Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ceny paliwa na stacjach :) :(
Autor Wiadomo¶æ
emi
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-23, 19:24   

ja siê na powa¿nie zaczê³am rozgl±daæ za rowerem.
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-27, 13:19   

Niestety jak siê doje¿d¿a 40km w jedn± stronê i na dodatek nie ma jak siê przesi±¶æ do komunikacji publicznej to nie ma za bardzo wyboru i trzeba p³aciæ.
W Staszowie d³ugi czas na Orlen i BP olej by³ po 4,89, potem podnie¶li na 4,99. Po kilkunastu dniach wczoraj zmiana na BP na 5,08 (Orlen nadal 4,99). Benzyna podobna sytuacja i cena:(
 
 
Drabi
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-06, 17:50   

Ca³e szczê¶cie, ¿e my mamy wszystkie 3 auta na gaz :) a jak musia³am jednym dylaæ 70 km w celach s³u¿bowych to mi firma zwróci³a jak za benzynê :D a jak zauwa¿y³am gaz ostatnio trzyma siê na stabilnym poziomie 2,45 - 2,60 pln. Chocia¿ jak pamiêtam to w wakacje by³ nawet po 1,99!
A herbaty i kawy nie s³odzê, wiêc nie wiem ile cukier dzi¶ kosztuje. No i faktycznie, o podwy¿ce dowiedzia³am siê od ludzi z pracy, bo my cukru to kupujemy 1 kg na 2 miesi±ce. A¿ mnie szok³o jak siê okaza³a, ¿e s± tacy co po 10 kg brali jak podwy¿ki wesz³y, bo akurat by³o tanio i trzeba zrobiæ zapas.
Zgadzam siê z którym¶ z przedmówców - zmowa cenowa, z³e zarz±dzanie rynkiem itp itd.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-06, 22:07   

A je¿eli chodzi o gaz to rzeczywi¶ci uspokoi³ siê bo by³ nawet przez chwile po 2.80z³
A je¿eli chodzi cukier to nie chodzi o ¿adne klêski to po prostu dziadowska polityka naszego rz±du i chêæ wzbogacenia siê przez przedsiêbiorców,bo w Niemczech cukier jest po 2.50z³(ok 0.65euro)a w ogóle wiêkszo¶æ rzeczy u Niemców jest tañsza bo spotka³em siê z tym ¿e w Polsce artyku³y niemieckie s± normalnie sprzedawane w specjalnych sklepach po cenach niewiele wy¿szych ni¿ w markecie ich polskie odpowiedniki gorszej jako¶ci(a wiadomo w³a¶ciciel takiego sklepu te¿ musi te rzeczy przywie¶æ i na nich zarobiæ wiêc one musz± byæ u Niemców du¿o taniej).
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-06, 22:22   

Bogdan, cukier cukrem, ale u niemców nie chcia³ by¶ tankowaæ... By³em dwa tygodnie temu w berlinie i cena paliw waha siê w granicach 1.70 Euro, na PLNY wychodzi prawie 7 z³ za litr wiêc nie ma co narzekaæ ale bior±c pod uwagê ¶redni± pensje szwabów to 1,70E to dla nich pestka.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-06, 23:37   

W³a¶nie zacz±³e¶ dra¿liwy temat zarobków bo u nas za godzinê pracy kupisz 1.5-3l benzyny a tam jest trochê inaczej.P
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-07, 00:22   

nie chodzi o ¿adne klêski to po prostu dziadowska polityka naszego rz±du i chêæ wzbogacenia siê przez przedsiêbiorców
A jak by¶ rozwi±za³ ten problem? Ustali³ urzêdow± cenê cukru? :) Ju¿ mnie siê zdaje ¿e tak by³o :p
Chêæ wzbogacenia siê przedsiêbiorców jest z³a. Powinni siê za to sma¿yæ w piekle ;)
Te¿ nie s³odzê, zrobi³em im na z³o¶æ ;)
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-07, 07:05   

Jak kto¶ musi mieæ 50kg cukru w zapasie to jego problem. U mnie 1kg schodzi w miesi±c, pó³tora. Normalne u¿ywamy s³odzika. Co innego pora nastawiania wina, ale do jesieni powinno siê uspokoiæ.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-07, 09:08   

W³a¶nie tu jest ból bo to Polska i tu nic siê nie poradzi(daleko nam do Europy)bo na ka¿dym kroku trza siê u¿eraæ z g³upot± i zach³anno¶ci± ludzk±,w naszym kraju inny ustrój ni¿ totalitarny nie przejdzie bo tu trzeba wszystko z góry narzuciæ i respektowanie tego kijem wymuszaæ.
A ¿e ludzie s± debilami bo pamiêtam jak robili zapasy po 50kg cukru(i zamra¿ali i topili kasê bo albo siê wszystko uspokoi albo znajdziemy inny sposób np.cukier z Niemiec)a¿ pó³ki w marketach by³y puste,bo wiadomo kto¶ zrobi³ panikê.
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-07, 17:48   

Spokojnie, jeszcze trochê i wyjdziemy na ulicê ;)
 
 
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-09, 23:13   

Ja ju¿ nawet nie zapalam na benzynie, bo bardziej op³aca siê wymiana monowtrysku za 80z³ raz na rok (i przy okazji membran do reduktora za 40z³), ni¿ grzanie na PB... tylko mnie najbardziej boli jazda motocyklem na benzynie, niestety alternatywy brak. Tak czy siak, chyba powoli dochodzimy do momentu, kiedy to tradycyjne ¼ród³a energii zaczn± odchodziæ do lamusa... choæ ja wiem, lobby paliwowe jest megamocne. To, czym nas karmi± (m.in, ¿e samochody na wodór musz± byæ drogie) to jest kompletna bujda
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-09, 23:25   

eee, wodór. Jazda na holzgaz jest mo¿e nieco k³opotliwa, ale na pewno tania :)
 
 
Andrzej Kucharski
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-10, 21:31   

Papieju, wpisz sobie w wyszukiwarkê "aspartam" i poczytaj na temat s³odzika, pozdrawiam, a tak przy okazji, nie masz mo¿e prêdko¶ciomierza do warbiego z licznikiem dziennym?
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-10, 21:56   

Prawda, prawda. S³odziki nie s± zdrowe. Zrezygnowanie ze s³odkiej cherbaty i kawy to 2 tygodnie przyzwyczajania. Potem nie jest potrzebny. Po pewnym czasie u¿ycie jednej pastylki s³odzika czy cukru do herbaty i staje siê niesmaczna.
 
 
emi
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-10, 22:33   

bez cukru dopiero czuæ smak herbaty :)

polecam film dokumentalny: "kto zabi³ samochód elektryczny". Lobby paliwowe ma interes w tym, ¿eby nas trzymaæ w nie¶wiadomo¶ci co do innych sposobów napêdzania samochodów.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 13