Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[ALL] Nie czyñ drugiemu co tobie niemi³e...
Autor Wiadomo¶æ
Phyt0n
Go¶æ
Wys³any: 2004-01-28, 21:55   

jeszcze sie dzien nie skonczyl a ja dobilem do 100 maili ze spamem dzisiaj ... dotychczas rekord to 44 dziennie (oprocz wczoraj) ...
Pozdrowienia!
 
 
Daniel "Muffi
Go¶æ
Wys³any: 2004-01-28, 22:26   

zaktualizowalem bazy antyvira na serwerku, jakims cudem nie pobraly sie samoczynnie, widocznie serwerek mksa byl ostro zajety i zrywal sie update baz

Limes: mks radzi sobie, ale jak wyzej napisalem bazy sie nie updejtnely i nie rozpoznawal nowego scierwa, napisz jak jest teraz, czy wycina chwasty z mejli
 
 
Robert LIMES Chodnicki
Go¶æ
Wys³any: 2004-01-29, 16:05   

tak tez sadzi³em ze sie nie zupdatowa³...

bo ja profilaktycznie robi³em update reczny gdyz dosz³y mnie s³uchy ze nie wskakuja...

syfy wycina...
szkoda ze nie wycina jeszcze tych maili :-) )
 
 
Phyt0n
Go¶æ
Wys³any: 2004-01-29, 22:52   

dzisiaj mam 115 maili na koncie, a jeszcze sie dzien nie skonczyl ... ;) cool!
limes:
jak tam xplite?
Pozdrowienia!
 
 
Robert LIMES Chodnicki
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-02, 20:06   

bede upierdliwy :P

ale my¶le ze jak kolejni to przeczytaja to jest szansa na choc troche poprawê sytuacji...

znalaz³em dzisiaj drobny dowód na wczesniejsza teorie... ze to scierwo sie podszywa!!

MAIL FROM: limes@cartoontrabant.pl
RCPT TO: ted@klubsubaru.pl
w zyciu o go¶ciu nie s³ysza³em!!!
Received: from terminal-1-183.retsat1.com.pl Date: Mon, 2 Feb 2004 17:32:50 +0100
moja ca³a poczta wychodzi z staticline747.toya.net.pl

mail by³ oczywi¶cie z wirusem i raport wróci³ do mnie jako do che che... nadawcy...

po pierwsze:
kto z kolegów z ³odzi pod³aczonych przez RETSAT dalej to sieje?
po drugie jak komp który nie pracowa³ od rana wysy³a maila :D
po trzecie...
róbcie ludzie co¶ z tym wreszcie...

by³ adres stronki z programem antywirusowym..
mozna sie wyczyscic za pomoca MKSa www.mks.com.pl
a w koñcu nie trzeba byc geniuszem zeby wywalic maila z dziwnym za³acznikiem, bo tu nie wystarczy tylko dostac...


LITOSCI :D
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-03, 17:56   

A ja zacz±³em dostawaæ i na cartoonowego maila dziwn± pocztê:( I to z najnowszym wirusem tak¿e:( Nie chcia³o mi siê ju¿ sprawdzaæ sk±d toto idzie...
Ludziska - wyczy¶æcie sobie kompy!!
 
 
Grzesiek N.
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-03, 20:28   

A jak nie ma ksi±¿ki adresowej to siê nie mo¿e rozpowszechniaæ, nie? Ja takowej nie posiadam na wszelki wypadek, polegam na swojej pamiêci.
 
 
Sebastian Kurantowicz (re
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-03, 23:59   

Ewentualnie zrobic sobie jakis plik txt umiescic go np na [ulpicie i tam wpisac wszystkich ze swojej ks adresowej.
 
 
Phyt0n
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-04, 08:54   

bleee ...
wkurza mnie juz ten wirus ...
osiagnalem maksimum spamu na poziomie 117 maili, a srednio dziennie w ciagu ostatniego miesiaca to mi prawie 40 wychodzi ... :(

limes:
to jest to co mowilem ... on sobie generuje odbiorce i nadawce ... dojsc skad bylo to rzeczywiscie wyslane mozesz po IP jedynie ...
Pozdrowienia!
 
