Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Gad¿ety CT
Autor Wiadomo¶æ
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-08, 00:46   

No w³asnie pewno znajd± sie osoby które ogl±d±³y rozmowy w toku i osobnika w koszulce z napisem Trabant. Wiem ¿e idze czasem pod³apaæ takie bajerki ale czy nie ma osoby która stale robi np koszulki z materia³u dobreog gatunkowo ¿eby ka¿dy móg³ mieæ swoja koszulke... Albo np umówiæ sie ju¿ w gronie regionalnym i zrobiæ koszulki z logiem napisem i pseudo ¿eby kazdy na zlocie ka¿dego zna³. Piszcie co o tym my¶licie bo sam jestem ciekaw czy wypali³aby taka akcja. Ja osobi¶cie sie pisze na co¶ takiego. Niedaleko mam firme która trudni sie robieniem koszulek spodni log itp. moge sie poorienotwaæ w cenach i zoabczyæ jaki faktycznie materia³ jest i co obecnie jest dostepne.
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-08, 00:56   

to ju¿ by³o...
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-08, 00:57   

Ten temat zostanie skasowany - dlaczego?
Wystarczy wpisac koszulka do szukania...

o osobniku w koszulce tez juz bylo na forum - teraz sa powtorki w tvn ;)
 
 
kuba_krakow (WLADZIO)
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-08, 01:58   

zw³aszcza w NYC na iTVN!! maja rozmowy w toku sprzed 2 lub 3 lat!!
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 00:33   

tak to ju¿ by³o, zaraz zostanie skasowane itp. a powiedzicie mi co zosta³o zrobione w tym kierunku??? Ponarzekane ¿e ju¿ by³o ze s± chêtni, ¿e fajnie by by³o mieæ takie co¶ a jakie¶ konkretne rzeczy w tym kierunku?? Oficjalne adresy, namiary?? nic... Tylko narzekanie. Nie wiem usuwajcie temat, róbie co chcecie. Jutro ide zapytaæ sie do firmy ile kosztuje zrobienie koszulki wyszywanej z przedu z napisem Trabant a z ty³u z logiem CT ¦l±sk wiêc w pierwszej kolejno¶ci równocze¶nie kieruje pytanie czy kto¶ by³by zainteresowany takim wyrobem. Je¿eli tak to piszcie na maila (jest podany w moich danych) Jutro napisze jeszcze co uda³o sie za³atwiæ i mo¿ecie usuwaæ temat... I nie miejcie mi za z³e ¿e znowu rozgrzebuje temat ale widze ¿e tu seryjnie sie koñczy na obietnicach i narzekaniu wiêc. Zróbicie co¶ te¿ a potem narzekajcie...
 
 
Dro¿d¿u
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 08:10   

Voo Doo jak bêdzie³ zna³ jakie¶ konkrety to daj znaæ Borsukowi a on niech to roze¶le do wszystkich ze ¶l±ska. Podejrzewam ¿e je¿eli cena nie bêdzie kosmiczna to znajdzie siê wielu chêtnych.
 
 
Aposto³
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 11:31   

Popieram was obu Voo Doo i Dro¿d¿u. Chêtnie siê do³±cze. Przypomne, ¿e bêdzie 25 lipca kolejne spotkanie ¦l±skiej grupy pod Auchan Katowice (tym razem na górnym parkingu). Dok³adne informacje jeszcze bêd± i tu (na forum) i wiêkszo¶ci osob± prze¶le smsy. Wiêc mo¿na by te¿ na spotkaniu pogadaæ o tym.
pozDDRowionka :)
 
 
CaMeL
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 15:57   

Ja tez bym sie pisal na koszuli i inne gadzety, ale niekoniecznie z CT Slask, bo ja tam nie naleze. Mam nadzieje, ze teraz na Pyrkomanii 2004 cos bedzie ciekawego ;-)

PozDDRawiam!
 
