Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak go wyrejestrowac ??
Autor Wiadomość
lasic
Gość
Wysłany: 2004-04-28, 10:48   

witam

wiem ze nie ma juz mozliwosci wyrejestorwania autka, ale musi sie cos dac zrobic... mam rozbita 601 ktora chcialbym zachowac jako dawce czesci... poza tym zal mi sie go pozbywac... niestety za 2 tygodnie musze zaplacic za niego oc a na to przy 2 samochodach mnie nie stac...poradzcie co zrobic. moze ktos ma znajomy szrot ktory przyjmie same numeru(moze byc na priva)... Bardzo prosze o pomoc

Pozdrawiam
Filip
 
 
GrzegorzB
Gość
Wysłany: 2004-04-28, 11:04   

Odetnij przod, razem z przegroda miedzy silnikiem a czescia pasazerska (przeciac trzeba slupki, podszybie i podloge) - oczywiscie po zdemontowaniu wszystkiego co jest pod maska) ;)

Wystarczy na zlom oddac sama skorupe z przodu, bez poszyc, bez nieczego, wazne zeby byla tabliczka znamionowa. Wtedy otrzymujesz zaswiadczenie o zlomowaniu pojazdu bez silnika. (wczesniej dogadaj sie gdzies na szrocie...)
 
 
sidus
Gość
Wysłany: 2004-04-28, 21:38   

A nie prosciej NAJPIERW jechac na szrot sie dogadac a potem ew ci¹Ì... przeciez to jest kraj ludzi wierz¹cych i kombinatorów, daje g³owe, ze za drobna op³ate na niejednym szrocie za³atwisz to, bez tej po³ówki auta...
 
 
miedelnica
Gość
Wysłany: 2004-04-28, 22:28   

pyta³em siê o to przedwczoraj w krakowie na kasacji pojazdów. sprawa jest taka: przynosisz same tabliczki ( du¿¹ i ma³¹ ), papiery, dowód osobisty (jeœli nie jest na Ciebie, to i umowê kupna/sprzeda¿y ) i facet Ci to wyrejestrowuje, za 100pln+vat.pozdro!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12