Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
POLECAM WARSZTAT
Autor Wiadomo¶æ
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-06-23, 16:34   

Tak sobie szukam ale chyba brakowa³o takiego tematu. Ogólnie chcia³me opisaæ zadowolenie z naprawy /regulacji ga¼nika w polo 1,1.
Przyje¿d¿am mówiê o co chodzi i od razu wje¿d¿am na warsztat. Pan informuje mnie o minimalnych kosztach (180 z³). Nastêpnie zdejmuje ga¼nik rozkrêca w drobny mak i zaprasza mnie do kantorku. Proszê pana mówi: "jest do wymiany to to i to, pokazuj±c zarazem.Mówiê ok -robimy. Otrzymujê informacjê ¿e za 1,5 godziny bêdzie zrobione. Fakt faktem trochê siê przed³u¿y³o ale efekt zaskoczy³ mnie i jak siê okaza³o mechanika równie¿. Ja i on mieli¶my u¶miechy na twarzy. Zrobili¶my 4 km jazdy próbnej jeszcze ma³a regulacja i do domu.Jednocze¶nie zosta³ tez wyregulowany do koñca zap³on Koszt niema³y bo 270 z³ ale obs³uga naprawdê full profesjonalizm. Z reszta po zdjêciach aut w warsztacie widaæ ¿e niejednego klasyka ju¿ zrobili i ¿e to starzy wyjadacze Zak³ad mie¶ci siê na ul.Szarych Szeregów w Warszawie. BARDZO POLECAM! ! !
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-06-23, 17:07   

A cha je¶li chodzi o ga¼niki w 601 polecam ga¼nikowca na warszawskim zaciszu. Ul rzemie¶linków. Taniej i równie dobrze
 
 
Kosiek (Rafa³ Ko¶ka)
Go¶æ
Wys³any: 2009-06-23, 20:39   

Ooo...dziêki wielkie. Gada³em z cz³owiekiem przez telefon, koszty o których mówisz, s± takie jakie podawa³ w rozmowie ze mn±. Chcia³em pytaæ czy kto¶ warsztat odwiedza³ i widzê, ¿e nie do¶æ odwiedzi³ to jeszcze bardzo dobr± opiniê daje.
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-08, 13:14   

Szare Szeregi to markowa firma. Jako nieliczni zajmuj± siê ga¼nikami w FSO i innych starych wynalazkach.
 
 
misza
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-08, 22:15   

O który konkretnie chodzi? jest ich tam kilka!
AD CAR'u nie polecam - mechanika kiepska a w wulkanizacji /ta ma³a "no name" by³a zamknieta akurat/ - dowiedzia³em sie ze jestem zerem, moje autoWV jest zerem, i moja felga jest zerem - naprawa 40pln a obok jak czynne 15pln
MIsza
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-14, 14:53   

Kolejny zak³ad który mogê poleciæ. Dorabianie wk³adów lusterek ul. ¦widnicka 4. Czas oczekiwania: papieros :-)
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-14, 15:33   

O który konkretnie chodzi? jest ich tam kilka!
http://gazniki.szarych.webpark.pl/
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-14, 18:50   

z lusterkami to chyba jeden jest Sikor :-]
Strona
Je¶li chodzi o zamówienia to niestety ale do 1,1 nie maj± szablonów. trzeba dowie¼æ/dos³aæ sam± ramkê.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-14, 18:52   

zapomnia³em dodaæ ¿e przyjemno¶æ kosztuje ca³e 15 z³ za szkie³ko sferyczne :-)
 
 
Mici125
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-14, 22:26   

To ja ze swojej strony mogê poleciæ ga¼nikowca na Omulewskiej 13/15 (Praga). Za regulacjê z czyszczeniem wewn±trz i zewn±trz da³em 100z³, wszystko teraz piêknie chodzi, tylko obroty ja³owe ciut za niskie. Zrobione w jakie¶ 2 godziny.
 
 
Sikor
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-15, 09:39   

Magik, Misza siê pyta³ o ga¼nikowca, nie ja o szklarza ;)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-15, 10:33   

to chyba ten co poda³e¶ w linku pierwszy po lewej wje¿d¿aj±c od kasprzaka
 
 
Rafa³ Rubik
Go¶æ
Wys³any: 2009-07-15, 11:50   

No ja mogê równie¿ poleciæ wam go¶cia na omulewskiej, Pana B±czka. Go¶æ jest niesamowity. Ca³kowita regeneracja w trabie ga¼nika ³±cznie z wymian± czê¶ci, regulacj± paliwa i gazu zabra³ 120 zeta.
U mnie ju¿ wszyscy rozk³adali rêce a on ustawi³ mi nie do¶æ, ¿e obroty to jeszcze tak zestroi³ silniczek, ¿e jak pojecha³em na przegl±d to ludki by³y zaszokowane.

Je¿eli chodzi o zawieszenie to polecam warsztat w Zielonce, to siê nazywa chyba mechanika pojazdowa Henryk B³oñski czy jako¶ tak.
 
 
Bartek Z.
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-17, 17:57   

£ód¼ - Blokowa 11
Regulacja ga¼nika + ustawienie zap³onu.

Ja wprawdzie nie Trabanta tam postawi³em, ale wyjecha³em zadowolony zostawiaj±c 130 z³. Przyjemny mechanik, leciwy warsztat, robota wygl±da fachowo, bez wodotrysków.

Ciekawostka:
zap³on ustawiany na s³uch.

Pytam:
- Na s³uch pan ustawia?
- Mogê na lampê jak pan woli, ale lepiej nie bêdzie.
:)

Mo¿e i ma³o profesjonalnie, ale ciê¿ko podwa¿aæ pewne autorytety.
 
 
Kosiek (Rafa³ Ko¶ka)
Go¶æ
Wys³any: 2009-11-17, 21:32   

Jakby kto¶ dobrego wulkanizatora szuka³ polecam zak³ad "Tomi" na ul. Studziennej w Warszawie. Wiedz± co to smar miedziowy i klucz dynamometryczny, co wiêcej jedno i drugie jest w u¿yciu:P i do tego trabanty.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 7