Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Sprzeda¿ auta
Autor Wiadomo¶æ
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-14, 13:04   

Kupi³em sobie okazyjnie Poldka auto fajne nie psujê itd.Ale szczerze to auto mi jest nie potrzebne,mia³ byæ do jazdy ale ja teraz jedzê tylko okazyjnie wiêc postanowi³em go sprzedaæ albo zamieniæ za co¶ klasycznego wartburg zastawa lub wróciæ Trabanta tak ¿eby by³o auto fajne auto i op³aty niskie ale do rzeczy.Czy mogê sprzedaæ auto które kupi³em ale jeszcze nie przerejstrowa³em na siebie,bo ju¿ mi siê nie chce ³adowaæ w koszta typu przegl±d 170z³ i przerejstrowanie 80z³ bo wiem ¿e tego ju¿ nie odzyskam bo to s± bardzo tanie auta a szkoda mi go z³omowaæ bo auto jest w stanie co najmniej dobrym.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-14, 14:10   

Mówi³em Ci ju¿. Musisz mieæ ci±g³o¶æ umów. umowy podbite w skarbówce bez wzglêdu na warto¶æ auta i tyle. potem nowy nabywca spisuje z Tob± umowe, Ty mu dajesz swoj± z kolesiem od którego kupowa³es poldka, czyli nowy nabywca ma ci±g³o¶æ umów itp. Wszystko zgodne i z przepisami.
Ja ju¿ tam z 3 Traby sprzeda³em. I dzisiaj mam nadziejê, ¿e Wartburga.
 
 
tomecki
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 11:00   

Umowy nie musza byc podbite w skarbowce, wazne zeby byla ich ciaglosc. Kupilem jakis czas temu w ten sposob Traba jeszcze na czarnych blachach i zarejestrowanego na pierwszego wlasciciela, a "po drodze" bylo kolejnych dwoch.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 11:56   

Proszê o dowód, ¿e nie musz±
 
 
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 13:03   

umowy musz± byæ podbite w skarbówce- nawet je¿eli warto¶æ pojazdu jest nizsza niz 1000 z³ inaczej skarbówka Ciê scignie.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 14:28   

No w³a¶nie! a poza tym w niektórych urzêdach jest wymagana umowa podbita w Urzêdzie Skarbowym bez wzglêdu na warto¶æ zakupu.
Dlatego chcia³em dowodu na to, ¿e NIE musi byæ umowa podbita.
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 19:17   

kiedy mnie ¶cign±? mam za sob± parena¶cie wozów, w ¿adnym nie podbija³em umowy. nie jest to potrzebne do tausena. inaczej bym siedzia³.
 
 
tomecki
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 22:20   

piszê jak jest w gdanskim urzedzie. nie potrzeba zadnego kwitu z US obojetnie czy samochod jest warty mniej czy wiecej niz 1000 zl. zreszta najlepiej zadzwonic na informacje w swoim miescie i sie dowiedziec samemu. ja mialem problem jedynie z ubezpieczeniem. urzedasy chcieli przy wystawieniu stalego dowodu ubezpieczenie na moje nazwisko, a w warcie mi powiedzieli, ze moge jezdzic na polisie poprzedniego wlasciciela.
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-15, 23:23   

Do 1000 z³ nie odprowadzasz podatku od nabycia samochodu nie mniej piecz±tkê otrzymujesz i z tak± piecz±tk± na umowie idzie siê do urzêdu komunikacji. Inaczej sam urz±d mo¿e cie odes³aæ po piecz±tkê tj za¶wiadczenie o kupnie. Je¿eli nie podbi³e¶ a kupi³e¶ to urz±d i tak siê o to upomni. W koñcu z tego ¿yj± :) Tzn my ich ¿ywimy, od takie wychowywanie paso¿yta :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 12:21   

jest co¶ takiego jak Dziennik Ustaw i do czego¶ on s³u¿y. Szukanie przepisów prawa na tym forum to w wielu przypadkach g³upota o lenistwie nie wspominaj±c. A ju¿ najpro¶ciej zawitaæ do wydzia³u komunikacji.
 
 
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 23:30   

np. w Kielcach nie zarejestruj± Ci auta jak nie masz piecz±tki ze skarbówki.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-16, 23:46   

Oj Magiku chyba ¿yjesz w jakim¶ utopijnym ¶wiecie,przecie¿ wiadomo ¿e urzêdy s± po to ¿eby utrudniaæ nam ¿ycie i wiadomo powiedz± mi ¿e wszystko jest potrzebne ¿eby nie psuæ sobie zarobku,pamiêtam jak mnie debil gania³ jak brakowa³o mu ptaszka na za¶wiadczeniu lekarskim do prawa jazdy.Dlatego wolê siê spytaæ starych cwaniaków.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-17, 09:23   

propaguj sobie cwaniactwo gdzie indziej. Nie staæ Ciê ? zamieñ na rower
 
 
Heniu Portier
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-17, 12:13   

Z do¶wiadczenia napiszê, ¿e ka¿dy urz±d ma swoje wymagania co do piecz±tek ze Skarbówki.

Niech pójdzie i sprawdzi w swoim :-)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-17, 12:16   

Wiêcej szumu ni¿ dziq³ania. Ale to przecie¿ jest super trudne
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12