Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ceny paliwa na stacjach :) :(
Autor Wiadomo¶æ
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-10, 22:50   

Wed³ug Alexis Black, autorki artyku³u opublikowanego w NewsTarget.com, aspartam mo¿e wywo³ywaæ raka, ¶lepotê, migrenê, zaburzenia w ¿yciu seksualnym A ja tego walê 5 tabletek do kawy :E
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-10, 23:26   

Masz zgwa³cone kubki smakowe. S³odzenie to tylko przyzwyczajenie.
"Cukier krzepi" siê kiedy¶ mówi³o i s³odzi³o. Matki nas nauczy³y s³odziæ. Bezsensowne przyzwyczajenie :)
Pomêcz siê 2 tygodnie i ciesz siê gorzk± kaw±.
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 07:56   

Nie ma si³y na ¶wiecie, która zmusi mnie to picia nies³odzonej kawy. Herbatkê owszem, teraz mam jak±¶ aromatyczn± z posmakiem cytrusów i wchodzi bez niczego, ale kawa - w ¿yciu. Jest wystarczaj±co ohydna po pos³odzeniu, przed ju¿ w ogóle nie do przyjêcia. S³odzik jest dobry, po prawdzie to wszystko szkodzi, wypada³oby ¿yæ energi± s³oneczn± i wiatrem.
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 07:57   

Aha - licznik mam. Sprawd¼ prv
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 09:43   

powracaj±c do w±tku o paliwie... u Was te¿ jest taka rozbie¿no¶æ, ¿e w mie¶cie benzyna po 5,28z³, a wystarczy wyjechaæ pod granice miasta i jest 4,99z³ ?

Gaz po 2,70z³, a na obrze¿ach miasta po 2,49z³.
Jak kto¶ z Czêstochowy czyta i jest zainteresowany to te ni¿sze ceny znalaz³em na stacji jad±c do Blachowni a i w samej Blachowni te¿ jest tak tanio:)
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 12:48   

U mnie w mie¶cie stacja obok stacji i maj± 30 groszy ró¿nicy na Pb, na samoobs³ugowej NESTE Pb po 5,20 a 50 metrów obok stoi BLISKA z cen± 4,90, mimo to kolejek nie ma, niestety Bliska nie cieszy siê popularno¶ci±, kra¿± plotki o kiepskiej jako¶ci paliw, nie mam pompowtrysku dlatego mnie to nie rusza.
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 14:43   

Bliska jest powi±zana z Orlenem. Bior± paliwo z Orlenu, uznaj± karty Vitaj, Flota. Z³a jako¶æ paliwa wynika albo z mitu, albo maj± syf w zbiornikach. Ale kontrolê robi wyrywkowo s³u¿ba Orlenu, wiêc nie powinno byæ problemów. Mnie straszyli Lukoilem, jak siê okaza³o nie nast±pi³o zatarcie silnika, zatkanie przewodów, k³opoty z zap³onem, mu³owato¶æ.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 17:28   

Ja lukoil sobie chwalê :) a obs³uge na lukoilu to ju¿ w ogóle na plus... :D:D

u nas w Czêstochowie jest pasmo stacji benzynowych jedna obok drugiej i na stacji benzynowej TESCO s± takie same ceny jak na Shellu a na lukoilu zawsze minimum 5gr mniej:)
 
 
RAV
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 18:12   

W Krk gaz w mie¶cie 2.43 w samym centrum.Jêczcie dalej ;) No i najlepiej nie odpalac na benzynie bo po 5,15.Zmieñcie auta na rowery,bêdzie taniej.
 
 
Andrzej Kucharski
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 20:22   

Ropka na stacji Tesco w Czewie tañsza ni¿ na lukoilu, reszta nie wiem, gaz la³em na Bliskiej po 2,51!
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 21:08   

...na Bliska nie uznaj± kart Vitay.
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 21:15   

Z rok temu nabija³em punkty i p³aci³em Flot±. Mo¿e co¶ siê zmieni³o?
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-11, 23:59   

Aj tam aj tam :) Na pocieszenie powiem mam ¿e legenda g³osi ¿e diesel ma skoczyæ o jakie¶ 60 gr. Co go gazu moje osobiste spostrze¿enia mówi± ¿e mimo dro¿szego shelloweskiego (11.04.2011 - 2.58/l) nadal op³aca siê go laæ i przejechaæ jakie¶ 20 km wiêcej na baku ni¿ laæ ³ukoil (2.50/l) i mieæ regularnie gorsze zasiêgi. Co do wachy sie nie wypowiadam bo przez tych pierd... spekulantów paliwowych na serio mo¿emy dobiæ do 6 z³ i wg mnie stanie siê to realne w okolicach czerwca. Na nadzwyczajne obni¿ki za spraw± gazu z ³upków te¿ nie ma co liczyæ bo nasza dupa ju¿ dawno sprzedana (jak zwykle) wujkom z jUaSAj bo zawsze mo¿emy przecie¿ kupowaæ dro¿ej. Có¿ taki los naszej ojczyzny ¿e odk±d szlachta zaczê³a my¶leæ tylko o swojej dupie a nie o Ojczy¼nie to nadal bêdzie tendencja taka jaka jest heh.
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-12, 07:32   

Nawet gdyby¶my odkryli nieograniête z³o¿a gazu ziemnego, to nie ma to wp³ywu na cenê paliw, bo tego siê do auta nie leje. Pomijam marginalne CNG. A fanom dyzla wspó³czujê. Ju¿ dzi¶ mnie 100km przy je¼dzie do¶æ ostrej kosztuje 24z³, a dizlowiec przy jakby nie oszczêdza³ wydaje 30z³. A im dalej w las...
 
 
Pawe³-Yogi
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-13, 19:16   

Ceny z dnia na dzieñ rosn± jeszcze nie tak dawno paliwo by³o po 4,90 teraz cena wynosi 5,15 z³ za 95.Puki co nie tankujê zbytnio bo trabik stoi u mechanika z wycietym progiem i podci±giem.Wiêc s± chwilowe oszczêdno¶ci w benzynie ale nie bêd± gdy przyjdzie zap³aciæ za us³ugê mechanikowi.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 13