Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Staæ Stoi Ale czy Je¼dzi
Autor Wiadomo¶æ
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 18:52   

policja Ci nic nie powie, nie poda danych w³a¶ciciela, strata czasu
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 19:21   

Wszelkie urzêdy to strata czasu - ustawa o ochronie danych osobowych. Znam z autopsji, w³a¶ciciela jednego sprzêtu szukam juz 1,5 roku...
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 20:42   

Tak w³a¶nie my¶la³em mogê liczyæ albo na siebie albo na ludzi nie policjantów hehehehe.
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 20:57   

Nie tylko o policje chodzi. Od policji dowiesz siê, ¿e oni pojazdy mog± sprawdzaæ tylko w uzasadnionych przypadkach - interwencja, kontrola drogowa itp. Ale te¿ ¿adna stra¿ miejska, ani wydzia³ komunikacji Ci nie pomo¿e. ¯adne zaklinanie na bóstwa i czarowanie ich nie przekona:/
Uzbrój siê w cierpliwo¶æ i dzia³aj z rozs±dkiem.
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 21:40   

Krew mnie zalewa. Zalozmy moze watek jak ukrasc trabanta. Mialem w bydgoszczy szczura. stal 2 tygodnie nieruszany ulice dalej wiec na oku go nie mialem no i sie nim zajeli ´ludzie dobrej woli´. nie udalo im sie go podpierdzielic tylko dlatego ze byl odpalany na kable dobrze pochowane, ale narzedzia poszly sie... I moja bezsilnosc jak sie do niego w dzien dobierali 2 raz na moich oczach a policja nie chciala ruszyc dupy na wezwanie ze mi usiluja wlasnie go znowu otworzyc w bialy dzien. Jesli juz wiesz ze stoi na pewno nieruszany to pytaj ludzi. To nie boli uwierz mi. Sam w ten sposob znalazlem nieraz wlasciciela. Dzwonienie domofonem tez pomaga. Kartka niekoniecznie jesli ktos autem nie jezdzi bo moze nie zauwazyc. Uwazam wszelkie branie zeby uratowac za zlodziejstwo. Wlasciciel nawet jesli za granica to nadal jest wlascicielem i moze nie mial gdzie go wstawic i zostawil pod blokiem. moze nawet na niego nasrac i to jest swiete prawo wlasciciela. a jesli ktos tego nie szanuje to tylko zle o nim swiadczy. wlasnie przez brak szacunku do czyjejs wlasnosci mamy przesrane z Trabantami bo sie zawsze ktos znajdzie kto zrobi jakas szkode albo wybije szybe bo lezace na siedzeniu fajki akurat mu bardzo potrzebne. To tyle moich gorzkich zali
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-25, 11:06   

mi te¿ siê uda³o ustaliæ przez domofony w³a¶ciciela pewnego trabanta, którego ani razu nie widzia³em w mie¶cie, zawsze sta³ ale te¿ nie wygl±da³ na zaniedbanego. Wychwali³ mojego i z entuzjazmem umówi³ siê ze mn±, ¿e jak bêdzie sprzedawa³ to zadzwoni do mnie pierwszego, zostawi³em numer telefonu i takie tam... Ostatnio zaje¿d¿am do zaprzyja¼nionego autoszrotu i co widzê? Traba - obiekt wcze¶niejszych negocjacji... Widoczne ¶lady dewastacji, wybite szyby, skopane duro... I ju¿ cz³ek do mnie nie zadzwoni³... Dobra wola w³a¶ciciela autoszrotu pozwoli na wyprowadzenie biedaczka za bramy wprost na moje podwórko, tutaj docelowo otrzyma nowe ¿ycie ;]
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 03:16   

huh... tak czytam posty o poszukiwaniu wlasciciela i przypomniala mi sie sytuacja ze Sremu. tak sobie jezdzilismy po miescie z Bigolem i w sumie nie wazne w jakiej dzielnicy i jaki Trabant stal. to zwykle byl jego Trabant :D
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2010-10-20, 16:09   

Eh, a mi siê przypomina Mercedes S-klasa Coupe, który sta³ niedaleko Biedronki w Zb±szynku - miejscowo¶ci gdzie jestem w internacie. Kiedy szli¶my z kuplami na zakupy do "Biedy" zawsze go ogl±dali¶my, patrz±c z takim ¿alem ¿e stoi, gnije i nikt z nim nic nie robi. Chcieli¶my ju¿ nawet próbowaæ szukaæ w³a¶ciciela. Na szczê¶cie, chyba kto¶ siê nim w koñcu zaopiekowa³. Bo znikn±³. Pewnie sta³ i czeka³, a¿ jego w³a¶ciciel bêdzie mia³ trochê czasu i miejsce w gara¿u. Mam nadzieje, ¿e kiedy¶ zobaczê go ponownie piêknie odrestaurowanego.

Tak samo mo¿e byæ i z tym zaro¶niêtym Trabantem. Widzê ¿e bardzo chcesz go mieæ, w takim razie szukaj w³a¶ciciela, a nie podpieprzaj go komu¶, dla kogo byæ mo¿e ten Trabant jest wa¿ny, ale sytuacja nie pozwala siê nim opiekowaæ, wiêc czeka cierpliwie na swojego w³a¶ciciela, który da mu drug± m³odo¶æ.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13