Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zdjêcia trabantów RAT
Autor Wiadomo¶æ
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-15, 18:59   

przynajmniej Kêdzior nie poniesiesz wydatków na tapicerkê ;-)

wiele osób my¶li ¿e kupi trabanta za 200 z³ obni¿y go i w cenie 500 z³ bêdzie mia³o fajny samochód do lansowania siê bo przecie¿ raty takie modne ale¿ bêd± mieli bed±, tyle ¿e na jeden sezon...
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-15, 22:30   

W takim razie idê w orygina³ :P Jak siê znajdzie wiêcej funduszy (o wiele wiêcej) to znajdzie siê kolejny trab do RAT-owania ;) Dziêki ch³opaki ;) a zdjêcia dalej mile widziane, chêtnie siê nakrêcê jeszcze bardziej
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-16, 21:42   

Z ciekawo¶ci:
A ma kto¶ patent jak wyhodowaæ mech na babancie?
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-16, 22:34   

my¶lê, ¿e jedzenie dla rybek i inne specyfiki mog± w tym pomóc, plus polewanie wod±
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-16, 23:15   

trabant musi mieæ matowy lakier i staæ pod pyl±cym drzewem. jaka¿ brzoza czy co¶.
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-17, 11:21   

Tylko ¿eby jaki¶ alergik nim nie je¼dzi³ :P:P:P
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-17, 12:58   

psucie trabantów...
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-18, 23:58   

¶wiete s³owa
 
 
fabisia
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 10:48   

ale dupa no... kumpelek chcia³bym zauwa¿yæ ¿e Twój trab wygl±da jak rat powoli bo jest podrapany i zglebiony... wed³ug Twoich kryteriów to ju¿ jest rat. Poza tym bajki piszesz o resorach widocznie masz bardzo drogiego kowala, mój mi zrobi³ resory razem ze skracaniem za jedyne 40 z³ ty³ i 60 przód to jest 100 za oba. A pisanie ¿e rat komu¶ siê nie podoba to trudno nie mo¿esz mówiæ nikomu jak ma traba zrobiæ, powiedz bolkowi ¿e zepsu³ traba 600 bo go poszerzy³... albo kuzyn który w³o¿y³ 353 i te¿ nie ma orygina³u tylko skundlone auto?? gówno prawda, ka¿dy który w³o¿y do polówki maskê od cfaja lub lampy z ty³y albo okr±g³e zderzaczki to te¿ siê nie zna i marnuje kolejne egzemplarze...

Jedna prawda jest taka ¿e trzeba zrobiæ porz±dnie nie wa¿ne w jakim stylu, je¶li chce mieæ rata to niech zrobi rata nie wszystkim siê musi podobaæ ale znajd± siê tacy którzy bêd± podziwiaæ.

Ja swojego zrobi³em z traba który sta³ 5 lat pod chmurk± i go tylko obni¿y³em i pozak³ada³em jakie¶ duperelki z ró¿nych modeli. Nie jest to perfekcja ale czy to rat czy te¿ nie je¶li siê nie ma od razu kasy to trzeba robiæ czê¶ciowo. Mi siê podoba kilku ludkom te¿ siê podoba i to mnie cieszy, a reszta bêdzie podziwia³a mo¿e mojego innego traba który bêdzie zrobiony w innym stylu.

Co do kosztów, kêdzior czy od razu wyrzuci³e¶ 1560 z³ za jednym razem?? Je¶li siê ma kase od razu to mo¿na wybrzydzaæ a jesli nie to robi siê powoli...
a w ogóle ju¿ mnie dra¿ni ten temat.

grzybcio
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 12:29   

no widocznie mam drogiego kowala. Resory robiê w firmie Kowalex w Czêstochowie. Resor jest ³adnie wyczyszczony, sklepane ka¿de pióro z osobna i ka¿de piórko ³adnie przesmarowane i ja uwa¿am, ¿e ta cena za t± robotê jest ok. Je¼dzi³em na resorze który by³ klepany na zimno itp i siê ugina³ jak cholera, a teraz jak mam od kowala, to nie istnieje dla mnie co¶ takiego jak strza³y w pompe hamulcow± itp.
Grzybcio chyba masz z³y dzieñ. heh nawet przez my¶l mi nie przesz³o, ¿e mój Trab mo¿e byæ ratem.. chyba po prostu zbyt du¿o na zlocie wypi³e¶ i go nie ogl±da³e¶.
To,¿e jest tu i tam porysowany to nie oznacza, ¿e to rat, auto by³o wypolerowane i stosunkowo zadbane zaczynaj±c od nowych kloszy, wypolerowanych listewek itp itd.
a to, ¿e chrup³o mu troszkê progi to ju¿ nie moja wina;p szukam orygina³ów albo dobrze dorobionych, niestety nic ju¿ od kwietnia nie mogê znale¼æ w sensownych pieni±dzach dlatego auto stoi i siê nie wybiera na zloty ju¿. Zreszt± co ja tu bêdê mówi³, ja nie mam pracy, ani jaki¶ super dochodów wiêc robiê i dbam jak mogê. Ale Grzybcio na Twoje mo¿liwo¶ci to ten Rat Twój to co najmniej jest nêdzny.
a w ogóle to mnie ju¿ dra¿nisz Grzybcio i takie uwagi to lepiej na zlocie mów- na ¿ywo, a nie odzywasz siê tylko wtedy jak masz jaki¶ interes.
 
