Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zdjêcia trabantów RAT
Autor Wiadomo¶æ
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 09:11   

Mateusz ¯u³towski- na pocz±tek to go umyj. a jak nie masz kasy to kup lepiej malucha ni¿ marnowaæ Trabanta na kolejne szczuropad³o.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 10:21   

kolega b-boy-trabi móg³ nie myæ swojego po powodzi :D wymiót³ by wszystkich :D
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 14:40   

albo rat 1 kóñ mechaniczny, chciaz to ratmoro :)
http://www.trabi.sk/galer...ge=DSC07655.JPG
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 16:44   

My¶la³em o tym ¿eby go umyæ, ew przejechaæ tak jak pisze m³ody601, papierem ¿eby by³ matowy, lekka gleba i na górê w³a¶nie baga¿nik. I tyle z rata. Ten z campingiem mi siê podoba, ale jednak a¿ taki desperat nie jestem, bo by mi go zniszczyli pod blokiem ;/
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 18:11   

Wydaje sie dobrzm materialem na rata, stoi w suchym i ma swoj klimat. Zdrowy chyba z tego co pokazales
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 19:29   

Jak ma kwitn±æ pod blokiem to uwierz mi, ¿e sam z siebie zrobi siê ratem:/ niestety sprawdzone potwierdzone. 3lata uczy³em s±siadów jak maj± siê obchodziæ z moimi Trabami i teraz ani jednego auta nie ruszaj±...
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 20:50   

Ja te¿ siê z chamstwem nie patyczkuje,ju¿ próbkê mieli,teraz czeka ich najlepsze:)
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 22:55   

Niestety ale nie posiadam gara¿u ani wiaty ani nic podobnego, bd musia³ na razie trzymaæ go pod blokiem ew pod jak±¶ p³acht± i powoli doprowadzaæ do stanu u¿ywalno¶ci. Pogadam z lud¼mi z £odzi oni mi doradz± w któr± stronê pod±¿aæ z tym egzemplarzem. A je¶li rat, to co zrobiæ? Wystarczy zmatowiæ lakier i lekka gleba? Czyta³em w linkach od m³odego601, ¿e przy glebie trzeba co¶ tam spawaæ ¿eby trab siê nie rozlecia³, o czym konkretnie mowa bo nikt nie pisze tego wprost :(
 
 
grzybcio
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 23:02   

je¿eli chcesz dobrze to musisz go wyspawaæ to jest podstawa, ja teraz bêdê robi³ co¶ z autem i pierwsze co to blacharz, uzupe³nianie ubytków a drugie to wzmacnianie ca³ej budy... i niech mnie za to zlinczuj± ale jak nisko to musi byæ po³atany!!!!
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 23:18   

To¶ mi wyja¶ni³... Co konkretnie trzeba spawaæ i czemu akurat przy glebie a¿ tak podatne jest na puszczanie spawów? Ten trab ma blachê w stanie perfekto z tego co widzia³em...
 
 
grzybcio
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-12, 23:39   

To tylko wzmocnienia ;] to zale¿y od szko³y i od rozumu tego co spawa ja osobi¶cie nie wiem jak ale ju¿ wiem w których miejscach wstêpnie, na ró¿nych stronkach niemieckich i nie tylko podpatrywa³em co i jak wzmacniaj± w rajdowkach. poszperaj i wybierz co¶ sam. a po co ?? wiesz ¿e im twardsza gumka tym latwiej peknie
 
 
DzorDz601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-13, 09:04   

Co do wzmocnien to podstawa jest wyspawanie budy czyli tak gdzie blachy sie ³acza punktowo spawasz co zapobiega rozjechaniu sie budy. Wa¿ne te¿ sa rozpórki zarówno z przodu jak i z ty³u. Jeszcze mo¿esz bardziej bude wzmocnic przez swoje w³asne pomys³y masz tu kilka pomys³ów innych ludków

http://www.fotosik.pl/sho...5aace0d5da59624
http://www.fotosik.pl/sho...110f50a65072bab
http://www.fotosik.pl/pok...d829db8daf.html
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-13, 14:22   

dobra jako¶ mi to o¶wietli³o sprawê, bd rozmy¶la³ jak ju¿ bd mój i bd mia³ chêci, ¿eby ze mn± wspó³pracowaæ ;) dziêki ch³opaki ;)
 
 
Ptak
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-13, 17:42   

jak na moje to skoro buda blachy "perfekto" to id¼ w orygina³. mycie i polerka lakieru czyni± cuda. wtedy sie zastanów czy nie poszukaæ na niego przednich b³otników pod kolor i robiæ go na cukiereczka:)
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-14, 13:58   

no z bud± licho bo ma ró¿ne duro wiec musia³by zawitaæ do lakierni, nie wiem jak z silnikiem i czê¶ciami, ogólnie ¿eby robiæ na orygina³ to trzeba du¿o funduszy których teraz brak. Muszê pogadaæ z do¶wiadczonymi lud¼mi bardziej na ¿ywo, du¿o wiêcej info w krótszym czasie xD
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 8