Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[OT] Naszywki,smycze, itp. !!!!!
Autor Wiadomo¶æ
Tomek T.
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 02:22   

Witam !

Z tej strony k³ania siê Tomek.
Mam w sprzeda¿y naszywki haftowane, flagi, smycze na klucze, czapeczki Ferrari, McLaren,BMW,itp.
Wykonujê tak¿e naszywki haftowane (samochodowe, motocyklowe) ,robiê te¿
haftowane loga klubów motocyklowych, samochodowych, karate, naszywki zlotowe,firmowe, itp.
W ofercie mam zarówno naszywki Ferrari,Marlboro, Suzuki, Yamaha jak te¿ Trabant,Maluch, Garbus,itp.
Ka¿d± inn± naszywkê mogê wykonaæ na zamówienie,oraz tzw. smycze na klucze z ró¿nymi napisami(tak¿e klubowe).
Naszywki mo¿na bez problemu naszyæ na koszulkê, bluzê, kurtkê,czapeczkê, na siedzenie auta, itp.
Poni¿ej przesy³am przyk³adowy wykaz i skan oferowanych naszywek, flag, smyczy, itp.

Zainteresowani kupnem lub wykonaniem naszywek, smyczy, itp. proszê o e-maila lub tel. 0-505 353-422 , GG: 4059561

Serdecznie pozdrawiam

Tomasz Tuliñski
----------------------
motohaft@poczta.onet.pl
0-505 353 422
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 02:26   

czy bêdzie to niestosowne je¿eli napiszê:

SPADAJ NA GIE£GE??
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 02:26   

czy bêdzie to niestosowne je¿eli napiszê:

SPADAJ NA GIE£GE!!
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 02:29   

chcia³em powiedzieæ, ¿e nale¿y najpierw przeczytaæ REGULAMIN bo nie jest to dobre miejsce na Twoj± reklamê. Nale¿a³o by siê w tej sprawie skontaktowaæ z Prezesem albo Webmasterem chyba...

pozDDRawiam
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 08:16   

Wiesz co W³adziu... Ja jusz mam powoli do¶æ takiego traktowania ludzi. A co komu szkodzi, ¿e kole¶ napisa³ cosik tutaj? Zostawi³ na siebie namiary i ka¿dy siê mo¿e skontaktowaæ. Cen nie poda³ (bo mu siê chyba nie uda³o) - w czym wiêc problem?
Ludzie przestañmy siê zachowywaæ w taki sposób, ¿e zanim co¶ przeczytamy na forum sprawdzamy czy nie zosta³ z³amany regulamin. Jaka¶ paranoja! Powoli mam do¶æ tego ca³ego klubowania. Prezesi ¶pi±, admin czasem co¶ tam powie, niby siê wszyscy lubi±, ale za plecami ka¿dy ka¿dego... Maluchowców by¶my zar¿nêli, bigfjatofcuf te¿, wszyscy maj± do dupy trabanty, bo za bardzo stjuningowane, bo ko³a za du¿e, bo brzydkie alusy...
Sorka za dygresjê, ale pytam siê czy my jeste¶my jusz jaka¶ partia, bo tak siê zachowujemy... Mo¿e po prostu zostañmy ¿yczliwymi sobie i innym mi³o¶nikami cartoona?
pozdro i sorka za dygresjê - jak komu¶ jest ona nie w smak, to dok³adnie o tym piszê...
 
 
Clark
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 10:22   

Zbuk nie ma sie co przejmowac,ale zgadzam sie
z Tob± ca³kowicie.Czasem jest tutaj straszna dzicinada.Czy kto¶ pomy¶la³ kiedy¶ co sobie my¶l± ludzie z innych klubów po przeczytaniu kilku postów z tego forum ?
 
 
Clark
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 10:27   

Tomek podeslij tu jeszcze tego linka do tych skanów:)
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 10:45   

... Maluchowców by¶my zar¿nêli, bigfjatofcuf te¿,


do³±czajac si edo ZBuKa bigfjat to zawalisty wozek w pozostalem kwestii zgadzam sie z nim w 100%
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 10:52   

Czy kto¶ pomy¶la³ kiedy¶ co sobie my¶l± ludzie z innych klubów po przeczytaniu kilku postów z tego forum ?

tak wyszle ze uczestniczylem juz kiedys w innym forum rownie duzym jak nie wiekszym innej marki aut i powiem ze nikt nikogo sie o takie rzeczy nie czepia³ i z niczym nie bylo problemu.....

i z tego co wiem to dalej nie ma poza tym Tomek ma do zaoferowania gadzety ktore robi na zamowienie jelsi dobrze zrozumialem wiec chyba fajnie by bylo wiedziec o nich szybciej bo watpie zeby ktos co nic nie potrzebuje do traba zaglada³ tam czêsto...

takze prosze czasami o troche spokoju i rozwagi w pisaniu postow

z ca³ym szacunkiem trabi23
 
 
"TWEECIAK&qu
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 12:47   

Kurcze...komus chyba sie naleza przeprosiny....
Wkurzaja mnie tacy "klubowicze"...tylko ze najgorsze jest to ze to nie MY powinnismy uczyc kultury, tylko pewne rzeczy wynosci sie z domu. Naprawde ..nie chce zalowac i wstydzic sie ze jestem trabanciarzem

Wprawdzie to nie ja napisalem, ale w imieniu wiekszosci chyba klubowiczow...Tomku-przepraszam
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 13:50   

dobra, przepraszam...

ostatnio zauw¿am, ¿e czêsto mi sie zdarza po chamsku tutaj pisaæ... zw³aszcza po tych postach ile sie leje czegi o gdzie...
 
 
Filuu
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 14:13   

Peace and love =) nie tylko wobec trabanciarzy i juz bedzie jak w bajce :D tego sobie i wam zycze
pozDDRowienia
 
 
trabi23
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 15:07   

ale wladzi posty typu ile sie czego leje i ile sa pisane nie z powietrza tylko dlatego ze po prostu trabanciarze nie maj± intrukcji obslugi traba i stad ta niewiedza.... i nie miejmy pretensji do pytajacych bo kazdy byl kiedys poczatkujacy.. dziwie sie tylko tym co odpowiadaja nie na temat i to wydaje mi sie jest jedynym problemem na naszym forum nad czym ubolewam czy ktos sie ze mna zgodzi??
 
 
Aposto³
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 15:35   

Tak ja sie z toba zgodze trabi23, bo sam odjechales od glownego tematu i to znaczaco :P
 
 
CaMeL
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 15:45   

Wiece Wy chyba sami sobie tak troszke szukacie problemow. Jestescie nerwowi, a przeciez sa wakacje, wrzucmy na loosik :-D Ja mysle, ze to wszystko z powodu braku slonca jak to spiewal Kazik. Niech juz nikt sie na nikogo nie gniewa i nikt nie krzyczy, wszyscy przeciez mamy wspolna pasje zwana dumnie TRABANT i to powinno nas laczyc a nie dzielic!

Bo wszyscy Trabanciarze to jedna wielka rodzina!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12