Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Og³oszenia - relacje
Autor Wiadomo¶æ
Jendrej
Go¶æ
Wys³any: 2007-10-10, 14:17   

Chcia³bym za³o¿yæ taki temat gdzie mo¿na wyraziæ sie na temat og³oszeñ, które s± gdzie¶ w internecie czy prasie a my ju¿ tam byli¶my i wiemy co¶ na ten temat albo po prostu co¶ wiemy :)
Jak taki temat ju¿ by³ to sory :E proszê o sklejenie.

Og³oszenie
Wiêc pojecha³em tam :)
Facet sympatyczny, nie ¶ciemnia o brakach itd...
Sumkê chce konkretn± nawet nie wchodzi³em dok³adniej w temat bo mnie interesowa³ bardziej trabant ni¿ czê¶ci.
Auto 1971, które stoi 4 lata.
Skrzynia od nowszego modelu, ale w zapasach te¿ jest z tego rocznika :)
Auto nie ma nadpro¿y, ale progi ma zdrowe.
Jaskó³ka tez w miarê oka.
Pod³oga gdzieniegdzie wyspawana i wysmarowana mini± b±d¼ podk³adem.
Dzwon od strony kierowcy by³ spawany.
Tapicerki z nowszego modelu.
Deska ze swojego rocznika jak i fotele ( od nowszego modelu s± w zapasach ).
Alu pierdo³y s±.
Bia³e gumki s±.
Duroplasty przykrêcone na wiêksza ilo¶æ ¶rubek.

Ogólnie auto do kapitalki.
Je¶li kto¶ ma ochotê na takie co¶ polecam tego trabanta :) bo rocznik extra :)

DDR



proszê bardzo przyklejam

Admin Q
 
 
Bartek Dobrzyñski
Go¶æ
Wys³any: 2008-06-28, 12:39   

Trabant
By³em, widzia³em.
W³a¶ciciel ceni go 500z³, dodaje drugiego (chyba co¶ ko³o 80-tego roku) w stanie zaawansowego rozk³adu. Ogólnie handlarz autami
-progi, nadrpo¿a, jaskó³ka ok.
-w pod³odze wielka dziura po lewej stronie
-lakier nieoryginalny i zniszczony
-hak
-stoi dwa lata, nieop³acony od roku
-po odpaleniu i zdjêciu nogi z gazu ga¶nie. Przy w³±czonym ssaniu
-nie je¼dzi³em nim i nie znam siê na silnikach 2T, ale ten akustycznie by³ gorszy od tego co do tej pory s³ysza³em...
Ogólnie roboty jest i to sporo. Trochê ¿a³ujê ¿e pojecha³em...
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-04, 12:24   

trabant 65
jaki¶ czas temu to auto by³o na otomoto za jakie¶ chore pieni±dze chyba 1000 albo 1300 niepamiêtam.
Ogólnie auto nieop³acalne w naprawie. Stan wnêtrza wskazuje na jakie¶ 250 tys conajmniej. Z lewych drzwi odpad³ duroplast. Zdjêcie specjalnie zrobione od strony pasa¿era. Przegnite s³upki pod dachem. Woda siê leje. Mo¿na wnioskowaæ ¿e dostaje siê te¿ do progów i jaskó³ki. Tapicerki do wyrzucenia. S± stare kierunki. Ko³paki oryginalne i poniszczone. S± do nich poprzyczepiane aluminiowe eski z maski oczywi¶cie dziury porobione w ko³pakach. Nie pamiêtam czy wszystkie 4. Ogólnie auto raczej na czê¶ci. W³a¶ciciel nie sprzedaje detali osobno. Silnik chyba ca³kiem niez³y. Nieodpala³em ale jedynie pokrêci³em za wiatrak. Podobno odpala jak twierdzi³ w³a¶ciciel. (robi³ to na aku 12 v o zgrozo) Powiedzia³ ¿e jak go nie sprzeda za te pieni±dze co chce to go potnie. uparty ch³op.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-13, 20:46   

trabant spod warszawy Auto na chodzie. Z jednej strony próg dogiêty z blachy jak do rynny i zamazany bitexem w celu ukrycia korozji. Zapewnie pe³ne niespodzianek. Nic wiêcej nie wiem auto widzia³em z rok temu. Od tamtej pory raczej nie je¿dzi. Zderzaki i lamopy od polo jak widaæ. Ogólnie padaka do remontu
 
 
Jendrej
Go¶æ
Wys³any: 2008-07-31, 18:09   

Yo!

http://allegro.pl/item410...rmannstyle.html

Jak kto¶ szuka nowego samochodu pod wzglêdem blacharskim....

