Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Model Trabant Revell 1:24 07256
Autor Wiadomo¶æ
Trabanciarz DDR
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-03, 16:36   

czy ten model posiada detale z lat 60-70 tych takie jak np zderzaki zaokr±glone? Bo te kwadraciaki mnie denerwuj±
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-03, 18:48   

Specjalnie dla Ciebie, kolego, skopiowa³em fragmenty powy¿szych wypowiedzi.

...Wnetrze-deska nowego typu,gruba kierownica...
...Mogli postaraæ siê i zrobiæ dodatkowo elementy charakterystyczne dla lat 60-70tych. Problem by³by tylko z w±skim s³upkiem :)...
...A propos lat 60-tych. Mam pomys³ na taki zestaw: grill siatkowy, komplet emblematów, zderzaki i deska. S³upek to najmniejszy problem. Hmm...
...ech. A co z wnêtrzem i wszystkimi detalami, o których wiêkszo¶æ nie ma pojêcia?. zderzaki bez plastikowych naro¿ników i w±ski s³upek to nie wszystko, a raczej wierzcho³ek góry lodowej. Ja bym ten model zostawi³ w oryginale (jak wszystko :P )...
...Wiem, wiem. Tyle ¿e do zwyk³ego wystarczy³oby dokleiæ emblemat ze skrzyde³kami...

Wyci±gniesz sam wnioski, czy te¿ pomóc?
 
 
Trabanciarz DDR
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-03, 20:04   

eh... dziêki za info. zrozumia³em i pewnie sobie go kupiê i posk³adam
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-15, 15:56   

witam-patrzylem na stronke ostatnio bo zastanawiam sie nad kupnek a tu....zonk...nie ma trabanta-czy ja zle patzre czy wycofany czy wyprzedany?? ;/
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-15, 20:59   

Co do modelu,o którym mowa w temacie, to fajny jest. Ma du¿o szczegó³ów, ale kazdy z nas chcia³by model z detalami pod swój gust, lub pod dany rocznik, a tak dobrze to raczej nie bêdzie. Tego modelu to napewno nie kupiê, gdy¿ naby³em dzisiaj model Trabanta 601. Jest to kolos w skali 1:18, ma du¿o detali, które oczywi¶cie te¿ mnie nie satysfakcjonuj± do koñca. Wymiary d³./sze./wys.20cm/8,5cm/8cm. Porobie fotki i wrzuce je na jakiego¶ fotosika, czy co¶ takiego i ocenicie sami.
 
 
JOHNEK
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-16, 00:36   

w tej skali czy to tez revell tylko ze starej produkcji??!! pokazuj
 
 
Bachur
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-16, 13:29   

najlepiej daj linka do sklepu gdzie kupiles albo namiary jakies obejrzymy i moze ktos sie skusi na kupno ;pp
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-16, 19:21   

Jak 1:18 to pewnie SunStar. Bywa na allegro za oko³o 100z³
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-16, 21:33   

Tak to SunStar. Ale na alledrogo nie widzia³em nigdy.
A oto fotosik
Leprzej jako¶ci fotki wyjd± w ¶wietle dziennym, jest kremowy z br±zowym dachem, ale wola³bym w jednolitym kolorku.
 
 
mateusz105l
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-16, 21:47   

Model ciekawy, ale felgi wygl±daj± jak kupa. Miki- ile Ciebie kosztowa³ ten trampek?
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-16, 23:06   

