Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Poszukiwany Trabant Kombi
Autor Wiadomo¶æ
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 12:23   

Ja swojego kupi³em za 6 stów. Kole¶ lat 40 kilka wiedzia³ co sprzedaje. Mój by³ rozbity wiêc o polowe taniej i zagazowany chocia¿ w dokumentach nie mia³ wbite LPG.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 12:51   

bo¿e.. ja chcia³em swego czasu oddaæ Traba za friko, co prawda brakowa³o mu co nieco ale odpala³ i siê toczy³, to ludziska przyje¿d¿ali i wybrzydzali, ¿e nie ubezpieczony, ¿e to ¿e tamto i to mnie nauczy³o, ¿e lepiej rozebraæ takie auto i pochowaæ czê¶ci ni¿ jeszcze siê prosiæ aby kto¶ co¶ zabra³.
my¶lê, ¿e autor w±tku jest niepe³nosprawny np umys³owo i nie jest w stanie zarobiæ sobie na auto i szuka frajerów.
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 12:55   

Nie wiem o co Ci chodzi Magik ale pewnie ¿e lecê w koko z cen±. Od Jamesa ostatnio siê dowiedzia³em co malowa³ kombi i musia³ 2500 zap³aciæ albo zap³aci³ tylko ostatniej raty nie da³...
 
 
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 13:13   

zap³aci³ ale samochód tak zepsuli ¿e jest do malowania jeszcze raz ;/ masakra co ten kole¶ zrobi³.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 13:16   

A po co Ty Jamesa wyrêczasz? Jeszcze masz szcz±tkowe informacje i piszesz. Za¶miecasz forum i piszesz nieprawdê. Przez takich jak Ty tworz± siê nieprawdziwe stwierdzenia, plotki itp. Opisuj tylko swoje dokonania i do¶wiadczenia w innym przypadku proponowa³bym cytowaæ autorów postów wraz ze wskazaniem ¼ród³a.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 13:19   

Magik, to ty malowa³e¶ ¿e siê tak wzruszy³e¶?
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 13:32   

Nie rozumiem czego siê tak przewra¿liwi³e¶ jak napisa³em to co wiem...
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 13:46   

na forum jestem ju¿ od 7 ? lat. Wystarczy ¿eby siê zorientowaæ kto robi a kto czyta forum i przepisuje. Ostatnio Adic zada³ pytanie na zlocie: Gdzie te trabanty ? Germanstyle, raty, swapy. Ja te¿ siê pytam. GDZIE ONE S¡ ? Odpowied¼ czêsto jest oczywista W G£OWACH ! i czêsto w awatarach :] Dlatego w wiêkszo¶ci jak stwierdzili¶my wspólnie - polskie zloty s± nudne. Ca³y czas te same auta. Wiêkszo¶æ tego ca³ego trabanciarstwa istnieje tylko na forum.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 14:10   

Magik koñcz swojego to bêdzie jeden wiêcej :D
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 15:33   

Ja za swojego muszê siê wreszcie zabraæ i na nastêpny sezon mo¿e bêdzie ¿y³ :D
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 19:34   

mój jest skoñczony, mam tylko do w³o¿enia silnik i wnêtrze. Dobrze ma w gara¿u i nic mu siê nie dzieje, wiêc siê trochê opuszczam siê z pracami, za to mam kupê pracy z innymi
i nie zawsze chce siê po robocie jeszcze ze swoim walczyæ. Z reszt± mój trabant bêdzie je¿dzi³ na zloty i za 20 lat kiedy 80 % ludzi st±d dawno zapomni o tej marce
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 19:41   

magik :D wed³ug majów za 2 lata zostanie tylko gwiezdny py³ i twój trabant :D ¿artuje ;) stawiam piwo za ambicje ;]
 
 
Pawe³-Yogi
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 20:54   

Podniecacie siê swojego traba sam przygotowywa³em 2 tygodnie:) przed malowaniem wiêc z kosztów zesz³em.Samo pomalowanie wynios³o mnie tylko 700 z³ plus mój lakier i podk³ad plus 100 by przyciagn±æ samochód od lakiernika na lawecie razem 1200 z³.
I jeszcze jedno Magik kiedy¶ mój samochód by³ koloru papirus teraz wygl±da jak na miniaturce wiêc nie jest taki sam.
Stwierdzenie ze ciagle te same samochody na zloty zagladaj± trochê mnie rozbawi³o,spytam a jakie maj± przyjechaæ skoro grono trabantowe nie jest zbyt wielkie.Wiêkszo¶æ z posiadaczy Trabantów to studenci,zapalona m³odie¿ i inni starsi weterani a sk±d oni maj± braæ pieni±dze by zmieniaæ swoje trabiki w co¶ lepszego wielu nie staæ na taki lifting.Dlatego na zlotach widzimy starych znajomych w swoich nie zmienionych bolidach:)z ma³ymi wyjatkami.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 08:42   

I w dodatku jak siê przyjedzie na zlot to nie bardzo jest co ogl±daæ. Yogi ja trabanty traktuje bardzo powa¿nie. Dla mnie "¶wira idea³u" to w zasadzie nie ma co ogl±daæ na zlotach. Ja oczywi¶cie mówiê tylko o 601. Mnie krêc± tylko stany kolekcjonerskie (np kuchar, zbyszek), resztê traktujê jako auta do remontu. Kto¶ kto nie w³o¿y kupy kasy d³ugo trabancierzem nie bêdzie. Znudzi mu siê auto poje¿dzi, pozaje¿d¿a i sprzeda. Ja auta nigdy nie sprzedam bo nigdy nie odzyskam wk³adu a i wiem ¿e nie kupiê nigdzie niepoprzerabianego i nierozd³ubanego egzemplarza.
 
 
WeT(macq)
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 17:48   

Mnie krêc± tylko stany kolekcjonerskie (np kuchar, zbyszek), resztê traktujê jako auta do remontu. Nie mam oryginalnych nitów do mocowania przycz³apy do bulbulatora. Znaczy, ¿e na zlot ju¿ wjazdu nie mam? :D
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 7