Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ludzie tu drêtwe na tym forum
Autor Wiadomo¶æ
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-15, 23:44   

Poszukaj koniecznie :) Niewiele brakowa³o a by siê tylko szkielet zosta³.
Klakson, za naszych pocz±tków, nie naszych czasów :) Nasze czasy nie usta³y skoro tu rozmawiamy :)
 
 
James
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-15, 23:57   

Oj Kuzyn, moje pokolenie (rocznik 84) te¿ nie bardzo siê udziela na forum, ale to przez dzieci neostrady:)Ale za to widzimy siê na zlotach i jest zajebiaszczo:D
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 10:17   

Wojtek, np. ja w wiek XXI wchodzi³em maj±c lat 13 :P. I czujê siê cz³owiekiem zawieszonym miêdzy starymi wyjadaczami, a dzieæmi wspomnianej neostrady, a nie s±dzê, ¿e jestem s³abszym ogniwem.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 11:27   

www.i-s³ownik.pl:
Kim jest Dziecko Neostrady?
- jest to dziecko, które dosta³o w prezencie od rodziców us³ugê dostêpu do Internetu Neostrada i które atakuje fora oraz grupy dyskusyjne nie maj±c najmniejszego pojêcia o podstawowych zasadach poruszania siê w Internecie czy netykiecie.

Jest tu kto¶ kto dosta³ internet w prezencie a nie czuje siê dzieckiem neo? :)
Wiêkszo¶ci kiedy¶ rodzice op³acali dostêp do sieci. A dziecko neo na forum CT?
Dziecko które dosta³o w prezencie ³±cze internetowe i Trabanta? :D Nie jest chyba tak ¼le. Jedyny trol jaki zapad³ mi w pamiêæ by³ na forum i odszed³. I od tamtego czasu nasta³a cisza. Bo ów trol atakuj±c Trabanty/Trabanciarzy podjudza³ forumowiczów do walki (z wiatrakami, ale walki ;) ),powodowa³ zjednanie siê forumowej braci i wspólne odpieranie ataków :)
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 15:56   

Je¶li my¶lê o tym samym cz³owieku...to jest to do¶æ ciekawa osobowo¶æ. Choæ k³ótliwy, to wiedzê posiada:)
Oprócz tego zauwa¿y³em, ¿e na foum zagl±daj± ludzie szukajacy pomocy technicznej czy s³owa podpowiedzi przed kupnem wozu. Ale zamiast wpa¶æ w wir trabantowego ¶wiata, odbijaj± siê jak pi³eczka od powszechnie panuj±cej tu atmosfery.
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 17:29   

Dla rozgrzewki na dzisiaj puszczam dwa zdj±tka ze spotkania trabantowego. Jednopopo³udniowe spotkanie w Rudzie ¦l±skiej parê lat temu.

Przyk³adowy link 1

Przyk³adowy link 2
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 17:30   

Poprawiony Przyk³adowy link 2
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 18:36   

teraz tyle jak przyjedzie na zlot 3dniowy to sukces:(

to by³y czasy...
 
 
Wojtek K
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 21:25   

I co jest na fotce z linku 1 na planie pierwszym? Mój Trabant, przed malowaniem jeszcze...
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-16, 23:29   

Parê fotek ze starych spotów:

Przyk³adowy link

Przyk³adowy link 1

Przyk³adowy link 2

Przyk³adowy link 3

Przyk³adowy link 4

Wojtek, tutaj powiniene¶ siê i Trabanta odnale¼æ ;)
Przyk³adowy link 5
 
 
Wojtek K
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 00:17   

Faktycznie, gdzie¶ tam przemyka cichcem.
T³umik z nieistniej±cego samochodu Janusza, do dzi¶ le¿y u mnie w piwnicy, i co ciekawe, wygl±da dalej tak samo :-)
 
 
Dawid
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 00:51   

Wojtek K widzia³em twój pojazd kilka miesiêcy temu w Katowicach na Lisieckiego :) nadal go masz?? pozdrowienia !!! po zdjêciu na forum mnie pewnie nie skojarzysz :) mój trabi dawno temu by³ niebieski z wlotem na masce:)) ale w koñcu jakie¶ 6 lat temu mo¿na by³o mieæ inn± wizjê :)

w sumie trabanta mam ju¿ ponad 8 lat i po blisko trzech latach wraca na drogi i cieszy tak samo jak w pierwszym dniu posiadania :)) (cieszy o wiele bardziej ni¿ auto na co dzieñ czyli do pracy - Opel tzw klasy ¶redniej :)

mi³o zobaczyæ stare zdjêcia...

faktem jednak jest, ¿e poziom forum mocno zani¿y³y posty ludzi szukaj±cych porady technicznej a nie posiadaj±cych elementarnej wiedzy o mechanice czy w ogóle technice... Pamiêtam czasy jak forum naprawdê ¿y³o i przyznam szczerze ¿e brzydko mówi±c "olewanie wszelkich zasad" przez nowych u¿ytkowników forum spowodowa³o , ¿e ograniczy³em swój udzia³ do czytania forum a czytanie
tysiêczny raz o hamulcach w "trabie" przyprawia³o mnie o "epitetowy s³owotok"

...fakt faktem mi³o widzieæ tu ludzi którzy maj± wiedzê i poczucie humoru i s± motorem tego forum i tak samo przyjemnie czyta siê ich posty jak kilka lat temu :) gor±co pozdrawiam i wierze ze na najbli¿szych zlotach bêdzie okazja siê spotkaæ i pogadaæ o dawnych czasach :)
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 01:18   

Przegl±daj±c zdjêcia z "przyk³adowych linków" przypomnia³em sobie co siê dzieje za oknem; ze wzglêdu ¿e w XXI wiek te¿ wchodzi³em akurat w wieku 13 lat, nie wiem na czym polega³a zabawa z wod± w "przyk³adowym linku 5" ale jak zaraz nie przestanie padaæ tutaj (wsie nad wieliczk±) to bêdê sie musia³ tym zainteresowaæ. To tak w ramach spraw bierz±cych, bo za oknem ju¿ jest takie bajoro ¿e miejscami nawet trawa nie wystaje.

A co do forum to racja ¿e du¿o ludzi raczej czyta ni¿ pisze: od piêciu lat w³asnie raczej czytam ni¿ pisze ale jak siê nie ma co ciekawego do napisania to chyba lepiej czytaæ a trzeba przyznaæ, ¿e po tych latach dzia³ania forum opcja "szukaj" jest skarbnic± wiedzy.

A co do " Jedyny trol jaki zapad³ mi w pamiêæ by³ na forum i odszed³." to akurat uwa¿am ¿e szkoda bo stanowi³ raczej rodzaj lokalnego kolorytu i mnie siê zgry¼liwe ale czêsto celne uwagi raczej dobrze czyta³o.

To pozdrawiam.
 
 
Mac-601
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 01:22   

To mo¿e jeszcze dodam (bo temat do¶æ ba³aganiarski to mo¿e wiele nie zaszkodzi) ¿e ze wzglêdu na chwilowo panuj±cy klimat nieco monsunowy przekona³em siê na w³asnej skórze to co wcze¶niej w³a¶nie na forum przeczyta³em, ¿e zap³on elektronik jest "wra¿liwy" na wilgoæ (w ogóle nie zapali³). A auto mimo ¿e stoi pod wiat± i tak wygl±da jak by je kto w³a¶nie w wodzie nurza³.
 
 
Prorok601
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-17, 12:23   

no to mnie pozamiata³e¶ tymi zdjêciami Kuzyn.... prawie 10 lat temu
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytañ do SQL: 14