 
ROSO
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-04, 12:03   

MAM PRO¦BÊ... JE¯ELI KTO¦ DOSTA£BY ODEMNIE POCZTÊ Z WIREM TO PROSZÊ O KONTAKT...
JESTEM ZABEZPIECZONY NA WSZYSTKIE SPOSOBY, TAK¯E Z POCZT¡ ODE MNIE NIE POWINNO BYÆ K£OPOTÓW, JEDNAK MOJ SERWER STOI W USA I CZASAMI NIE WIEM CO TAM ADMIN ROBI... NP: DZI¦ MIA£EM BOMBARDOWANIE MYDOOM'A SERWER PORADZI£ SOBIE I ANTYWIRUSY TE¯.
BTW: MO¯NA SERWER TAK SKONFIGUROWAÆ ¯EBY NIE ¦CI¡GA£ WIADOMO¦CI PODEJRZANYCH... WIÊCEJ NA SYMANTEC
POZDRAWIAM,
ROSO.
WWW.MIXOL.NET
 
 
Grzesiek N.
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-04, 16:19   

A ja sobie ¶ci±gno³em tego MKSa, klikam i siê miê komputr zawiesi³. Albo mój komp siaki¶ nie taki, albo ja jestem g³upi (chyba to druga opcja, bo komputer u¿ywam tylko do wchodzenia na www.cartoontrabant.pl)
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-02-08, 15:31   

Dosta³em dzi¶ na cartoonow± pocztê zwrot poczty, której nie wysy³a³em. Czyli sk±d¶ wysy³ane s± e-maile w których umieszczony jest mój adres:( Nie jest to na pewno z mojego kompa, data i godzina sprawdzona - komp w tym czasie by³ nieu¿ywany pewien czas, antywirus dzia³a (sprawdzone te¿ jeszcze innym). Wiêc wniosek, ¿e adres nadawcy zosta³ wstawiony z ksi±¿ki adresowej:(
Sprawd¼cie sobie ludziska wasze sprzêty. Nie mam ochoty dostawaæ potem pe³no dziadostwa na jeszce jedno konto:( Problem dotyczy niestety wszsytkich. I je¶li choæby jedna osoba bêdzie mia³a dalej zainfekowany sprzêt to nasze konta zostan± wkrótce zapchane spamem:(
 
 
Robert LIMES Chodnicki
Go¶æ
Wys³any: 2004-03-01, 09:26   

no to mamy nowy wysyp ;(

co do ksi±¿ek adresowwych...
ludkowie.. to ze nie zapisujecie nikogo nie znaczy ze ich tam nie macie...
starsze wersje Netscape i ten idiotyczny Outlook zapisuja adresy wszystkiego co sie przewinê³o przez wasz poczte i nawet o tym nie wiecie!!!

a te scierwa niestety generuja i nadawce i zdres zwrotny tak ze maile wychodza skadkolwik.. i niekoniecznie z waszych kompów.. choæ jedna czarn± owce raz namierzy³em.. choc nie do koñca..
patrz kilka postów wyzej

czyli dalej prezerwatywki w ruch...
i sprawd¼cie dok³adnie wszystkie zakamarki ksi±zek adresowych.. dok³anie!!


prosba do Paplo albo Daniela...
skaner puszcza to nowe scierwo..
szybka akcja please...



pozdro...
Gadu³a :P
 
 
Phyt0n
Go¶æ
Wys³any: 2004-03-04, 21:30   

najlepiej sciagnac demko mks_vir pod dos, odpalic kompa z dyskietki startowej (ci co maja NT/2000/XP/2003 moga zapodac dosowe dyskietki z http://www.bootdisk.com ) no a potem to juz tylko mksa zapuscic i czekac az wszystkie smieci usunie ...
najbardziej skuteczna metoda - zawsze skutkuje ...
Pozdrowienia!
 
 
Daniel "Muffi
Go¶æ
Wys³any: 2004-03-05, 07:39   

Pamietajcie ze MKS musi nowe bazy wrzucic na swoj serwerek aby moj serwerek mogl to pobrac i sie uaktualnic. Na pocztaku moze wiec pierwszy rzut przejsc.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 14