Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Skradziono mi dowĂłd rejestracyjny autka
Autor Wiadomość
Szulcz
Gość
Wysłany: 2004-04-25, 12:11   

Skradziono mi dowĂłd rejestracyjny autka. no i problem jest taki Âże papiery sÂą jeszcze na starego wÂłaÂściela. co teraz?
czy mogĂŞ to jakoÂś zaÂłatwiĂŚ bez kontaktowania siĂŞ z nim? (chÂłopak jest z malborka i miaÂł wyjechaĂŚ po Âświetach za granicĂŞ na dÂłuuuuuuuugo).
no i co z ubezpieczeniem? bo przeglÂąd to chyba siĂŞ poszedÂł kochaĂŚ juÂż. hm?
moze ktoœ jeszcze znajdzie ca³oœÌ zadzwoni i zwróci :/
kurafara
 
 
.::.MadaM.::.
Gość
Wysłany: 2004-04-25, 13:02   

Ciekawe naco komu dowud rejstracyjnby.......no jak niedawno kupiles fure to mozesz powiedziec ze nie zdazyles przerejstrowac fury i moze jakos lekko to zalatwisz......ale jak juz to troche temu bulo to mozesz jeszcze kare placic.....
 
 
Gregory Peck
Gość
Wysłany: 2004-04-25, 13:03   

Szulcz.. najlepiej pĂłjdÂź do wydziaÂłu komunikacji w twoim urzĂŞdzie dzielnicy i popytaj.. tam dokÂładnie Ci powiedzÂą co trzeba zrobiĂŚ.

pozdrawiam
Gregory
 
 
Heniu Portier
Gość
Wysłany: 2004-04-25, 13:14   

Szulcz....Masz cholernego "bula'......
Wiem o co be z tym, przerabialem juz to :(.
Bez dowodu nie zarejestrujesz samochodu,chocbys sie zes.....al...Skoro kolesia juz nie ma w PL [zadzwon-moze jest???Wtedy on musialby wyrobic wtornik,ale tylko pod warunkiem ze nie wyrejestrowal jeszcze autka] to zadzwon do wydzialu komunikacji w Malborku,czy tam gdzie byl zarejestrowany i popros o to,aby przyslali Tobie poswiadczenie,ze pojazd jest u nich zarejestrowany...kosztuje to okolo 16-20 zlotych... Narpiew Ty musisz wyslac do nich poczta kopie umowy kupna-sprzedazy, kopie dowodu osobliwego i kilkiu innych mniej istotnych papierkow...Ja mialem podobna sytuacje i tak mi powiedziano [w Poznaniu co prawda]Jak to nie wystarczy, przeloz papiery z rozbitego kombi :)))
Pozdrawiam!!
HP
 
 
Heniu Portier
Gość
Wysłany: 2004-04-25, 16:48   

Brudy prosze prac na priva :/

[wartborgini i szulcz - takich rzeczy sie nie pisze, chyba ze chcecie zeby ktos z forum zlozyl doniesienie do prokuratory. Usuwam te wymiane zdan - GB]
 
 
Szulcz
Gość
Wysłany: 2004-04-25, 22:53   

Heniu: no to jeszcze nie najgorsza wizja tego co mi piszesz. autko uziemione na jakis czas, ale przynajmniej nie muszĂŞ jechaĂŚ do Malborka ;-)
Gregory: Jutro idĂŞ do nich. nie nawidzĂŞ urzĂŞdĂłw. aÂż mnie skrĂŞca kurcze jak mam przekroczyc progi tego i innych przybytkĂłw, no ale nic to. sam siĂŞ w to wÂładowaÂłem.
MadaM: dowĂłd im po nic pewnie, ale przy oakzji wziĂŞli sobie portfel z kartami kredytowymi i prawem jazdy :/ byĂŚ moÂże ktoÂś to jeszcze znajdzie gdzieÂś i siĂŞ do mnie odezwie. zobaczymy. ale moraÂł zasadniczo taki Âże nie warto zasypiaĂŚ w autobusach nocnych ;-) )
GB: przepraszam. daÂłem siĂŞ sprowokowaĂŚ.
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-04-26, 08:00   

hmmm... mnie nie stac na komunikacje miejska ;))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 7