Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
chcieli ukra¶æ trabanta
Autor Wiadomo¶æ
kasq5510
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-29, 20:36   

wchodzê dzi¶ do trabanta 601 przekrêcam kluczyk a tu dupa nie wiem o co chodzi niby wszystko gra po czym po chwili zorientowa³em siê ¿e kto¶ wypi±³ wszystkie kable ze stacyjki... mam problem z ponownym pod³±czeniem przes³a³ by mi kto¶ fotê jak to ma byæ pod³±czone ?
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-29, 20:47   

Albo takie ciule ze nie umiekli zewrzec albo kranik zadzia³a³,ciesz siê ze te k..wy nic nie zniszczy³y.
 
 
Pawe³-Yogi
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-29, 23:29   

Witam nie poniszczyli tobie zamków gamonie najlepiej jest wypi±æ kable ze ¶wiec i cewek wtedy na pewno nie odjad±.Tylko nie wiadomo co takie m³oty potem zrobi± z biednym Trabikiem.Widaæ trafi³o na jakie¶ ma³olaty którym wydawa³o siê ¿e odpal± traba z kabelka tylko nie wiedzieli z którego.Dlatego w swoim Trabie zamontowa³em alarm zawsze to jakie¶ zabezpieczenie przed wej¶ciem bo wyje.
 
 
Arek Miku³a (Miki)
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-29, 23:52   

Mia³em 2 w³amy.
W pierwszym posz³o siê waliæ radio Blaupunkta, g³o¶niki z tylnej pó³ki, po³amali pó³kê na radio skrêcona wk³adka zamka drzwi.
Drugi w³am, a tu kuku, alarm zadzia³a³ i skrêcona tylko wkladka zamka drzwi. Teraz mam brak wk³adek w zamkach drzwi, bo jest centralny.
Z³odzieje teraz kradn± co popadnie, bo jest kryzys:)
Tylko szkoda, ¿e dobieraja siê do naszych drogich pod wzglêdem emocjonalnym Trabantów.
 
 
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-30, 07:06   

Ja przy drugim w³amie zci±gno³em kabel z cewki i zabra³em do domu to te ch@# przepchneli ulice dalej i wybili szybe. Policja powiedzia³a ¿e ma w dupie jakie¶ tam syfy trabanty(dos³ownie)a materia³u dowodowego by³o przy i w aucie du¿o i ze jakies analizy to mog± robiæ ale na mój koszt a sprawiedliwo¶æ to ¿ebym sobie sam wymierza³ bo oni nie maj± czasu.
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-30, 09:42   

Je¶li oszacowa³by¶ straty na konkretn± kwotê to mog³aby biæ inna gadka. Najlepsze by by³o nagranie rozmowy z panami policjantami i tvn24. Szybciutko by ruszyli zadki choæby do wyskrobania notatki:]
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-03-30, 10:28   

Jak by³em na urlopie nad morzem w ostatnie wakacje to mia³em w³am do Pandy. Ukradli radio Uniden520. Zamek w drzwiach zniszczony i nie dzia³a³. Zorientowa³em siê zaraz ile kosztuje naprawa w serwisie i wysz³o ¿e 1400za wymianê wszystkich zamków.
Nowy Uniden mniej ni¿ 300...
Musia³em wrêcz zapraszaæ policjantów do ¶ci±gniêcia odcisków palców. Ale szcz±tkowych chyba im siê nie chcia³o bo stwierdzili ¿e nie ma. Zabezpieczyli tylko jakie¶ tam organiczne ¶lady wyka³aczk±. Z³odziej mia³ t³ust± rêkê bo zostawi³ na szybie drzwi t³usty odcisk.
Radio i tak siê nie znalaz³o. Ale wszystkie w³amy i kradzie¿e trzeba zg³aszaæ i ci±gaæ policjê niech robi wszystko co w ich mocy. A jak nie maj± czasu to niech zatrudni± wiêcej osób.
Pozdrowienia dla policjantów z forum, którym ¿aden trampek nie gównem... :)
 
 
szkielu
Go¶æ
Wys³any: 2010-06-01, 10:25   

po pierwsze nale¿y na dzieñ dobry powiedzieæ jaka jest warto¶æ zniszczeñ/ strat. poni¿ej 250 z³ to wykroczenie. powy¿ej przestêpstwo. przyk³adowo - dzieñ dobry .skradziono mi radio, wybito szybê straty wyceniam na ok.450 z³ zgodnie z prawem jest to przestêpstwo. - to podnosi rangê zdarzenia i zmusza do sporz±dzenia notatki i przy³o¿enia siê do pracy. je¿eli i tak zostaniesz olany siadasz do komputera i piszesz ³adne podanie do komendanta miejskiego/wojewódzkiego (do wiadomo¶ci komendanta g³ównego) z opisem dzia³añ policji i pro¶b± o wyt³umaczenie procedury zastosowanej przez funkcjonariuszy bo ty jej nie rozumiesz - zanosisz osobi¶cie (potwierdzenie odbioru najlepiej pieczêæ i podpis na kopii) lub wysy³asz listem poleconym. je¿eli dobrze pamiêtam komendant ma 14 dni roboczych na udzielenie wyja¶nieñ.
policjanci maj± w c.j roboty ale nie oznacza to ,¿e mog± zlewaæ ciê tylko z powodu niskiej warto¶ci samochodu.aby unikn±æ ewentualnej wojny z policj± wystarczy po stwierdzeniu "¿e ma w dupie jakie¶ tam syfy trabanty" grzecznie , spokojnie poinformowaæ,¿e masz zamiar poprosiæ komendanta o wyt³umaczenie niezrozumia³ej dla ciebie procedury...
na marginesie "sprawiedliwo¶æ to ¿ebym sobie sam wymierza³ bo oni nie maj± czasu" mo¿na spokojnie odczytaæ jako namawianie do samos±du.gdyby¶ mia³ nagran± rozmowê i dopad³ go¶cia , który np. uciekaj±c przed tob± spad³by ze schodów to by³aby niez³a jazda przed s±dem potem ...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 14