Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ceny paliwa na stacjach :) :(
Autor Wiadomo¶æ
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-17, 00:33   

Niestety samochód jest bardzo potrzebnym narzêdziem, póki co mo¿na jedynie ograniczyæ, ale ca³kiem...kto mnie do pracy zawiezie? W Warszawie ON la³em ju¿ po 5 z³, 5,08 z³ i 5,11 z³. Móg³bym zaoszczêdziæ 10-15 groszy na litrze na markowych, lub 30 gr na supermarketach ale nie chce mordowaæ common rail'a.
Mieszkam w domu, gdzie C.O. jest opalane olejem opa³owym. Cena w tym sezonie nie schodzi poni¿ej 3.60 za litr, w ci±gu 10 lat, wzrost cen bardziej spektakularny ni¿ w wypadku LPG, bo o prawie 300%
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-17, 08:41   

Ja bym proponowa³ inne wyj¶cie,zrobi³ bym tzw.strajk w³oski czyli je¼dzimy z prêdko¶ciami przepisowymi,oczywi¶cie ¶lamazarnie w³±czamy siê do ruchu i ruszamy ze ¶wiate³(wiadomo dynamiczna jazda kosztuje) i oczywi¶cie tamujemy lewy pas ¿eby Pan pose³,senator,premier itp. co nie p³aci za paliwo ze swojej kieszeni nie móg³ sobie pêdziæ ile da³a fabryka.
No i oczywi¶cie bojkot"drogich stacji firmowych".
 
 
Qba
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-17, 18:30   

Eee, tak siê nie da zorganizowaæ.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-17, 22:16   

Transport siê kiedy¶ zoraganizowa³
 
 
Hajs
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-17, 23:49   

@ Bogdan611: Strajkiem w³oskim sparali¿ujemy ruch i zaszkodzimy przede wszystkim sobie.
Nietankowanie na firmowych stacjach? Zbyt wiele to nie da, maj±c na uwadze fakt, i¿ wszystkie polskie stacje i tak kupuj± paliwo z Orlenu b±d¼ Lotosu. Mia³oby to jaki¶ sens, gdyby wszyscy kierowcy na tydzieñ zbojkotowali jedn± sieæ stacji na terenie kraju. Gdyby nikt dos³ownie nikt przez tydzieñ nie przyjecha³ np. na Orlen, byæ mo¿e obni¿yli by ceny na zachêtê.
Jednak takie protesty to tylko czcza gadanina, nierealne jest zmobilizowanie wszystkich kierowców.
Pozostaje tylko wyje¿d¿anie wcze¶niej z domu i eko-jazda :)
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-18, 13:09   

na strajku w³oskim najgorzej to drogówka straci bo nie bêd± mieli kogo ³apaæ:)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-19, 00:23   

To¶ wymy¶li³.
 
 
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-19, 00:32   

Fajnie siê takie teorie tworzy z punktu widzenia kogo¶, kto samochodem nie zarabia na ¿ycie... Niektóre komentarze siêgnê³y poziomu pewnego portalu na literê "o".
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-19, 00:34   

Pojed¼my klasykiem: "Chopy nie dupcie fleków. co my momy robiæ, co robiæ?" "Trza co¶ zrobiæ. Gibko. Zaroz. Ju¿"
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-19, 00:39   

w ramach przypomnienia co i jak w tych ciê¿kich czasach. Kwintesencja mojej parafrazy zaczyna siê od 0:55
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-19, 07:13   

dupnom, nie.. napisz inaczyj bo nie zrozumiom.. napisz piznom :)

janów :)
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-19, 11:02   

Trzeba siê przyzwyczaiæ po prostu do k³amstw, ob³udy cwaniactwa i naci±gania spo³eczeñstwa. To nie tylko u nas, ale to ¶wiatowy trend ok³amywanie ludzi celem wy³udzenia pieniêdzy, gdzie narzêdziem kontroluj±cym s± media. Ledwo kto¶ pierdnie na ¶wiecie to ju¿ jest pretekst do podwy¿ek czegokolwiek mimo, a faktycznie nie ma podstaw, ale media ³adnie to wyt³umacz± i ju¿ wiemy wszystko godz±c siê z tym.

Proponuje pozbyæ siê telewizora, nie s³uchaæ radia, a gazet± siê podcieraæ, przerobiæ auto na gaz, nie s³odziæ herbaty i ¿ycie stanie siê piêkniejsze :)

P.s.
Ja w ramach walki z podwy¿kami zafundowa³em sobie skuter.
(do tego mam s³u¿bowy z s³u¿bowym paliwem :P )
 
 
Mateusz ¯u³towski
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-19, 16:41   

"Dajesz malina, firmowa fura firmowe paliwo" :P
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-20, 22:51   

No ja auto na gaz mam na ceny cukru tylko patrze i s³odze jak zawsze i to sztuczne podsycanie nie robi na mnie wra¿enia ale dla dobra ogó³u chêtnie popar³ bym jak±¶ akcje zbojkotowania kolejnych podwy¿ek i nie chodzi ju¿ tu o paliwo bo bêd±c pracownikiem widzê ¿e z roku na rok zarabiam coraz mniej i musia³bym i¶æ do mojego pracodawcy po podwy¿kê z tekstem ¿e skoro wszystko kolejny raz dro¿eje to ja chce wiêcej zarabiaæ ¿eby mi starczy³o na tyle samo w chwili której podj±³em u niego pracê... a nie czytaæ g³upiego pierd.... w danych na portalach itp ¿e ¶rednia p³aca wzros³a i inne pierdolety...
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-21, 10:12   

Wg.statystyk ¶rednie zarobki w Polsce to ok.3500z³ i wg statystyk ja z moim psem mamy po trzy nogi;)

http://tomaszcukiernik.pl.../09/uepali1.gif
A tutaj patrzcie kto najbardziej na podwy¿szkach zarabia,cena ropy ,15gr a akcyza ponad 30gr.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12