Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
apel!
Autor Wiadomo¶æ
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-19, 16:56   

Nie je¼dzijcie Trabantami na co dzieñ:(

Ja w swojego dzisiaj dosta³em strza³ w bok :(
Go¶æ wymusi³ na mnie...tj nie ust±pi³ mi tak jak powinien i strzeli³ w bok..
Przykre jest jak tyle siê porobi przy aucie itp.. a tutaj jaki¶ dupek wjedzie firmowym autem i ca³± pracê przekre¶li :( idê siê napiæ bo jakie¶ ¿yciowe fatum mnie trzyma od paru miesiêcy :/
 
 
kuba_krakow
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-19, 17:08   

przykre :( mi te¿ po miesi±cu pracy nad trabem kobita na prostej na STOP'ie wjecha³a w rzyæ. Dowiedzia³em siê, ¿e Trabant to takie i owakie, ¿e to nie powinno po drogach w ogóle je¼dziæ. :/

w ka¿dym b±d¼ razie powodzenia i nie top smutków w alku bo to ponoæ najkrótsza droga do alkoholizmu!
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-19, 18:10   

:(
bêdzie ¿yæ?
 
 
DzorDz601
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-19, 18:45   

nie za³amuj sie i za³atw i dopilnuj sobie bezgotówkowa naprawe szkody...
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-19, 19:07   

Kumpelek, wielka szkoda auta. Ale wa¿niejsze, ¿e Tobie nic siê nie sta³o. Osobi¶cie wolê, ¿eby trabanciarze byli cali.
Nie je¿d¿enie na co dzieñ to tylko ograniczenie ryzyka. Znam przypadek Mercedesa beczki ze ¶l±ska, który podczas pierwszej wyprawy po kompleksowej odbudowie zosta³ wgnieciony naczep± ciê¿arówki w przydro¿n± barierkê...Bo kierowca ciê¿arówki choæ kierunkowskaz w³±czy³, to manewr wykona³ od razu, nie daj±c czasu na ucieczkê.
Choæ siê nie znamy, dobrze ¿e¶ ca³y,
Pozdrawiam
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-19, 19:24   

Kondolencje z moje strony,wiem co to znaczy wk³adaæ kasê w auto a jaki¶ dupek Ci rozwali,w innym temacie ¿e pisa³em ¿e z Trabantami nie licz± siê na drodze a tutaj jest przyk³ad jak frajerzy wymuszaj±,dobrze ¿e siê tobie nic nie sta³o.
 
 
panmajor
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-19, 21:07   

Co ciê nie zabije to ciê wzmocni.
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 03:05   

przezylem cos takiego, wiec wiem o czym mowa. moj po dzwonie zostal przerobiony. moze nawet dzisiaj sie goliles jego czescia.
 
 
Rubens (Pomarañczowy)
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 09:09   

Mnie go¶æ wjecha³ w Renault 4 (wyremontowany, piêkny i wsadzi³em akurat nowy silnik po kapitalce - nie ciekn±cy i równo pracuj±cy).

Po wje¼dzie do wymiany tylny pas, kawa³ek pod³ogi w baga¿niku, klapa, zderzak, lampy i tak dalej.

Z ubezpieczenia dowiedzia³em siê ¿e samochód jest warty jakie¶ 2k a jego warto¶æ zosta³a oszacowana magicznym programem i by³ by mniej warty je¿eli by³ by bez szyberdachu (poprzedni w³a¶ciciel zrobi³ a ja na szczê¶cie jeszcze nie zdemontowa³em i nie zaspawa³em otworu) oraz foteli z zag³ówkami (te¿ od innego samochodu). Rêce mi opad³y, dosta³em przynajmniej po³owê warto¶ci auta.

Naprawa kosztowa³a mnie wiêcej ni¿ ubezpieczyciel mi wyceni³ samochód (i jeszcze go nie skoñczy³em) - kasy zabrak³o.

Nie wiem jak ten problem rozwi±zaæ i chyba trzeba rejestrowaæ samochody na ¿ó³te blachy bo ubezpieczyciele to ¶winie i jak nie masz wyceny rzeczoznawcy samochodu przed dzwonem to zapomnij o naprawie szkody.

LIPA, jedyny plus ¿e tobie siê nic nie sta³o. Powodzenia i wytrwa³o¶ci w naprawie.
 
 
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 09:38   

to zbieraj kasê i kup ode mnie rze¼nika :D
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 10:47   

Panie kup se Pan Poloneza i Pan nie w wkur...,skoñcz± siê p³acze ¿e kto¶ zajecha³ drogê czy wymusi³ pierwszeñstwo,ostatnio przekona³em siê jakie mo¿e mieæ przyspieszenie Punto na wstecznym,go¶æ my¶la³ ¿e mi wymusi a ja go wpuszczê,spiernicza³ a¿ mi³o:)
Tomek za³o¿ê siê ¿e sprawca to SCZ,SKL,lub SMY by³o,bo tamci to maj± swoje przepisy.
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 14:28   

Bogdan ja podobne zdanie mam o NOL:]
 
 
Kulka
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 15:04   

CNA, CTU, CSE, EPA - u nas ci s± najlepsi pod wzglêdem interpretacji kodeksu drogowego. Przyjedzie z okolic gdzie 3 samochody na krzy¿ je¿d¿± i w mie¶cie widzi tylko czubek maski i swojego nosa...
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 15:39   

HPU i HPE - ci to maj± zasady, tym to w ogóle nie przet³umaczysz nic.
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 16:25   

Zdecydowanie EPA w £odzi przoduj± :) Ale ¿eby a¿ do Bydgoszczy siê wypuszczali. Niewiarygodne!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12