Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje folderu,prospektu 06.90 de luxe
Autor Wiadomość
Mally2105
Gość
Wysłany: 2010-05-31, 15:38   

Jak w temacie.Poszukuje jakiegokolwiek wydawnictwa z przedstawionym trampkiem 601 z ostatniej serii 06.90, wersja de luxe.Wiem ,ze byly jasnozolte,biale i niebieskie.Czy ktos widzial jeszcze w innych kolorach?
Chodzi mi o takiego wlasnie
trabanta.interesuje mnie skan,przedruk,link,cokolwiek ;)

Pzdr
 
 
kuzyn353
Gość
Wysłany: 2010-05-31, 19:21   

Co tam kombinujesz? AleÂż masz cytryn w podpisie... :)
 
 
Mally2105
Gość
Wysłany: 2010-05-31, 21:30   

Jak przekonam znajomego niemca,ze zolty de luxe z czerwca 90 jest oryginalny z czarnymi oczami i czarna atrapa to wygram forda explorera 4.0 lpg ;) A jak nie, to zabierze mojego trabanta..wlasnie takiego de luxe ;)
Gra warta swieczki ;p


A Xantia...Taki sympatyczny dupowoz,ktorym sie plywa bardziej komfortowo niz pancerwagenem.
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2010-05-31, 21:46   

ja jestem przekonany, ¿e by³ taki epizod w produkcji trabantów, ¿e ostatnie dwusuwy w deluxie mia³y czarne elementy, poniewa¿ ju¿ du¿o takich trabantów widzia³em. Ale by³y to przewa¿nie piaskowe, bia³e i b³êkitne. Innych kolorów nie widzia³em. Jednak równie¿ nie spotka³em siê z publikacj¹ na ten temat. Jedyna opcja na udowodnienie tego to chyba znalezienie importera w lat 90, który te trabanty do Polski sprowadza³, czyli szukaj w polmozbycie.
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2010-05-31, 21:57   

KiedyÂś byÂły takie dwa w ZamoÂściu :-) , co nie Mally??
 
 
Bogdan 611
Gość
Wysłany: 2010-05-31, 23:56   

A ja myœla³em ¿e to radosna twórczoœÌ ich w³aœcicieli.
 
 
magik
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 08:54   

by³y takie, potwierdzam. Szczegó³nie w polsce widzia³em kilka. najbardziej brzydkie de luxy :) ale by³y. Moze nie ¿ó³te ale piaskowe. Mam katalogi z czeskiej strony ale nie ma tam u nich opcji z czarnymi dodatkami
 
 
J.J.
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 08:57   

znajomy miaÂł takiego biaÂłego. gdzieÂś mam fotki :)
dziwne, Âże nie miaÂł uchylanych szybek.
ciekawym dodatkiem byÂła taka rÂączka hamulca i gazu, Âże bez nogi moÂżna byÂło ÂśmigaĂŚ :)

czarna byÂła atrapa, ramki przednie, obudowy lamp tylnych :)
 
 
magik
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 11:32   

gdzie jest ten koleÂś z ursynowa :) , ma fotkĂŞ w profilu wÂłaÂśnie :) Poszukajcie w ostatnich postach. Kuba Pe chyba.....
 
 
Mally2105
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 11:33   

Dalej sa Grzesiu :] Jeden garazuje w Zamosciu,drugi pod Zamosciem,ale sa :] Rycho nawet swoim do slubu rok temu jechal.Tylko ich wlasciciele jakos na wyspie wyladowali ;)

Co do tego,ze kazdy z nas widzial to oczywiscie ;) Ja tez widzialem,nawet codziennie przez jakis czas.Ale mi chodzi o bardziej "wiarygodny" dowod.Wyglada na to,ze ta wersja poszla wylacznie do Polski,bo ani w dawnej CS ani w D takich nie bylo.Czyzby tylko nasz kraj to w lecie 1990 zanabyl?Popatrzcie na mobile.de...najmlodsze dwusuwy tam to 01.90,widzialem moze ze dwa z 03.90.Mlodszych nie ma.
 
 
J.J.
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 14:35   

najmÂłodszy dwusuw jaki oglÂądaÂłem to czerwiec albo lipiec 1990 i byÂł opisywany przeze mnie wyÂżej :)
mam zdjĂŞcia na zdupionym dysku, ale mowie byÂł miodzio i miaÂł tylko 25 000 przebiegu :)
 
 
Qba Pe.
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 22:14   

Mam czarne zderzaki i ramki ÂświateÂł. Grill na szczĂŞÂście jest w kolorze nadwozia.;P Ale mĂłj nie jest deluxem ani eSem. Takiego kupiÂłem.
 
 
Qba Pe.
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 22:25   

Jak klykniecie w mĂłj nick to siĂŞ otworzy profil i tam jest zdjĂŞcie z tyÂłu jeszcze. Nie wyglÂąda to Âźle :)
 
 
Qbs
Gość
Wysłany: 2010-06-01, 23:25   

twĂłj Qba Pe. to podrĂłbka :P
 
 
Qba Pe.
Gość
Wysłany: 2010-06-02, 00:01   

Nie twierdzĂŞ, Âże nie;P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13