Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ludzie tu drêtwe na tym forum
Autor Wiadomo¶æ
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-21, 23:42   

czarnobyl :)
 
 
panmajor
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-21, 23:55   

Dobra idê do przedszkola.
 
 
Lary
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-22, 22:38   

Major nic siê nie przejmuj nie wiesz o tym ze na tej stronie s± równi i równiejszy jak wst±pisz do klubu i zap³acisz 50z³ to ju¿ nie bêd± ci takich b³êdów wytykaæ :)
Pozdro
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-22, 22:49   

Je¶li kto¶ siê tutaj czuje nieswojo to nie ma przecie¿ przymusu :>
Z tematu zrobi³ siê w sumie temat o linkach z jutuba. Wiêc bez skrupu³ów wklejê kolejny :) Jak dla mnie super. Film o Nowym Yorku. Ogl±daæ w HD :)
http://www.youtube.com/wa...ayer_embedded#!
GG go dzisiaj linkowa³o i tak znalaz³em.
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-23, 12:15   

kuzyn, nasi tez potrafia
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-23, 13:18   

¦wietne! Mi³o po³askota³o to moje zmys³y :)
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-23, 13:19   

Mateusz, ale ja te¿ zrozumia³em o co chodzi. Jestem równie¿ przeciwny wklejaniu linków bez opisu itp tak jak to czyni³ Panmajor, ale mi osobi¶cie chodzi o to, ¿e zaczê³a tu panowaæ straszna cenzura. i mnie dra¿ni to, ¿e jak ja napisze, ¿e zupa jest za s³ona, to to zostaje usuniête, a jak napisze to jaki¶ dobry znajomy moderatora to to zostaje na jaki¶ d³u¿szy czas. .

Tyle mia³em do powiedzenia. a gadanie typu, zapisz siê do klubu to bêdziesz mia³ prawo g³osu, a jak Ci siê nie podoba to nara... hmm. to chyba te¿ nie jest na miejscu? bo takim gadaniem co sob± w³adze reprezentuj±? czym zachêcaj±? Jak widaæ nie tylko mi siê to nie podoba, ale tak¿e Lary ju¿ co¶ zacz±³ rozmawiaæ:)

Mimo, ¿e jestem tutaj gnêbiony przez parê osób, to i tak mocno kibicujê STOWARZYSZENIU. Mam nadziejê, ¿e wszystko pójdzie w dobrym kierunku.. bo na razie to mam wra¿enie, ¿e parê osób chce sobie zrobiæ swój w³asny klub na podstawie CT .
Nawet nie wiedzia³em, ¿e w latach poprzednich gdy klub by³ w pe³ni si³, to co drugi w³a¶ciciel Trabanta z naklejk± CARTOON TRABANT by³ cz³onkiem klubu:) bo przecie¿ te naklejki by³y chyba na ka¿dym Trampku który chocia¿ raz by³ na zlocie...

Je¿eli kogo¶ urazi³em- przepraszam. I je¿eli kto¶ nie zrozumia³ to niech czyta do skutku albo pyta, a nie od razu os±dza czy ubli¿a.
Ze szczególnymi pozdrowieniami dla Qbs-a i Wnuq-a.
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-23, 15:47   

Wg mnie jak by¶ zna³ tych ludzi na ¿ywo a nie tylko na forum to oni tez mogli by wiedzieæ czy pisz±c co¶ traktujesz to jako ¿art czy formê prowokacji je¿eli chcesz znaæ ka¿dego a oni ciebie to dobrze by³oby uczestniczyæ aktywnie na ¿ywo a forum mieæ tylko jako forma komunikacji z tymi z którymi co¶ cie ³±czy a nie na odwrót.
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-23, 18:00   

machoony - zar±bisty film podes³a³e¶!
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-23, 22:19   

to jeszcze jeden z katowic :) trabanty w katowickim tunelu :) sorry za jakosæ :P
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 08:22   

zaczê³a tu panowaæ straszna cenzura

hahahahahahahaahahahahahaahahhahaha

Jacy biedni jeste¶cie, Dymatorek jeszcze biedniejszy.
Kumpelek - podpis mia³e¶ taki a nie inny , masz prawo do swoich pogl±dów, ale nie mieszaj Klubu do tego, bo to niestety CARTOON TRABANT mo¿e mieæ szybciej problemy a nie autor :(

Dymatorek - kiedy¶ pisa³em, ¿e nikt nie broni ¿eby¶ pisa³ na forum, ale co drugi post to ¶mieæ tworzony dla samego zaistnienia - kiedy przyjedziesz na jaki¶ zlot?

Panmajor: Piotrek spróbuj czasem zrozumieæ zdanie innych. Wiem ¿e uwagi innych mog± byæ denerwuj±ce, ale to nie jest powód do obelg pod ich adresem...

Moderacja niestety jest konieczna, bo czê¶æ u¿ytkowników forum czuje siê nazbyt anonimowo i wypisuje bluzgi. Pamiêtajcie nie tylko my patrzymy na te strony.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 08:56   

Voo Doo
Wg mnie jak by¶ zna³ tych ludzi na ¿ywo a nie tylko na forum to oni tez mogli by wiedzieæ czy pisz±c co¶ traktujesz to jako ¿art czy formê prowokacji je¿eli chcesz znaæ ka¿dego a oni ciebie to dobrze by³oby uczestniczyæ aktywnie na ¿ywo a forum mieæ tylko jako forma komunikacji z tymi z którymi co¶ cie ³±czy a nie na odwrót.