 
fabisia
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 13:10   

niestety kolego kumpelek jeszcze nigdy mi w niczym nie pomog³e¶, na zlotach upijasz siê nieco bardziej ni¿ ja.
Mój nie jest zrobiony mój po prostu taki jest a mo¿liwo¶ci mam takie same jak i Ty. Resor sam mo¿e zobaczysz i sam zdecydujesz czy jest dobrze zrobiony. Ogólnie kolega który pyta³ jak zrobiæ rata z traba za ¶mieszne pieni±dze i to nie znaczy ¿e ma pakowaæ w traba za 200z³ 5tys z³ tylko ¿eby sobie sukcesywnie d±¿y³ do osi±gniêcia zamierzonego w przybli¿eniu celu.

I spróbuj komu¶ powiedzieæ ¿eby nie kupowa³ trabanta bo go nie staæ na zrobienie go tak jak TY by¶ sobie ¿yczy³. A sam robisz powolutku bo te¿ Ciê nie staæ na od razu wywalon± kase i mnie te¿ na to nie staæ i te¿ robiê powoli. I nie o to chodzi ¿e chcê Ciê obra¿aæ czy Twojego traba. Niech spróbuje a my mu pomó¿my czy chce rata czy orygina³a. Go¶æ chcia³ zobaczyæ raty wiêc niech siê wypowiedz± RATOWICZE.
 
 
fabisia
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 13:45   

zapomnia³em napisaæ ¿e to pisa³em ja grzybcio a nie fabisia!
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 13:47   

Wypraszam sobie, na ostatnich Borowianach to Ty siê bardziej opi³e¶, ja ju¿ z upijania wyros³em. Zreszt± widaæ na filmikach od Machoonego jaki Ty ma³o pij±cy jeste¶, haha. ale to nie o tym temat.
a co do pomocy, jakby¶ jej potrzebowa³ i bym móg³ pomóc to bym pomóg³ jak ka¿demu Trabanciarzowi.
Ale Ty tylko potrafisz wybe³kotaæ tak jak w Krakowie, czy mam tapicerke, albo jak na Borowianach czy mam klamkê. a skoro nie mam to @!#$ mi w dupê.
Ale osobiste sprawy itp to zostawmy do obgadania na ¿ywo, na jakim¶ spocie/zlocie.

A co do w±tku. Chcia³em po prostu napisaæ, jakie¶ przybli¿one koszta itp i opiera³em siê jedynie na moich jaki¶ tam informacjach, a Ty na pewno wiêcej w ten w±tek nie wnios³e¶.
Problem polega na tym, ¿e w Polsce ma³o kto robi porz±dnie. Wiêkszo¶æ Trabów w Polsce to kupa szpachli i jako taki lakier, a mechanika jak ju¿ Magik wspomnia³- le¿y. a co dopiero jak kto¶ robi rosta.
Chcia³bym zobaczyæ kogo¶ kto do Traba w stylu Rat w POLSCE wsadza np piêknie wyremontowany silnik od Magika.
Je¿eli ju¿ autor w±tku wspomina³ o obni¿onym zawieszeniu to powiedzia³em... a co to w sumie za obni¿enie, sklepanie samych resorów? a gdzie amory inne itp? przyda³o by siê jeszcze tuleje powymieniaæ itp itd.
Jedyne co to zasugerowa³em szerokie felgi.. ale to w³a¶nie wed³ug mojego gustu, bo dobrze obni¿ony Trabant na seryjnych ko³ach i jeszcze Pneumatach to wygl±da co najmniej kupiasto. Mo¿na by to porównaæ do wysokiej kobiety z krótkimi nogami.
No nic tyle mia³em do powiedzenia.
I Grzybcio tak jak mówi³e¶ niech tu siê wypowiedz± ratowicze, czyli po³owa w³a¶cicieli Trabantów w Polsce m.in ja :P
 
 
fabisia
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 14:38   

Tak Kumpelek masz racje...
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 15:30   

Widzê, ¿e siê prê¿nie rozwinêli¶cie :P jak ju¿ napisa³em idê w orygina³ i powoli bd go restaurowa³ jak siê uda i mam nadzieje, ¿e skoñczy jak ogar conajmniej.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12