Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Staæ Stoi Ale czy Je¼dzi
Autor Wiadomo¶æ
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-23, 22:25   

Nie wiem czy mocne czy nie mocne... ale mnie takie zachowanie strasznie rusza.. No sam Arek powiedz, jakby¶ siê czu³ jakby kto¶ Ci Traba zakosi³?
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-23, 22:57   

Ma³y, Twoje pytanie mnie powali³o, najlepiej by³oby pozostawiæ bez odpowiedzi bo rêce opadaj±.
Nie ma "ale ja chce". Musisz znale¼æ w³a¶ciciela i koniec. To by by³a zwyczajna kradzie¿!
Co to za argument, co to za pomys³?

Istnieje jeszcze co¶ takiego jak "zasiedzenie w dobrej wierze" ale do tego musisz mieæ 100% pewno¶ci, ¿e w³a¶ciciela brak:] (mam tu na my¶li tego z dokumentów, jak i ewentualnych spadkobierców itp.). Poza tym jest to ¶ci¶le uregulowane prawnie i ingeruje tu s±d.

Trochê wysi³ku i my¶lenia, a dowiesz siê w koñcu kto jest w³a¶cicielem.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 00:19   

Ma³y masz mentalno¶æ jak policjanci co przyjechali wtedy jak jakie¶ ³ajzy rozwali³y mi trabant(Trabant ma³o warty to mo¿na niszczyæ)wiêc czy ukradniesz rower czy mercedesa to nie wa¿ne bo zawsze jest UKRADNIESZ.
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 09:13   

TEN TRABANT STOI DOBRE 5 LAT NA PARKINGU I WRASTA W ZIEMIE WOLISZ ¯EBY STA£ DALEJ NI¯ KTO¦ ZROBI£ Z NIEGO JAKI¦ PO¯YTEK ?
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:01   

Z³odziej!
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:10   

Co nie zmienia faktu, ¿e MA dokumenty i W£A¦CICIELA!
Je¶li chcesz go zabraæ MUSISZ mieæ zgodê w³a¶ciciela - UMOWÊ!
Je¶li w³a¶ciciel nie ¿yje to jego maj±tek kto¶ przej±³ w sprawie spadkowej!
W³a¶ciciel mo¿e mieæ to auto w g³êbokiej d..ie, ale nadaj jest w³a¶cicielem.
To ¿e auto stoi i nikt go nie odholowa³ sugeruje, ¿e kto¶ za niego p³aci.
W³a¶ciciela TRZEBA znale¼æ, i koniec!
Nie ruszaj cudzej w³asno¶ci na ulicy, bo w najlepszym przypadku kto¶ Ci ³omot spu¶ci. W gorszym kto¶ zadzwoni po policje i nawet je¶li jeste¶ niepe³noletni, bêdziesz mia³ w papierach wpisan± kradzie¿ samochodu, a to ju¿ bêdzie siê za Tob± ci±gn±æ - mi³ego szukania szko³y, pracy itp.
Nikt na tym forum nigdy nie przyw³aszczy³ sobie czyjego¶ trabanta!
Masz jaki¶ wykrêcony system pojmowania ¶wiata.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:25   

ja w takich przypadkach mam jeszcze jeden ryzykowny patent aczkolwiek jeszcze nie sprawdzony. "Mo¿na" siê zaj±æ autem na totalny przypa³. I generalnie o to chodzi. Jak bêdzie przypa³ to w³a¶ciciel siê szybko znajdzie. A wtedy mo¿na z³o¿yæ konkretn± propozycjê odkupienia auta. Tak¿e 5 stówek w kieszeni na wszelki przypadek i jazda. My¶lê ¿e mo¿na takie co¶ zastosowaæ ale tylko w przypadku naprawdê wro¶niêtego auta.
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:30   

Tak kumpelek jestem z³odziejem batoników z biedronki przy³apa³e¶ mnie :(. Magik to auto wrasta 5 lat nie ruszane tylko ca³y czas co trochê co¶ z niego ubywa.
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:30   

Jest wiele patentów na wywo³anie wilka z lasu:)
Wywo³ujesz, rozmawiasz, negocjujesz i p³acisz.
A tutaj jest przypadek jaki¶ dziwny, ch³opak po prostu chce auto zabraæ.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:31   

to trochê naginanie prawa ,ale czasami nie ma wyj¶cia, Najlepiej otworzyæ auto co nie jest trudne innymi kluczami i przykleiæ kartkê od wewn±trz. ja w ten sposób znalaz³em dwóch w³a¶cicieli nie niszcz±c niczego.
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:42   

No w³a¶nie:) Znalaz³e¶ w³a¶cicieli:) a nie cichcem podprowadzi³e¶.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 10:53   

nie no, my¶lê ¿e nikt nie ma takiego zamiaru, trzeba siê po prostu pokrêciæ przy autku d³u¿ej, otworzyæ sobie poogladaæ, pootwieraæ drzwi maskê zaczaiæ siê i czekaæ :) zamiar jest przecie¿ godny bo chodzi o ratowanie tak¿e jak siê wzbudzi zainteresowanie kogo¶ to od razu pytaæ co i jak i czyj. Ja mia³em tak± sytuacjê kiedy¶.Otworzy³em starego kombiaka i i skoñczy³o siê na tym ¿e s±siedzi mnie namawiali ¿ebym go zabra³ bo miejsce zajmuje i ¿e nie wiadomo czyj i ¿e stra¿ siê nie kwapi do zabrania. Tak¿e zabra³em co chcia³em a pó¼niej to ju¿ sta³ na parkingu depozytowym co oznacza ¿e ju¿ nie do wyrwania. Ile trabantów tyle przypadków.
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 12:44   

Ja otworzy³em wyrobionym kluczykiem w³o¿y³em przed deskê i karta sterczy od pocz±tku wakacji.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 18:28   

pojed¼ po po³udniu pootwieraj i czekaj mo¿e kto¶ ciê zagada co tam robisz. Kilka razy warto tak spróbowaæ, jak nikt siê nie zainteresuje to mo¿esz siê zastanawiaæ czy go zabieraæ, co nie zmienia rzeczy ¿e to i tak kradzie¿,ryzyko jakie¶ bêdzie. W warszawie jest specjalna komórka stra¿y miejskiej od porzuconych aut nie wiem jak w tamtych stronach. Warto i u nich zapytaæ czy np w³a¶ciciel dosta³ od nich jakie¶ upomnienie. Wtedy bêdzie mu na rêkê ¿eby znikn±³
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-24, 18:49   

Jutro tam pojadê i go pootwieram posiedzê z 1h jak nic popytam po domofonach a potem pojadê na policjê i spróbuje siê co¶ dowiedzieæ .
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13