GrzegorzB
Dymatorek - kiedy¶ pisa³em, ¿e nikt nie broni ¿eby¶ pisa³ na forum, ale co drugi post to ¶mieæ tworzony dla samego zaistnienia - kiedy przyjedziesz na jaki¶ zlot?

Voo Doo dobrze prawi i ty Grzegorzu te¿, tylko co pocz±æ gdy w momencie w którym nie mam/nie mia³em mo¿liwo¶ci przyjechaæ na zlot a chêæ z¿ycia siê ze spo³eczno¶ci± klubu ro¶nie to ryzykuje relacje z wami na ³amach forum. A na forum ta p³aszczyzna towarzyska i nie tylko s± "okrojone cenzur±" do minimum. "Tego nie mo¿na powiedzieæ, tamtego nie mo¿na". St±d moje roz¿alenie sytuacj±. Na zlot wybiera³em siê na powa¿nie, moj± historie ju¿ znacie, nie zniechêci³em siê i ¶miem twierdziæ ¿e test na cierpliwo¶æ do zami³owania zda³em na 6+ gdzie po³owa miêknie zanim dojdzie do zakupu. Mam ju¿ dochody wiêc sezon w tym roku bêdzie obfity, pozostaje tylko czekaæ.
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 09:51   

Pamiêtajcie nie tylko my patrzymy na te strony
¦wiête s³owa. Wyobra¼cie sobie wstyd jaki mo¿na poczuæ jak przed zlotem szukasz sponsorów i spotykasz siê z odmow± bo jednak komu¶ chcia³o siê sprawdziæ jakimi lud¼mi jeste¶my. Wg. sponsora jeste¶my band± niedojrza³ych wulgarnych k³ótliwych dzieciaków je¿d¿±cych plastikowymi samochodzikami za 500z³. Wyobra¿acie sobie to? Ja to odczu³em!

Dymatorek:
A na forum ta p³aszczyzna towarzyska i nie tylko s± "okrojone cenzur±" do minimum. "Tego nie mo¿na powiedzieæ, tamtego nie mo¿na" miszczu... uwierz mi ¿e w wiêkszo¶ci "ocenzurowanych" postów nie chodzi³o o to co mo¿na a czego nie mo¿na ale o styl i wulgarno¶æ wypowiedzi oraz o jego generalne przypasowanie do tematu. A je¶li uwa¿asz ¿e to forum jest nadto cenzurowane to siê bardzo mylisz. To nie jest hydepark ani shoutbox ale forum by³o nie by³o zarejestrowanego Stowarzyszenia odpowiadaj±cego prawnie za to, co siê w nim dzieje.
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 10:59   

eutyfronik
To nie jest hydepark ani shoutbox
I tu jest ca³y problem, brak tego rodzaju komunikacji, bo nie wiem ju¿ sam jak± rolê spe³nia dzia³ "Ogólne" na tym forum.

... uwierz mi ¿e w wiêkszo¶ci "ocenzurowanych" postów nie chodzi³o o to co mo¿na a czego nie mo¿na ale o styl i wulgarno¶æ wypowiedzi' ...

Styl... Szeroko rozumiane pojêcie, nie wiem czy chodzi ci o pisanie pokemonem czy u¿ywanie zbyt wielu znaków interpunkcyjnych czy nadmierne u¿ywanie "emotek" a styl wypowiedzi chyba ka¿dy ma swój, jeden pisze jakby by³ redaktorem, drugi wierszoklet± a trzeci pos³uguje siê jedynie jêzykiem czysto technicznym a czwarty mo¿e byæ nowet górolem.
Staram siê pisaæ tak by wypowied¼ mia³a rêce i nogi, i nie razi³a jakim¶ s³owotwórstwem z kosmosu, nie czuje siê te¿ jakim¶ analfabet±. Wulgaryzmów u¿ywam od ¶wiêta, na forum je¶li ju¿ musia³em to stara³em siê to jako¶ ukryæ w znakach.

... oraz o jego generalne przypasowanie do tematu.

Jestem w stanie wskazaæ nie jeden rodzynek tego forum wetkniêty miêdzy wierszami zupe³nie nie na temat który wisi z przyczyn bli¿ej mi nie znanych i nie ¿ywiê z tego powodu jakie¶ urazy. Tylko dlaczego kto¶ mo¿e a ja nie? Czy naprawdê trzeba wp³aciæ te 50 z³ na rok ¿eby otrzymaæ czyje¶ wzglêdy?

Wszystko da siê prze¿yæ i nie chcê siê tu z nikim k³óciæ, najbardziej jestem ciekaw jak bêd± siê mia³y sprawy Face To Face. Czy forum bêdzie mia³o lub nie wp³ywu na to jak bêdê postrzegany jako cz³owiek a nie jako "Dymatorek" zaka³a internetu. ;p
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-24, 11:11   

Ka¿dy z nas ma jak±¶ metkê.
A CO DO WYPOWIEDZI NIE USUWANYCH TO PRAWDA JEST TAKA ¯E W KA¯DYM TEMACIE 75% WYPOWIEDZI JEST OT, i oznacza to ze nie jest to radykalna moderacja, jednak wszytko ma swoje granice.
Inaczej:
mamy pretensjê do forum ze ma tak± formê, któr± sami tworzymy. Do kogo pretensjê?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12