Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ludzie tu drêtwe na tym forum
Autor Wiadomo¶æ
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 14:16   

Ja tu nie chce negocjowaæ ¿adnych dodatkowych praw dla siebie tylko po prostu ciê¿ko z³apaæ jaki¶ pu³ap na forum, nie wiadomo gdzie jest ta granica, która przekroczona skutkuje usuniêciem posta. Nieraz mo¿na by powiedzieæ ¿e bezpodstawnie. Poda³ bym przyk³ad ale nie chcê siê rozpisywaæ ;) Ale cieszê siê ¿e doszli¶my "oby" do porozumienia. Ja siê postaram nie bluzgaæ czy nie czyniæ z posta ¶mietnika, OT, itp. I wtedy siê oka¿e jak bêdzie rozpatrywana moja "metka" jak to nazwa³e¶ wnuq ;p
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 15:12   

Skoro ju¿ takie sprawy tu poruszamy to mam jeszcze kilka wskzówek dla spamerów:

- Nie wiesz, nie znasz siê, wydaje ci siê, sam nie sprawdzi³e¶, nie umiesz, ale my¶lisz, ¿e tak mo¿e byæ, itp... NIE WYPOWIADAJ SIÊ!
- S³ysza³e¶, ¿e kto¶ kogo zna twój znajomy co¶ tam..., na innym forum przeczyta³e¶ jak±¶ rewelacje, albo w opisie na gg czy innym takim kogo¶ tam bla bla bla.. je¶li nie dotyczy ciebie bezpo¶rednio temat NIE WYPOWIADAJ SIÊ!
- Chcesz zab³ysn±æ powielaj±c posta poprzednika w innych s³owach bliskoznacznych to NIE WYPOWIADAJ SIÊ!

Sam nie by³em ¶wiêty i kiedy¶ inaczej podchodzi³em do forum, ale zm±drza³em i stosujê siê do tych i innych kilku z³otych zasad. Polecam wszystkim.
 
 
grzybcio
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 23:13   

A ja wam kawa³em zasunê :D :D


Kazik od zawsze robi³ to co lubi³ : ca³owa³ ¿onê, w¶lizgiwa³ siê do wyrka i od razu zasypia³. Pewnego dnia obudzi³ siê obok podstarza³ego faceta ubranego w bia³y szlafrok. - "Co ty do k....y nêdzy robisz w moim ³ó¿ku?...I kim do cholery jeste¶?" zapyta³ facet. - "To nie jest twoja sypialnia. - Jestem ¦w. Piotr i jeste¶ w niebie" doda³. - "¯e co ??!! Twierdzisz, ¿e jestem martwy?? Nie chcê umieraæ, jestem na to jeszcze za m³ody! - Chcê natychmiast wróciæ na Ziemiê!" - "To nie takie proste" odpowiedzia³ ¶wiêty. "Mo¿esz wróciæ jako kura albo jako pies. Wybór nale¿y do Ciebie" Kazio pomy¶la³ przez chwile i doszed³ do wniosku, ¿e bycie psem jest stanowczo za bardzo mêcz±ce a ¿ycie kury wydaje siê byæ mi³e i relaksuj±ce. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie mo¿e byæ z³e. - "Chcê powróciæ jako kura" odpowiedzia³. W kilka sekund pó¼niej znalaz³ siê w skórze ca³kiem przyzwoicie upierzonej kury.Nagle jednak poczu³, ¿e jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszed³ do niego kogut. - "Hey! To pewnie ty jeste¶ t± now± kur±, o której mówi³ mi ¦w. Piotr" powiedzia³ kogut - "Jak ci siê podoba bycie kur±?" - "No jest ok ale mam to dziwne uczucie, ¿e mi kuper zaraz eksploduje" - "Ooo, no tak. To znaczy,¿e musisz znie¶æ jajko"powiedzia³ kogut - "Jak mam to zrobiæ?" "Gdaknij dwa razy i zaprzyj siê jak najmocniej potrafisz" Kazio zagdaka³ i zapar³ siê jak najmocniej potrafi³. Nagle "chlus" i jajko by³o ju¿ na ziemi. -"£o³ to by³o zajebiste" powiedzia³ Kazik. Zagdaka³ jeszcze raz,zapar³ siê i wypad³o z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdaka³ us³ysza³ krzyk swojej ¿ony : - "Kazik co ty robisz?! Obud¼ siê! Zasra³e¶ ca³e ³ó¿ko!!!!"



Tak wiem kumpelek, Ty ju¿ to znasz... :P
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 00:11   

:D :D
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 00:48   

To mo¿e ja te¿ co¶:

Facet kupi³ sobie skolopendrê, bo chcia³ mieæ co¶ oryginalnego.
Zacz±³ nawet do niej mówiæ.
- Mo¿e pójdziemy do ko¶cio³a. Bêdzie fajnie.
Skolopendra oczywi¶cie nie odpowiedzia³a.
Po paru minutach ten pyta znowu.
- To jak ? Idziemy do ko¶cio³a ?
Skolopendra jak milcza³a, tak milczy.
Po paru godzinach facet znowu pyta.
- No mo¿e jednak pójdziemy do ko¶cio³a ?
A skolopendra na to :
- Kurw@, debilu. S³ysza³am ciê za pierwszym razem. Nie widzisz, ¿e buty zak³adam ?


mo¿na zrobiæ link i ³opatologicznie wyt³umaczyæ?Gratuluje postêpu
AdminQ
 
 
Lary
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-25, 14:22   

Tak sie pracuje (wymiana opon) w Rosji / wulkanizacja
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-26, 01:04   

"Nasi" w Holandii
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-26, 10:49   

Kuzyn, daj znac czy doszed³ mail
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-26, 13:02   

nie dotar³. Email do mnie jest w dziale lista. ¦lij jeszcze raz lub pisz na PW. Pozdrawiam
 
 
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 10:00   

Koniec ¦wiata Teledysk klimatyczny.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 14:51   

Widzê Chany ¿e z³apa³e¶ klimat Koñca ¦wiata :) Obadaj jeszcze zespó³ AKURAT ;)
 
 
Chany
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 15:51   

Owszem z³apa³em, ale to ju¿ kilka(na¶cie) lat temu;)
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 15:55   

Dymatorek: masz akurat - jeden z moich pierwszych filmow
oraz troche akuratow i trabantow :)
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 15:57   

konce tez sie znajda :)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-29, 16:03   

Jest ju¿ co¶ wspólnego, traby i muzyka.

konce tez sie znajda :)
K¦ jak K¦ ale co siê sta³e w momencie 1:10? Kierowca straci³ panowanie czy przytomno¶æ? ;D
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 12