Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Staæ Stoi Ale czy Je¼dzi
Autor Wiadomo¶æ
Filip.M
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 09:44   

nie raz je¿d¿±c po mie¶cie widaæ niekiedy od czasu do czasu trabanta ciê¿ko nie raz poznac czy je¼dzi czy nie z daleka gdy¿ nie ka¿dy trabi jest ³adnie utrzymany. Ale ze na widok trabanta szybciej bije mi serce a przechodzê kolo niego co dzieñ id±c do pracy i za ka¿dym razem ³udzê sie ze nie stoi ze wyjecha³ na ulice i ¶miga sobie ale zawsze widze to samo stoi.Pytam was czy wiecie co¶ o trabancie z os. o¶wiecenia w Krakowie stoi na parkingu miêdzy myjni± a szko³± kolor pomarañczowy a od s³upków bia³y a¿ po dach w ¶rodku nie wygl±da na zaniedbanego ma kierownice poklejon± ta¶m± izolacyjn± troszkê naruszona deskê przez z±b czasu. Opony ca³e powietrze jest. Tylko informacja czy on je¼dzi :) bo poco mia³by umieraæ na parkingu
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 11:14   

nie lepiej poszukaæ po prostu w³a¶ciciela??
 
 
Filip.M
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 12:37   

jak ? :) daæ kartkê ?? pod wycieraczkê ?? tablice ma ale nie wiem czy da siê po tym sprawdziæ
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 12:55   

Zadzwoniæ do domofonu najbli¿szej klatki pod któr± stoi i u¿yæ wdziêku osobistego :p
Masz trochê? ;)
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 22:45   

Na o¶wiecenia jest jaki¶ trabanciarz, wcze¶niej mia³ parchatego szarego 601s (zreszt± mia³em go dawno temu kupowaæ, jak jeszcze by³ u pierwszego w³a¶ciela), teraz stoi na al. Przyja¼ni,tak¿e ten spod myjni pewnie jego.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-06, 23:18   

bo¿e. Po prostu jak tam jakie¶ dziadki bêd± staæ pod klatk±, czy kto kolwiek w okolicy to siê zapytaæ, popytaæ... z regu³y wiem, ¿e wsadzanie kartek ma³o skutkuje. a jak ju¿ znajdziesz kogo¶ to wpierw zapytaj czy mo¿esz o nim pogadaæ itp a o kupnie gadaj pod koniec!;)
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-21, 18:16   

Jak to jest bo stoi 601 od jaki¶ 2 lat nikt nim nie je¼dzi a blachy ma, a nie zosta³ jeszcze odholowany na parking policyjny. Kto¶ za niego p³aci ubezpieczenie ? Jak go wezmê mog± mnie oskar¿yæ o kradzie¿ ? Proszê o pomoc bo szkoda autka ;/
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-21, 20:31   

proponuje zapytaæ stra¿ miejsk±, ostatnia w nich szansa, ewentualnie mo¿esz roz³o¿yæ namiot i koczowaæ a¿ nadejdzie byæ mo¿e ¦P w³a¶ciciel ;)
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-22, 01:38   

czytaj±c te posty jakie¶ straszne nerwy mnie ogarniaj±!
Kur** ruszcie ty³ki z przed tych komputerów i popytajcie, poszukajcie w³a¶cicieli. Czy to a¿ taki problem, postaæ przy aucie chwile i jak kto¶ przechodzi to podpytaæ, i¶æ do bloku najbli¿ej auta i podzwoniæ po domofonie...
A mo¿e po prostu macie problem z komunikowaniem siê w ¶wiecie realnym?
To jak bêdziecie chcieli jak±¶ dziewczynê poderwaæ to te¿ na forum dla podrywaczy wchodzicie?

Jeszcze co¶... w ogóle... Ma³y... jak ja bym Ci zabra³ np kluczyki od Twojego Trabanta(o ile go masz..) i schowa³ go do siebie, do gara¿u, to by to by³a kradzie¿ czy nie? uzasadnij.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-22, 09:20   

jad± konie po betonie :D
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-22, 11:54   

- w szarej mgleee , chocia¿ jest nam czasem dobrze czasem ¼le :D
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-23, 19:46   

Kumpelek przyznajê Ci racje,jak siê szuka to znajdzie
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-23, 19:50   

Tak ale ja chce go rozebraæ i dokompletowaæ mojego ..
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-23, 21:45   

kur** Won do podstawówki Ty nierozumny cz³owieku.
i je¿eli to do Ciebie dzieciaczku dotrze, to jak siê bierze bez pozwolenia cudz± w³asno¶æ to jest siê z³odziejem. a to co Ty chcesz zrobiæ czyli: zakosiæ Traba i rozebraæ go. to to jest zachowanie NIE GODNE Trabanciarza. Wiêc najlepiej smarku sprzedaj Traba i zajmij siê zbieraniem pokemonów bo to jest na Twoim poziomie.

Dziwne, ¿e tego typu postów nie usuwaj± Wnuq czy kto¶ kto ma do tego uprawnienia... bo jak kto¶ obcy to czyta to co sobie pomy¶li? przykre, ¿e braæ Trabanciarska schodzi na psy przez takiego ³ebka.
 
 
arek_353
Go¶æ
Wys³any: 2010-08-23, 22:14   

wow mocne s³owa.
ja tam bym szuka³ w³asciciela i pomóg³ mu sie pozbyc sztrucla na parkingu :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12