 
Piotr S.
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 16:46   

VooDoo - nikt nie ma Ci za z³e, ¿e masz zamiar co¶ zorganizowaæ. Tylko po jak± .... zaczynaæ od nowa temat. Ciê¿ko by³o napisaæ w poprzednim? Je¶li za ka¿dym razem jak siê komu¶ co¶ przypomni bêdzie zak³ada³ nowy temat to nigy siê w nich na forum nie po³apiemy. Czy tak wiele wysi³ku wymaga postaranie siê o jako- taki porz±dek na forum? Moderatorzy ¿adni nie pomog± je¶li my sami nei bêdziemy troszeczkê choæ uwa¿ali.
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 18:08   

Piotr z natury jest tak ¿e kto¶ czyta na pocz±tku temat i widzi ¿e jest nudny bo kto¶ czasem pisze tylko popieram itp. I ró¿nie bywa z tym zagl±daniem. Wiêc czê¶ciowo jest uzasadnione ¿eby z±³o¿yæ nowy. Je¿eli naprawde sta³o siê ¼le to z góry przepraszam. Teraz do rzeczy by³em dzi¶ w firmie która specjalizuje sie szyciu i nadrukach koszulek dru¿ynowych. Z tego co wiem osobi¶cie to ¿e zamówienia minimum 10 sztuk i przy takich ilo¶ciach nawet nie ma co mówiæ o manipulacjach cen. Hmm co dalej sposób nadruku jest w formie takiej gumy któr± trudno zetrzeæ. Same koszulki sa robione raczej z materia³u w którym mimo wszystko idzie sie spociæ. Dosta³em wizytówke i adres ich strony, której jeszcze nie zd±¿y³em przejrzeæ ale zamieszczam linka ¿eby ka¿dy móg³ sobie obejrzeæ i sam zobaczyæ co o tym my¶leæ. Co do koszulek my¶lê ¿e du¿o przyjemniej nosi³oby sie koszulki bawe³niane... Trzeba poprostu rozwi±zaæ t± kwestie co i jak... Puki co zamieszczam linka i oczekuje na opinie. Oto on. Osobi¶cie wiem ¿e firma mojego ojca kiedy¶ zamawia³a tam koszulki spartakiady i sam je nosi³em. Sam nadruk jest nie do zdarcia i to jest du¿u plus. Minusem jest natomiast materia³ w którym skóra sie poci. No ale w³asnie mówie ¿eby kupiæ koszulki w³asnego fasonu i kroju i poprostu daæ zlecenie na same nadruki. Tak jak we wczesniejszym po¶cie by³o pisanie najlepiej projekty oddawaæ w corelu - tyle wiem te¿ od go¶cia, z którym rozmawia³em. Jednym s³owem czekam na propozycje i robimy co¶ w tym kierunku ¿eby sie nie skoñczy³o na obietnicach. Pozdrawiam
 
 
Aposto³
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 21:43   

My¶le ¿e lepiej jak damy wlasne koszulki i zrobia nam nadruk. Sam nadruk powinien kosztowac 10-15 z³. Tylko czy kto¶ ma corela i moglby zrobic projekt?
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-09, 23:16   

szczerze to ja mia³em tak± wizje ¿eby z ty³u na plecach by³ nadruk naszego logo CT ¦L¡SK i ewentualny unikatowy nick a z przodu Napis trabant z jego charakterystyczn± czcionk±...
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-10, 12:30   

Propozycja - na spotkaniu pogadacie o szczegolach - ten temat nie ma w nazwie "Slask" wiec wlaczac moga go wszyscy zainteresowani gadzetami, a nie tylko chetni na koszulki z napisame CT Slask...
 
 
Voo Doo
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-10, 23:56   

no okiej zatem niech tak bedzie. Przekazalem info Borsukowi przez gg. Mnie niestety nie bedzie na spocie wiec mu przypomnijcie ktos zeby poruszyc sprawe koszulek na zlocie pozdro.
 
 
xiêdzu
Go¶æ
Wys³any: 2004-07-19, 12:17   

fajnie ¿e macie pomys³y ale...
w tym klubie (nie piszê tego ¿eby wywo³aæ kolejn± wojnê) rozmowy koñcz± siê na niczym - wielu ma jakie¶ pomys³y, propozycje itp. ale schodzi na tym ¿e kilka(na¶cie/dziesi±t) osób napisze "ja te¿ jestem chêtny" i ... koniec.
ja proponujê - dzia³ajcie!!!
z Limesem nie gadali¶my czy kto¶ chce czy nie koszulki z logiem CT tylko je zrobili¶my i kilku ludzi je ma - poniewa¿ siê nie sprzedawa³y na zlotach a my mamy ograniczone mo¿liwo¶ci inwestycyjne zaprzestali¶my produkcji - ale dzia³ali¶my wiêc...DZIA£AJCIE NIE GADAJCIE!!!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13