Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
ANKIETA forumowa
Autor Wiadomo¶æ
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 00:03   

Witam. Proszê o zag³osowanie jeden raz. Dotyczy funkcjonowania tego forum :)
Mo¿e w kilku zdaniach opiszê czego dotyczy ankieta.
Forum w postaci PHP to np to forum:

PRZYK£ADOWE FORUM PHPk


http://mariotal.webd.pl/phpbb2/index.php

Forum PHP to darmowe i bardzo popularne wszêdzie spotykane szablony. Ma³o oryginalne ale funkcjonalne. Charakteryzuj± siê wieloma funkcjami, np takimi jak:
-cytowanie przyciskiem,
-dodawanie emutikon,
-gotowy system wiadomo¶ci prywatnych (wys³ane,do wys³ania...),
-mo¿liwo¶æ tworzenia tematów z ankietami za pomoc± przycisku w forum,
-mo¿liwo¶æ oceny odpowiedzi osób bior±cych udzia³ w dyskusji przez za³o¿yciela tematu,
-oczywi¶cie powiadomienia na emaila o odpowiedziach w temacie który jest ¶ledzony, -zmiana wygl±du rozmiaru koloru czcionki przyciskami,
-wstawianie fotek przyciskiem
-ró¿nego rodzaju statystyki
-i wiele innych funkcji. Z których mo¿na choæ nie trzeba korzystaæ.
Zaadaptowanie takich funkcji w forum autorskie (takie jak to) mo¿e przysporzyæ du¿o pracy lub byæ w ogóle nie wykonalne. Muszê jednak nadmieniæ i przypomnieæ ¿e forum autorskie to oryginalne forum. Takiego forum nie znajdziecie nigdzie na innych stronach. Czy lepsze czy gorsze to sami oceñcie, na pewno inne.

ANKIETA ANKIETA ANKIETA
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 00:22   

Przyzwyczai³em siê ju¿ i mi siê podoba i ma swój charakter(tak jak trabant)ale PHP te¿ jest wygodne i zawsze jest kasa z reklam na utrzymanie serwera
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 02:29   

to forum jest wykonane w technice php :P
tylko lekko archaiczne :)

bardzo w±tpiê by da³o siê wszystko przenie¶æ pod standard, ¿e tak napisze phpBB.

najbardziej @!#$±ce na tym forum jest brak mo¿liwo¶æ edycji postu. nie jest to wiele roboty. dodatkowo mo¿na ograniczyæ edycje postu np do 2h od napisania.

dodatkowo w nag³ówku autora mo¿na by by³o dodaæ GG z obrazkiem, lokalizacje czY co¶ a reszta mo¿e zostaæ :)

pewnie panel administracyjny te¿ nie jest zaciekawy, ale to ju¿ nie nasza ( zwyk³ych u¿ytkowników ) sprawa :)

bless
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 09:19   

no wypadaloby to zmienic. zdecydowanie lepiej phpbb lub jakis vbulletin.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 12:52   

No oczywi¶cie chodzi mi o gotowy szablon forum taki jak phpbb.
U¿y³em skrótu my¶lowego. Mam nadziejê ¿e wiadomo o co chodzi :)
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 17:38   

tylko przenie¶ wszystkich u¿ytkowników, posty itd...
trochê zabawy by z tym by³o.
wrêcz ca³kiem sporo.

phpbb ma kilkadziesi±t tabel, a to forum pewno kilka :)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 18:12   

zgadzam siê w 200% z J.J mo¿liwo¶æ edycji posta, widoczny kontakt i np aktualny status gg, dostêpny b±d¼ niedostêpny i zmieni³ bym te¿ domy¶lne ustawienia w wyszukiwarce ;)
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-25, 10:43   

I dobrze by by³o jako¶ tematy przeredagowaæ bo o samym g³upim termostacie s± ze trzy w±tki i zawsze w ka¿d± zimê powstaj± ze dwa kolejne.
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-25, 13:36   

lepiej by by³o jakby tematy sie nie chowa³y tylko schodzi³y na 2g± stronê.
 
 
Bross.
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-25, 13:58   

1 Te forum ma styl i jak juz robic to moze wersje testowa i jak sie przyjmnie to ...
2 mozna zmodernizowa ... i bedzie ok

(brak PL znakow pisze z fona)
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-26, 14:59   

Jak ankieta to ankieta, wiêc bêdzie moje nieuzasadnione niczym obiektywnym zdanie:

Ja bardzo lubiê ten wygl±d forum, jest proste jak cep i nie ma stu funkcji bo potem i tak 90% osób nie u¿ywa 90% funkcji.

Ogólnie straszliwie nie lubiê szablonów bo potem wszystko wygl±da tak samo; to w³a¶nie sta³o siê z stronami internetowymi; wszyscy jad± na szablonach i znale¼æ oryginaln± graficznie/funkcjonalnie stronê jest ju¿ ciê¿ko. A forum to ju¿ w ogóle makabra, wszystkie takie same nie wa¿ne czy to forum gospodyñ domowych czy fanów krykieta. A to jest przejrzyste, proste i inne ni¿ inne które s± takie same. :-)

Jak innym, mnie te¿ brakuje opcji edycji postu i tyle mam ¿yczeñ. Reszta dzia³a jak nale¿y.

Lepsze wrogiem Dobrego!

Pozdrawiam.
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-26, 20:24   

Dobra, jest taka sprawa, ¿e zaproponowa³em aktualizacjê strony i forum ju¿ z rok temu, ale moja propozycja rozbi³a siê o jak±¶ ¶cianê. Trudno. Jednak teraz kto¶ (wybacz kolego, ale nicka forumowego nie pamiêtam) i z wielk± chêci± mogê zrobiæ fajne forum klubu, z którego s±dzê, ¿e wszyscy bêd± zadowoleni. Jednak ju¿ od tygodnia czekam na potrzebne materia³y. Podobno znów sprawa wyl±dowa³a w cieniu. Proszê wiêc o jakie¶ postanowienie.

//pozdrawiam pinokio999
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-27, 21:15   

pinokio999:
Sprawa nie wyl±dowa³a w cieniu, poczekaj proszê na ustalenia i zdaj siê na dialog z administratorami strony.
Powodzenia :)
 
 
pinokio999
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-27, 23:28   

Chêtnie bym pogada³ z administratorami (przynajmniej kilkoma, nie jednym) na jakim¶ czacie, gg lub irq. Chêtnie bym przedstawi³ moj± propozycjê. Czekam na jaki¶ odzew.
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-06, 12:58   

jako, ¿e:
Moderatorzy nie s± zatrudnieni na etat, chyba o tym wiesz. Nie dosta³em Twojego zg³oszenia o nieprawid³owo¶ciach na forum - mog³e¶ to zrobiæ i nie zrobi³e¶.
proponuje zrobiæ linka, który po klikniêciu powoduje wys³anie maila/pw/cokolwiek do grupy modów, ¿e co¶ nie jest tak z tematem/postem/czymkolwiek innym :P
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12