Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Og³oszenia - relacje
Autor Wiadomo¶æ
Kêdzior
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-24, 22:07   

jak znajdziesz jakiego¶ trampka daleko od siebie warto poprosiæ kogo¶ z trabanciarzy ¿eby go obejrza³ i powiedzia³ ci co to jest. ¯eby¶ nie jecha³ pó³ polski obejrzeæ jakie¶ ¶cierwo.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-26, 10:04   

A ja piszê do jednego typa w sprawie og³oszenia z naszej gie³dy odno¶nie silnika starego typu z zapytaniem co to jest wg niego silnik st typu. Zgadnijcie co odpisa³..... "silnik starego typu rozbiera siê ³adnie i ma podzielne kartery" A ja powiem tak SIADAJ PA£A !!!
 
 
KUZYN353
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-26, 12:15   

:) On mia³ chyba na my¶li silnik starego typu czyli 2takt. W porównaniu do 1,1 to rzeczywi¶cie ³adnie siê rozbiera :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-26, 12:34   

bynajmniej forma odpowiedzi idealnie skojarzy³a mi siê z humorem z tzw"szkolnych zeszytów"
 
 
Saper
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-29, 00:40   

Tak to jest to 2takt 601 , trzeba by³o magiku sprecyzowaæ pytanie o który model silnika dok³adnie ci biega
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-29, 08:16   

Przecie¿ w og³oszeniu wyra¼nie napisa³e¶ trabant 601 to chyba jasne. A moje pytanie by³o jak najbardziej w³a¶ciwe "Co znaczy wg Ciebie silnik starego typu"
A Ty mi odpisa³e¶ "silnik starego typu rozbiera siê ³adnie i ma podzielne kartery" Jeszcze trochê za ma³o wiesz....w zasadzie to nic nie wiesz :-]
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-29, 09:12   

silniki w 601 kach ró¿ni³y siê konstrukcyjnie i o to chodzi³o. Je¶li odczytasz z bloku silnika datê produkcji to bêdzie wiadomo co jest co
 
 
Saper
Go¶æ
Wys³any: 2009-04-29, 13:55   

Mo¿e masz racje nikt, nie jest doskona³y i nie zna siê na wszystkim, ale nie trzeba od razu nabijaæ siê z tego mo¿na na spokojnie wyja¶niæ, nie mam ci tego za z³e cz³owiek uczy siê na b³êdach pozdrawiam
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2009-05-11, 22:54   

http://allegro.pl/item632344654_trabant_kombi_1_1_benzyna_lpg_1991r.html

brak progów, brak pod³ogi przy dzwonkach, dalej nie sprawdza³em.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2009-05-12, 10:58   

Ja odno¶nie og³oszenia z CT "trabant601+drugi w czê¶ciach"
Auto kompletnie przegnite. Wszystko tylko na cze¶ci. Szkoda bo by³ bardzo ³±dny oryginalny deluxe z ostatniego rocznika. £±dne zadbane wnêtrze ale niestety pod³oga to sito a progi le¿± luzem pod autem.Chromowane zderzki maj± ju¿ dziury. Silnik nienajgorszy chyba. Trochê zdekompletowany pod mask±. Z drugiego auta niewiele ciekawego. Wachacze ju¿ siê nie nadaj±. Oczywi¶cie masa dupereli z rozbiórki. Drugiego silnika brak jest tylko skrzynia. Ogólnie go¶æ chce 200 z³ i to dobra cena jak za tyle gratów. Do zabrania tylko w ca³o¶ci i to raczej szybko bo chce to oddaæ na z³om. W³a¶ciciel nie mieszka w miejscu gdzie stoi auto. Stoi w odleg³o¶ci ok 30 km od Warszawy za Zalesiem Górnym. Trzeba oczywi¶cie zabraæ to lawet±
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2009-05-15, 14:39   

Czy kto¶ ogl±da³ tego trabanta 1.1 z og³oszeñ i czy jest wart jaki¶ pieni±¿ków:
http://gielda.cartoontrab...&ogl=7577&sort=
 
 
dellos
Go¶æ
Wys³any: 2009-05-16, 14:36   

Ogl±da³ mo¿e te¿ kto¶ tego trabanta: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=634455535
 
 
Tomasz K.
Go¶æ
Wys³any: 2009-05-31, 19:33   

og³oszenie z gazety Trabant 1.1 przebieg 18 ty¶ km, oryginalne opony - w szoku jestem, nie wierze ¿e taka sztuka mog³a siê ostaæ... cena 1600 z³ - nic tylko kupiæ nie?
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2009-05-31, 19:52   

jed¼, obejrzyj i kup
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2009-06-02, 21:25   

Je¿eli kto¶ chce kupiæ to auto, to niech lepiej jedzie to obejrzeæ na ¿ywo. Odk±d pamiêtam auto stoi w tym samym miejscu i nigdy go w ruchu nie widzia³em.

trab
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12