Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zabawne
Autor Wiadomo¶æ
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-05-18, 19:41   

http://www.youtube.com/watch?v=2e7uKNl87qI&

Mo¿e filmik nie dotyczy bezpo¶rednio traba ;p oto w jak prosty sposób z polo zrobiæ cwaja :D
 
 
mateusz105l
Go¶æ
Wys³any: 2011-01-16, 20:06   

Anna Jantar o zjawisku festiwalu ³o¿ysk:
Klik
 
 
emi
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-04, 10:21   

z joemonstera "Rodzynki (z) wyk³adowców - Uniwersytet A. Mickiewicza"

"Historia wychowania
Pani doktor mówi³a w³a¶nie o ucieczce Lutra do zamku w Wartburgu. Po czym u¶miechnê³a siê:
- £atwiej zapamiêtaæ, bo jest taki samochód.
Mruknê³a i mówi dalej:
- Wyobra¼cie sobie, ¿e na zaocznych zada³am pytanie, gdzie ukry³ siê Luter. Nie do¶æ, ¿e mi kto¶ napisa³, ¿e w Trabancie, to jeszcze to by³ facet."
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-04, 11:27   

Ale by³ blisko;)
http://moto.allegro.pl/karny-@!#$-smieszna-naklejka-i1427559094.html warto kupiæ.
 
 
Domator
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-04, 13:04   

Emi, ludzie te¿ siê mnie pytaj± gdzie mam swojego wartburga :D Czemu nie je¿d¿ê wartburgiem tylko Daci± a mam i je¿d¿ê Lanci± ale to szczegó³ :D
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-04, 23:15   

Emi - ¶wietne :)))))
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-23, 00:50   

Kiedy¶ podjecha³em do jaki¶ super market swoim trabem i stoj±c przy kasie s³yszê tekst jednej kasjerki do drugiej:
"Tej zobacz to jest wartburg"
"Nie to chyba trabant"
A ja na to do mojej ¿oneczki "zobacz co robi z lud¼mi siedzenie na kasie 8 godzin, tak nam trabika obra¿aj±":D bez urazy dla w³a¶ciciel warczyburgów. Paniom zrobi³o siê trochê g³upio, ale na zbyt rozgarniête blondynki nie wygl±da³y a na blachary (nie duro-chary) owszem heheheheh
 
 
papieju
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-23, 08:40   

No tak. Dziwne ¿e nie rozpoznaj± trabanta. Zw³aszcza ma³olaty w wieku 20-kilku lat i m³odsi...
ciesz siê, ¿e mia³y dylemat czy to trabant czy wartburg. Kolega je¼dzi Vectr± A i ostatnio jakie¶ 7-8 latki na oko przechodz±c dziwi³y siê ¿e taki stary opel jeszcze jest na ulicy i je¼dzi...
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-23, 09:22   

Dobrze ¿e chocia¿ Golfa od Calibry potrafi± odró¿niæ.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-23, 18:29   

U mnie w szkole nie ma dziewczyny, która by nie wiedzia³a jak wygl±da Trabant :D ale to zas³uga tylko i wy³±cznie przystojnego Trabanciarza który parkuje przed sam± szko³±, a nawet czasem na miejscu dyrektora :P Zreszt±, na temat ma³olatów, a bardziej ma³olatek i Trabantów to móg³bym tutaj posta na ca³± strone napisaæ :):P Generalnie wspó³czesna m³odzie¿ to ¶mieszno debilne osoby..


Mam tak± babkê co mnie uczy WFu... strasznie mi dzia³a na nerwy... i ona mi zawsze mówi co¶ tego typu: " ty wartbugowiec" ale to chyba odwet za to, ¿e ja do niej mówiê ¿e ma garbusa:P a w rzeczywisto¶ci ma beatla czy jak to tam sie pisze.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-25, 23:20   

Tomek piszesz(przystojnego Trabanciarza) ¿e oprócz Ciebie kto¶ w twojej szkole ma Trabanta;)
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-02-28, 11:08   

Czeska policja trabantowa :D ?
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 21:05   

Dobrze ¿e tego niema w Polsce bo bym synka nie by³ wstanie odci±gn±æ nawet zaczepiaj±c go link± do trabanta heheheehhe :D Ale lampy s± niez³e.
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-01, 21:48   

XXL jasne, pewnie sam by¶ z synkiem je¼dzi³ :)

Te¿ zwróci³em uwagê od razu na lampy, wygl±daj± jak dopiero co odkrêcone od jakiego¶ Trabanta.
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2011-03-02, 08:29   

te klosze to nówki DDRki ;)
i ca³o¶æ wygl±da³o jak by by³o to robione pod te lampy :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13