Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
¯ó³te ¦wiat³a.... ??? / Warto wiedziedzieæ.
Autor Wiadomo¶æ
Bross.
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-18, 00:19   

spoko ale jakie ¿arówki to bia³e ?? skoro moje H4 nie ¶wiec± czyst± barw± bia³± mogli by sprecyzowaæ ¿arówki o jakiej temperaturze mamy stosowaæ i jakim papierem podcieraæ sobie pupe.... ;D
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-18, 20:54   

a co z chiñskimi xenonami ten niebieski jest bielszy od bieli jak pisz± na allegro? hihih

ju¿ nie wspomnê kolorze postojówek - je¿d¿± we wszystkich kolorach tylko czarnego nie widzia³em :p
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-19, 09:46   

Postojówek czarnych nie, ale prawie czarne, zamalowane na ciemno zielony kolor tylne lampy luj widzia³em kilka razy.
 
 
Qba Pe.
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-19, 14:09   

³ojezu :D
Tako¿ czêsto spotkaæ mo¿na tuningowe klosze "dymione".
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-19, 21:05   

w golfach II czêsto spotyka³em ;p czarnych golfach ;p fajnie wygl±da jak s± ¶wiat³a zgaszone ;) ale postojówki niebieskie mi sie podobaj±, przewa¿nie w toyotach ;)
 
 
Kozak
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-20, 19:55   

Podobna sytuacja jest ze ¶wiat³em wstecznym i przeciwmgielnym jak masz papiery powy¿ej '82 to mus, wiadomo te¿ ¿e ¿aden w³a¶ciciel trabanta nie zrobi sobie dziury w zderzaku na dwa szpetne koguciki
 
 
Damian Gbur
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-26, 14:23   

a uj im w tylek wlasnie ze zaloze nie tylko 4 zolte zaroki na przodie ale i zolte klosze od halogenow.tak tak niech wszyscy poslusznie zmieniaja,a potem ten popaprany rzad widzi jak go narod slucha i robi z nami co chce,pocalujcie mnie gdzies,leje na was porabanych ustawodawcow
 
 
Lary601
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-27, 21:40   

Ja mam halogeny ¿ó³te. I mia³em parê dni temu spotkanie z Panami z drogówki ale nic siê nie ich nie czepiali.
 
 
Dawid
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-27, 23:09   

"wprowadza siê obowi±zkowo barwê bia³± ¶wiate³ drogowych, mijania, pozycyjnych."

Czytamy uwa¿nie posty :)
 
 
Dawid
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-27, 23:20   

Przepis ten choæ dla nas (czyli fanów young timer-ów) jest krzywdz±cy to ma jeden plus, o ile bêdzie skutecznie egzekwowany przez organy wykonawcze to z naszych dróg znikn± choinki w których pozycje s± zielone mijania xenono-chiñsko-niebieskie, albo inne kombinacje z kolorami niemaj±cymi nic wspólnego z przepisami i zdrowym rozs±dkiem. oczywi¶cie opowiadam siê za dopuszczeniem "selektywnej ¿ó³tej" bo mi g³ówne do przeciwmg³owych teraz "nie pasuj±" :)
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-28, 19:34   

Grrr po co ja kupi³em ¿ó³te ¿arówki na pocz±tku roku :< Kto¶ chyba wiedzia³ przed nami >.<
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-28, 19:35   

mo¿esz mi oddaæ te ¿arówki jak nie chcesz :)
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-28, 19:35   

to mo¿esz mi je daæ na Silesii ;p
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-29, 00:28   

100 z³ przegl±d 130 specjalny :) i jazda :D
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-29, 10:24   

Sram na to i tak za³o¿ê hehe :D
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 7