drzwi na stanie ;)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 06:58   

mo¿e ma³olaty wyskoczy³y na fajke ze szko³y i pomy¶leli ¿e to zabawne, wspó³czujê. K.... za co¶ takiego to jestem sk³onny zabiæ
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 12:33   

Kto zostawia auto na 6 dni pod szko³±...
Sam prosi³e¶ siê o k³opoty
Ja jak zostawiam auto na noc pod dworcem PKP w Kielcach to mimo ¿e tam ca³± dobê stacjonuj± taryfiarze, krêc± siê patrole - to miewam niespokojne my¶li.
Mimo wszystko szkoda auta.
 
 
bertalesko
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 17:27   

p.s szko³a z klasami 1-3 ;P
 
 
mateusz105l
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 18:50   

Moim zdaniem nie ma reguly, kilka lat temu kolega mial syrenê, stan typu dramat. Stala nieruszana na osiedlowym parkingu rok, mo¿e dwa. Wiêc celowo przestawili¶my j± na inne miejsce, ¿eby bylo widaæ, ¿e auto ma wla¶ciciela- kilka dni pó¼niej kto¶ j± ukradl- prawdopodobnie okoliczne chlory.
:-)
 
 
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2010-12-10, 18:55   

Dla mnie to zawsze by³o oczywiste...Jeden trabi w gara¿u,drugi te¿,trzeci na parkingu strze¿onym.Szkoda buraków obijaj±cych drzwiami przy otwieraniu bo za blisko stanêli,szkoda kusic innych swoim radiem.Nietypowe auto zwykle budzi zainteresowanie.Przerabia³em to z 1 i 2 fuegiem.Lepiej dmuchac na zimne ;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13