Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
250 z³ za auto powy¿ej 15 lat - pomys³ wraca !!!!
Autor Wiadomo¶æ
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-27, 16:34   

Bo tutaj nie chodzi o ekologie tylko o eliminacje z dróg kierowców mniej zamo¿nych i zrobienie z samochodu
towaru luksosowego dla elit.Bo proces produkcyjny nowego auta jest mniej ekologiczny ni¿ dalsza eksploatacja auta starszego a w pe³ni sprawnego a bilans ekologiczny na korzy¶æ nowego auta jest dopiero po przejechaniu jaki¶ 300.000km o hybrydach to nawet szkoda gadaæ. To wszystko to jest taki sam pic na wodê jak ekotorby za które trzeba p³aciæ,normalne wy³udzanie pieniêdzy pod przykrywk± szczytnej idei a ludzie w to wierz±.
 
 
Galant - YuLaS
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-28, 07:15   

Mo¿e obraæ liniê w stylu ograniczenia swobód obywatelskich.

Dyskryminuje siê auto w wieku powy¿ej 15lat w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, auto s±siada 10-14 letnie ma dziury wygnite w drzwiach, kapi±cy silnik i skrzynie.

Mia³o byæ drastyczne ocieplenie klimatu w ci±gu 30 lat, bêdzie za 300 ......
 
 
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-28, 09:29   

Panowie i Panie. Sprawa jest do¶æ prosta- podstaw± tego podatku mia³oby byæ za³o¿enie,¿e auta powy¿ej 15 roku ¿ycia nie spe³niaj± norm spalin. Po wej¶ciu przepisu udajemy siê na stacje diagnostyczn± otrzymujemy wyniki analizy spalin i udajemy siê do s±du z pozwem grupowym o dyskryminacjê ze wzglêdu na wiek samochodu. jak wszyscy u¿ytkownicy p³acimy podatek drogowy w paliwie, dlatego obci±¿anie nas dodatkowym podatkiem jest dyskryminacj±. w najgorszym wypadku odwo³ujemy siê do Strasburga.
Jako ciekawostkê powiem,¿e mój poprzedni trabant 1.1 na LPG mia³ sk³ad spalin lepszy ni¿ 3 letnie audi na benzynie. i to mimo braku katalizatora w trabim.tamten mia³. bêdzie wiêc ciê¿ko udowodniæ w³adzy,ze jestem trucicielem...a ¿e jak wiemy dla urzêdników trabant to trabant to my¶lê,¿e istnieje opcja spokojnego wygrania sprawy. w Strasburgu nie lubi± dyskryminacji;>
 
 
danolles
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-28, 12:10   

Szkielu dobrze prawi. Ja po remocie QBS-owej padliny zrobi³em ni± 1100 km 0d 2007 do 2010 r. Tak¿e 250 PLN to ja rocznie na wachê nawet nie wydajê i chêtniej wejdê w zrzutkê 250 na papugê która poprowadzi sprawê przed s±dem ni¿ na ten chory podatek
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-28, 15:27   

Panowie, mam wra¿enie, ¿e ten pomys³ znów padnie. Temat wraca systematycznie, taka sinusoida:P I po raz kolejny politycy zabieraj± siê do tego od dupy strony. Nikt nie bierze pod uwagê rodzaju, wieku, przeznaczenia aut. Nie tylko my bylibysmy poszkodowani, ale np. wiele jedkostek OSP ma na stanie wiekowy sprzêt.
Nie uda im siê nic zrobiæ do momentu kiedy nie pójd± po rozum do g³owy. Nie zaprosz± przedstawicielstw ró¿nych ¶rodowisk to nie zrobi± nic, albo wyjdzie im totalny gniot który bedzie mo¿na zaskar¿aæ wszêdzie, od TK pocz±wszy;)
 
 
gonzo
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-28, 16:47   

nie siêgn± do kieszeni podatnika w roku wyborczym. Co do OSP - prawdopodobny zapis, ¿e nie dotyczy pojazdów stra¿y, policji, wojska itp.
Kto¶ pu¶ci³ po prostu tzw. b±ka, ¿eby sprawdziæ, czy ciemny lud to kupi
 
 
Kozak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-28, 17:05   

Ta sinusoida mi siê podoba³a, my¶lê ¿e nie ma sobie co psuæ nastroju tym bardziej ¿e sezon siê zaczyna.
 
 
Tomasz K.
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-28, 22:51   

(...)

-----
Kolego pomyli³e¶ sobie nasze forum z miejscem na polityczn± agitacjê - to forum dotycz±ce Trabantów i motoryzacji.

G_mode
 
 
Wojtek K
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 09:27   

Kto pomyli³, jak± agitacjê i czego tak w zasadzie siê czepiæ chcia³e¶?
Jest na temat i dotyczy nas wszystkich, w kategoriach, dla których w³a¶nie forum jest.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 10:14   

Jak bêdziemy mogli rozmawiaæ wy³±cznie o trabantach to nudno siê zrobi... A sory, ju¿ dawno siê tak zrobi³o.
Czy na zlotach te¿ rozmawia siê wy³±cznie o trabantach?
G_mode, mamy w³asny rozum i sami rozró¿nimy polityczn± agitacjê od wyra¿enia bezstronnej opinii. Nie pójdziemy nagle g³osowaæ na dane ugrupowanie bo kto¶ co¶ b±knie w temacie...
Odpu¶æ nieco z tym cenzurowaniem. Nie chroñ nas za wszelk± cenê.
Je¶li forum ma s³u¿yæ tylko rozmowom o trabantach to mo¿na je wydrukowaæ i zalaminowaæ. Wszystko na ich temat zosta³o ju¿ przez ostatnie lata powiedziane.
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-29, 10:52   

kuzyn dobrze mówi daæ mu piwo :) (albo oddaæ to co mu na zlocie ukradli)
 
 
robak
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-30, 01:41   

Pewnie ktos przed wyborami robi kolu d... konkurencji :)
 
 
Tomasz K.
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-31, 14:39   

nie jestem od nabijania postów dla kandydata z 1-3% poparciem, napisa³em jak my¶lê (poza tym, ¿e wywiali¶cie jak za komuny moj± opiniê - bo cenzura musi byæ) pomys³ z podatkiem od starych samochodów jest bezczelny nawet je¶li bêdzie chodzi³o o 100 z³ wiêcej ka¿dego roku.

P.S
Forum nie jest o polityce(owszem)? Wiêc po co siê przejmujecie jakimi¶ projektem ustawy?
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-26, 07:43   

Kolejna nowa wzmianka w tym temacie
 
 
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-26, 09:01   

To bêdziemy ekologiczni :) i to bardzo... Ponoæ 80% samochodów w PL ma ponad 10 lat...I ju¿ widzê te t³umy pêdz±ce do salonów by za kilkadziesi±t tysiêcy kupiæ nowe full ekologiczne (a¿ do wej¶cia kolejnych norm) autko...Pod zastaw dadz± ¿ony, dzieci i psa. Kto¶ ca³y czas zapomina ,¿e nasze pensje ciut siê ró¿ni± od unijnych. Wydatki niestety robi± siê podobne.
na marginesie trabant 1.1 LPG wydala mniej (przynajmniej mój) CO2 ni¿ kilkuletni diesel...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12