POLECAM TEGO TRABIKA


Sta³ w gara¿u przez kilka miesiêcy nie tkniêty, ale blacharsko to auto jest mega. Kto ¶ledzi³ mój projekt Nelki i widzia³ jak by³o spawane i mu sie podoba³o to powiem, ¿e spawa³a to ta sama osoba :) Z tego co pamiêtam auto by³o ju¿ praktycznie do lakierki. Co do wspomnianego germana w tytule to fakt :) komora w silniku wyg³adzona troszkê i baga¿nik na g³adko ( dziura na ko³o i wnêka na rejestracjê ) ;p Mia³o byæ tam wstawiane 353 no, ale kupi³ sobie oryginalne 353 70 roku :)
Jak co¶ to walcie do mnie o wiêcej fotek jak nie bêdzie wam odpisywa³. Auto stoi 4oom ode mnie :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-01, 22:44   

og³oszenie
To samo auto o którym piszê wcze¶niej. raczej tylko na czê¶ei. Drugi ma super silnik ale szrot. Ten ze zdjêæ mo¿e i do uratowania.Obydwa roczniki to jakie¶ 86/87. Nic ciekawego w zasadzie. Ale dla chc±cego nie problam
 
 
KUZYN353
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-02, 08:39   

tylko ¿e link nie dzia³a
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2008-09-02, 09:13   

Poprawiony link
 
 
emil9999
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-21, 23:13   

witam jestem tutaj nowy wiec prosze o wyrozumia³o¶æ
je¶li zrobiê co¶ nie tak:)
do rzeczy:)
szukam trabanta 1.1 combi w dobrym stanie niestety jest ich bardzo ma³o nie zale¿y mi na stanie mechanicznym poniewa¿ móg³bym sobie wszystko naprawiæ sam chcia³bym tylko ¿eby blacharsko by³ zadbany Moja pro¶ba skierowana jest do osoby z poznania czy by³a by taka mo¿liwo¶æ ¿eby kto¶ podjecha³ oczywi¶cie za jak±s symboliczna po³óweczke zerkn±³ na trabanta z og³oszenia
http://allegro.pl/show_item.php?item=509088337
mam ponad 400 km do poznania i nie chcia³bym jechaæ na darmo
 
 
wnuq
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-22, 20:28   

no to jak szukasz zdrowej budy to sobie odpu¶æ ten egzemplarz to raz a dwa polo i zdrowa buda...prawie nieosi±galne
 
 
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-22, 23:31   

jakby¶ szuka³ sedana to mo¿na by pohandolowaæ :) i blisko :)
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-23, 16:35   

Kêdzior!!!

NA GIE£DÊ!!!!!
 
 
emil9999
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-24, 14:08   

czyli je¶li tak cie¿ko znale¶æ trabanta ze zdrow± blach± to chyba mo¿na siê zastanowiæ nad tym trabem a poprawiæ to i owo najgorszy problem chyba tylko z jaskó³k±

dziêki za podpowiedz:)
 
 
machoony
Go¶æ
Wys³any: 2009-01-19, 21:48   

co jaki¶ czas na gie³dzie pojawiaj± siê og³oszenia cz³owieka co sie zowie maciej suchy z oswiecimia.

rok temu mia³em niestety okazje poznaæ tego pana. jesli ktos bedzie mia³ stycznosc podczas kupna/sprzedazy trabanta niech zachowa czujnosc.
czasami pan kupuje czasem sprzedaje - na gieldzie to juz chyba 4 trabant przez niego sprzedawany
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2009-02-26, 18:26   

http://allegro.pl/item567347205_trabant_1_1_lpg.html
wie kto¶ co¶ mo¿e o tym aucie ?


b±d¼ o jakim¶ innym sedanie zagazowanym ?
stan co najmniej dobry :)
cena na pewno do dogadania :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,37 sekundy. Zapytañ do SQL: 12