Felgi te¿ mi siê nie podobaj±, przypominaj± bardzo te starego typu, ale niemo¿na mieæ wszystkiego doskona³ego w takich modelach. Ten Trabant Revell, tak¿e nie jest doskona³y, chocia¿by ma s³upki pod niew³a¶ciwym k±tem, brak otwieranych dzwi, czy brak zamka tylnej klapy. Co by nie gadaæ, to i tak nigdy nie bêdziemy nigdy zadowoleni do koñca. Zrobiê wiêcej fotek w ¶wietle dziennym i wrzuce je na fotosik, bo zapewne nie wszyscy widzieli ten model. Wracaj±c do pytania Mateusz105L, to dorwa³em go w sklepie z zabawkami. By³ wystawiony za 115z³, ale ¿e mia³ urwane prawe lusterko, poszed³ za 105z³. Ogólnie jestem zadowolony z tego modelu, chocia¿ jak wspomnia³em, pewne ¿eczy nie podobja mi siê-chocia¿ ten br±zowy dach. Pasuje tam jak ¶wini siod³o. Mam taki ma³y plan,¿eby go zrobiæ na wzór mojego Trabiego, czyli niebieski. Bêdzie mia³ pod¶wietlane swiat³a, kierunkowskazy. Jest na tyle du¿y,¿e da siê go troszeczkê poprzerabiaæ. A te felgi zastapiê jakimi¶ z innego modelu auta, ¿eby by³y 5 ramienne aluski:] W Ducato mam na desce rozdzielczej TIR-a cysterkê z powstawianymi diodami LED- bajerancko siê prezêtuje i nie jeden kierowca chcia³ mi go z deski wyrwaæ. A tak w zasadzie jestem ciekaw waszych opini na temat tego Trabiego 1:18?????
Wiem, ¿e to nie na temat, ale to dla zainteresowanych-mój Truck FOTKA 1
FOTKA 2
FOTKA 3
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-17, 14:21   

Bo to delux. One miewa³y takie dachy. Dla mnie bomba
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-17, 17:45   

Ma napis z ty³u tylko 601s, wiêc sam ju¿ nie wiem,czy to DELUX? Detale to: lapa przeciwmgielna, lampa cofania, zderzaki chrom, cienka kierownica, deska nowy typ, ekonomizer, leflektory (szk³a wypuk³e), felgi z 4 dziurami, spryskiwacz kwadratowy, r±czki do zamykania dzrzwi(paskowe), dwa lusterka, fotele dywany tapicerka dzrzwi taki sam kolor, no i ten dach br±zowy. Wiêc na jakiego rocznika jest zrobili model i czy to delux? Pozatym ma inne elementy: bak, akumulator, zbiorniczek p³ynu hamulcowego, cewki zap³onowe, silnik jako ca³o¶æ (z widocznymi; wentylator, rura do ga¼nika, filtr paliwa), rury ogrzewania. Od spodu: t³kumik przedn i tylny, oraz rura, skrzynia biegów, przet³oczenie na ko³o zapasowe, wachacze ty³ i przód. Widoczne s± listwy aluminiowe na dachu i na b³otnikach(kolor srebrny). Ko³a s± skrêtne, a kierownica siê obraca podczas skrêcania kó³. We wnetrzu widoczne; peda³y, dzwignia rêcznego, laska zmiany biegów, prze³±cznik zespolony przy kierownicy. No to tyle co dostrzeg³em.
 
 
Trabanciarz DDR
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-18, 13:58   

Przynajmniej tyle dobrze, ze wysz³o co¶ takiego na rynek jak model trabanta w pe³nych detalach. bo jak widzê na allegro jakie¶ pseudo trabanty zabawki made in china to mnie trafia bo to jakie¶ badziewie.
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-01-18, 20:03   

W tym przypadku to tak¿e jest MADE IN CHINA tyle, ¿e w dobrym wykonaniu. Dla zainteresowanych link do tego modelu na alledrogo:
http://www.allegro.pl/ite..._star_1_18.html
W pozosta³ych aukcjach tego sprzed±jacego s± tak¿e: WARTBURG, BARKAS, TRABANT 600.

A oto linki gdzie mo¿na szukaæ modeli Trabantów 1/18,

link1

link2

link3

link4

link5

A tu znalaz³em ten model REVELL do sklejania, mo¿e maj± jakie¶ egzemplarze na stanie.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytañ do SQL: 12