Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
trabant 1.1
Autor Wiadomość
lodi17
Gość
Wysłany: 2010-09-21, 13:14   

Witam!mam pytanie ile km mozna zrobic na rezerwie w trabancie 1.1?
 
 
Heniu Portier
Gość
Wysłany: 2010-09-21, 13:37   

Pytanie ode mnie. Jak precyzyjny jest twoj wskaznik i ile pali twoj Trabant na 100 km?

Wlasciwie wyregulowany wskaznik powinien zalaczac zolta lampke przy okolo 5-7 litrach benzyny w baku. Reszte oblicz sam :-) ))
 
 
Bogdan 611
Gość
Wysłany: 2010-09-21, 14:34   

By³ taki temat,rezerwa w trabancie rzecz wzglêdna p³ywak lubi piÌ benzynê i pokazuje g³upoty Ja mia³em czasami niby pó³ baku a zaraz za chwilê musia³em pchaÌ:)a czasami bez paliwa zrobi³em 150km.
 
 
lodi17
Gość
Wysłany: 2010-09-21, 20:25   

a jak sprawdziĂŚ wyregulowanie wskaÂżnika?a czy moge zaladowac do bagaznika butelke benzyny i sprawdzic ile km dam rade zrobic na rezerwie?bo doszÂły mnie sÂłuchy ze potem nie bede mĂłgÂł odpalic bo nie ma automatycznej pompy
 
 
Ptak
Gość
Wysłany: 2010-09-21, 21:30   

a co to znaczy automatyczna pompa? pompa pracuje caÂły czas w momencie jak sie silnik krĂŞci. MoÂżesz tak zrobiĂŚ, ale pamiĂŞtaj Âże pompa jest smarowana benzynÂą i moÂżna jÂą zatrzeĂŚ. JeÂśli akumulator da radĂŞ krĂŞciĂŚ aÂż pompa zaciÂągnie paliwo z baku to myÂślĂŞ Âże nie ma wiĂŞkszych przeciwskazaĂą. Tak czy inaczej polecam po prostu wlaĂŚ mu do peÂłna i tyle. Co sie odwlecze (tankowanie) to nie uciecze:)
 
 
Bogdan 611
Gość
Wysłany: 2010-09-21, 21:40   

Gorzej jak na osiedlu kradnÂą benzynĂŞ,to bĂŞdzie miaÂł zÂłodziej fajny Âłup bo ok 28l benzyny:)Dlatego ja lejĂŞ pod korek jak jadĂŞ dalej.
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2010-09-22, 02:56   

ja na rezerwie w trasie zrobilem 131km. licze od czasu kiedy mialem zolta kreske, a potem przez ostatnie 30km nic juz nie swiecilo :)
 
 
Dymatorek
Gość
Wysłany: 2010-09-22, 08:14   

robak mam to samo ;p dlatego jak gaÂśnie lub przygasa pomaraĂączowa to znak Âże trzeba na stacje :D
 
 
Heniu Portier
Gość
Wysłany: 2010-09-22, 10:45   

Heehhhh.... Ja tak jezdzilem baaaardzo dlugo w dawnych dobrych czasach :-)

U mnie stan ten oznaczal okolo 3 litrow w baku.
 
 
robak
Gość
Wysłany: 2010-10-19, 01:40   

ehhh... co ja bym dal, by tamte czasy wrocily. ta beztroska i cudowny dzwiek silnika. mniammmm... i czasami dzwiek odpadajacych czesci przy zamknietym budziku :P do dzisiaj nie wiem co to za srubki odpadly mi jak wracalem ze zlotu w Turawie (zlot wartkow akurat). widac Trabi mial automatyczny system zmniejszania wagi na potrzeby lepszego przyspieszenia :DDD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12