Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Trabanciarz z Warszawy poszukiwany...
Autor Wiadomo¶æ
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-09, 00:56   

Mam na oku trabanta z Warszawy szukam kogo¶, kto w cenie 1 piwka pomo¿e mi przy oglêdzinach maszyny :) termin nastêpny tydzieñ lub za 2tyg. :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-09, 08:49   

nie ma sprawy, z przyjemno¶ci± 607960624 |Tomek
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-09, 09:12   

Jak chcesz siê wybraæ z daleka to moge go zobaczyæ wczesniej i co¶ o nim powiedzieæ.
 
 
Kalisz / eutyfronik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-09, 10:23   

[OT] taki ma³y Off Topic ode mnie do Twojego poprzedniego postu. Dellos (odno¶nie trabanciarzy z Poznania): wbij na Pyrkomaniê do Lusowa w ³ikend majowy, wbij na jekie¶ spotkanie - info na http://www.wlkp.cartoontrabant.pl/
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-09, 12:08   

Pomoc± s³u¿ê w zachodniej czê¶ci warszawy.
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-09, 20:17   

Wszystkim wielkie dziêki niestety z przykro¶ci± muszê poinformowaæ, i¿ dzi¶ mnie w³a¶ciciel da³ znaæ, i¿ sprzedany :( nadal szukam swojego trabancika!! Ale co¶ kiedy¶ znajdê... kotakty do Was sobie zapiszê :)
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-09, 20:23   

Muszê te¿ przyznaæ, ¿e nie mogê dorwaæ przyzwoitego trabanta za sensowne pieni±¿ki... chodzi mi o autko bez rdzy mo¿e mieæ rozwalony mechaniczne sprawy z serii 1.1 i proszê NIE KOMBI!! Sedan... i niestety nic a nic :(
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-10, 08:02   

niestety to raczej nie mo¿liwe. ma byæ zajebisty i jeszcze tani ? trochê bujasz w ob³okach
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-10, 15:22   

Zosta³o podane dopuszczalne odstêpstwo od zajebisto¶ci - niezbyt dobry stan mechaniki.
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-10, 19:44   

Nie chcê jakiego¶ hi-enda... chodzi by nie by³ z¿arty przez rdzê w dobrym stanie wizualnym / mechanicznym od strony karoserii (ramy). Odno¶nie mechaniki mo¿e byæ do roboty silnik, skrzynia, hamulce i co tam siê jeszcze robi... Bo generalnie szukam czego¶ do 2000z³ ale jako¶ nic nie mogê utrafiæ same wraki zardzewia³e :(
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-11, 08:28   

i tak bêdzie i nawet jeszcze gorzej. Dobrych trabantów jest jak na lekarstwo
I nawet je¶li Ty kupisz a odpowiednio nie zadbasz to za dwa lata i ten bêdzie z¿arty i wyl±duje na gie³dzie. Fakt jest taki ¿e wiêkszo¶æ szuka dobrego kupuje a pó¼niej je¿dzi i je¿dzi zapominaj±c o profilach. Blacha w trabantach sypie siê w oczach od codziennego je¿d¿enia i nie wolno go traktowaæ jak ka¿dego innego samochodu.
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-11, 13:15   

Jak by kto¶ co¶ jednak s³ysza³ to bym by³ wdziêczny o info. Generalnie boje siê, ¿e kupiê autko i bêdê musia³ przesiedzieæ 2lata w gara¿u ze spawark±... ceny blachy zamienników, nie s± tragiczne gorzej jednak ze sprawami potem zrobienia tego dobrze... bêdê pewno w maju na zlocie trabantów, mo¿e kto¶ tam bêdzie jakiego¶ 1.1 sprzedawa³ :)
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-11, 13:38   

Dellos, wizyta na zlocie to bardzo dobry pomys³, nawet je¶li nikt nie bêdzie chcia³ sprzedaæ swojego auta. Z ca³± pewno¶ci± bêdziesz móg³ zdobyæ informacje i na w³asne oczy zobaczyæ czego nie kupowaæ i jak patrzeæ ¿eby zakup wozu nie okaza³ siê pora¿k±.
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-11, 16:53   

Dok³adnie te¿ tak o tym my¶lê... ¿e to dobry pomys³, mia³em tylko nadziejê, i¿ na zlocie w tym roku bêdê w³asnym trampkiem a tak bêdê musia³ renault'em przyjechaæ :(
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2010-04-11, 17:40   

Swoj± drog± rozwa¿am zakup trabanta do roboty blacharskiej, je¶li kto¶ z CT bêdzie w stanie mi oczywi¶cie za kasê zrobiæ remonta :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13