Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Apel do w³a¶cicieli Trabantów 1.1.
Autor Wiadomo¶æ
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 14:57   

Taki oto apel, by¶cie dbali o te autka.

Przez to, ¿e to ostatni rzut Trabanta to ma³o kto ma ¶wiadomo¶æ, ¿e tych samochodów powsta³o jedynie nieca³e 40 000 sztuk.
Wiêksza po³owa ju¿ pewnie dawno na z³omie...


Raz jeszcze... dbajcie o nie.
Taka o kolejna refleksja.
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 15:15   

nawet nie wiesz jak ¿a³ujê czasem, ¿e sprzeda³em... a kupiony by³ od dziadka z przebiegiem oryginalnym 40000km... :/
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 16:30   

Ciekawe ile jest w Polsce takich trabantów w stanie oryginalnym, bez 601 look, gazu, silnika 1.3, z seryjnymi fotelami itd. Jakby policzyæ, to by³oby przykro :/
 
 
¯ó³wik
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 16:42   

Wiêc muszê siê pochwaliæ, ¿e chyba mój Trampek taki w³a¶nie jest :) je¿d¿ony tylko w piêkne s³oneczne dni, resztê ¿ycia spêdza w suchym i ciep³ym gara¿u. Zero udziwnieñ, jakich¶ bajerów czy "tjuningu". Tak jak Bozia da³a :)
P.S. czasami nawet z nim rozmawiam ...
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 16:54   

Jêdrek, Koro przemówi³a i dosta³e¶ ochrzan?
 
 
Czaiñski Piotr
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 19:06   

To sie pochwale ,od wczoraj jestem w³a¶cicielem jednego z takich trabantów polo-totalna seria jeden w³a¶ciciel zreszt± ju¿ nie ¿yj±cy, oryginalny przebieg 77 000km:-) stan jak na polo idealny:-)
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 19:14   

Kibicujê tym, którzy pozostan± przy serii, przywracaj±c stan fabryczny, mimo ¿e ka¿dy ma prawo do robienia ze swoim autem co mu siê podoba i trzeba to uszanowaæ (z wyj±tkiem aut ponad 40-letnich).
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-05, 19:18   

czyli bêd± kiedy¶ zloty orygina³ów :) Dla wiêkszo¶ci tutaj to jedynie przygoda.Ale co niektórzy podpisali ju¿ cyrograf z IFA :]
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-06, 10:45   

No bêdzie ten na który niemcy sobie wybior± kogo zaprosiæ...
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-06, 11:07   

chyba nie kogo a który egzemplarz...
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-07, 23:25   

ja trochê narozrabia³em z polówka,niemniej wci±¿ nie ¿a³uje.Czasem jest ta nostalgia jak ogl±dam jedne z pierwszych zdjêæ...
ale mo¿e druga polówka czeka na mnie gdzie¶ w gara¿u...


no mam nadzieje ze trabant to nie epizod...cyrograf chetnie

ot tak urodzinowo
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-08, 07:39   

ja wiem gdzie w wawie w gara¿u stoi egzemplarz z przebiegiem 35 tys. Wdzia³em go ze dwa lata temu jak wyturla³ siê w³a¶cicielem na wietrzenie i odpalenie. W ogóle ca³y trabant jak nówka sztuka. Proszê mnie nie pytaæ gdzie stoi :)
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-10, 09:54   

Dyskusja w innym temacie podsunê³a mi pewn± my¶l. Trabant polo z 90 roku koñczy nied³ugo 21 lat. My¶lê, ¿e je¿eli kto¶ posiada oryginalnego trabanta polo i ma trochê czasu oraz chêci, to przy niewielkim nak³adzie pracy uda³oby siê go ju¿ zarejestrowaæ na ¿ó³te tablice :)
To, ¿e nie skoñczy³ 25 lat by³oby kiepskim argumentem do odrzucenia wniosku przez konserwatora, zwa¿ywszy na ilo¶æ zachowanych egzemplarzy. Dobra argmentacja powinna wystarczyæ. Ciekawe, czyje polo, i kiedy, pierwsze za¶wieci ¿ó³t± blaszk± :)
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-10, 10:16   

A wiecie mo¿e co siê sta³o polo sedanem, którego Zbyszek kiedy¶ wyszpera³ na allegro? (polo ze stacji demonta¿u, z uszkodzeniem skrzynki biegów w opisie).
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2010-11-11, 08:12   

ma siê dobrze.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12