Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
[motirex] zdenerwowa³em siê!
Autor Wiadomo¶æ
wOOjUU
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-23, 11:12   

wczoraj zamówi³em 2 ramki reflektorów w motirexie po 20.13 za sztuke a i oni odsy³aj± mi e-mail ze teraz kosztuj± 33,55.a mia³em zamair oddaæ je do chromowania.a teraz nici z chromowania bo musze zap³aciæ wieæej za ramki.i mój piêkny trabi bêdzie zaopatrzony w zwyk³e szare ramki.a mia³o byæ tak piêknie,mieli¶cie tak± sytuacje ze zamawiali¶cie co¶ w motirexie a oni z dnia zwiêkszali cene o 75%?
 
 
ZBuK
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-23, 12:28   

No to trzeba by³o nie zamawiaæ!! Skoro napisa³e¶ ¿e chcesz dwa pod 20.13PLN, a oni odpisali, ¿e s± po 33.55PLN to trzeba by³o zrezygnowaæ z zamówienia! A ramek poszukaæ na allegro, na szrotach, popytaæ na CT...
Ja jak idê do sklepu po czekoladki i wiem, ¿e normalnie s± po 7,50PLN, a w sklepie okazuje siê, ¿e s± po 12,80PLN to ich nie kupujê...
Ja robi³em zakupy w motirexie i wyj±tkowo jestem zadowolony - szybko, konkretnie... Czasem mnie taniej wychodzi³o p³aciæ za przesy³kê, ni¿ jechaæ na drugi koniec miasta do sklepu, w którym czê¶ci i tak by³y dro¿sze...
 
 
wOOjUU
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-23, 13:09   

tylko ¿e jak ja zamówi³em to automatycznie zwiêkszyli cene z dnia na dzieñ.czy to nie dziwne bo przezca³y czas by³y duzo tañsze.
 
 
Borsuk
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-23, 14:54   

Moze zapomnieli zmienic cene ?? - na te ramki to bym sie nie napalal bym sie na ramki ! Jesli to sa wegierskie ramki , to zapytaj sie czy nie sa malowane farba mloteczkowa ???

Motirex to solidna firma !
 
 
wOOjUU
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-23, 14:58   

ja wiem ze to dobra firma bo jestem ich sta³ym klientem,zawsze wszystko by³o tak jak trzeba,praktycznie wszystkie czê¶ci kupuje u nich.a tu nagle takie co¶.
 
 
Borsuk
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-23, 15:07   

Zdarza sie :)

Napewno facet zapomnial zmienic cen w necia a u sibie ma juz nowe !
 
 
wOOjUU
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-23, 15:18   

daruje im,chyba dalej bêde u nich kupowa³ bo to bardzo wygodny sposób.niewiecie mo¿e gdzie mo¿na kupiæ takie ramki chromowane?widzia³em dziadka który jecha³ zwyk³ym 1.1 i mia³ w³a¶nie takie ramki...
 
 
picek
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-24, 01:04   

Ja te¿ mam o nich bardzo dobre zdanie. Ostatnio kupowa³em u nich jaskó³kê. Kosztowa³a tyle, co na internecie. Facet przywióz³ mi j± nawet do Czêstochowy. Za transport nic nie p³aci³em.
 
 
Joonior
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-25, 00:01   

a mnie motirex oszuka³.zamówi³em ³o¿yska do kó³ przednich a przys³ali mi so kó³ tylnich...niby niewielka pomy³ka a jednak sa inne...
 
 
Marcin
Go¶æ
Wys³any: 2004-04-25, 21:27   

Ja kupi³em te ramki w motirexie jak jeszcze kosztowa³y 20z³ za sztukê. One s± aluminiowe i strasznie miêkkie, jak zak³ada³em to jedna trochê wgniot³em, poza tym s± ¼le zrobione i mog± byæ tylko po to by¶ z czym¶ je¼dzi³ zanim nie zrobisz tych chromowanych. Ja tak zrobi³em. Najlepsze s± stalowe, standardowe. Przynajmniej tak samo wygl±daj±. A propos chromowania tych oprawek to zna kto¶ mo¿e zak³ad, który ¶wiadczy takie us³ugi i by robi³o dobrze? Cena te¿ nie mo¿e byæ za wysoka, nie zap³acê przecie¿ 250z³ za oprawki. Mo¿e kto¶ ma takowe na sprzeda¿?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 13