Strona Główna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
RozrzÂąd 1.1
Autor Wiadomość
kiler090
Gość
Wysłany: 2011-05-03, 20:24   

Witam

Mam pytanie dotyczÂące rozrzÂądu w trabie 1.1 kupiÂłem go z przebiegiem 80 tyÂś a teraz mam 120 tyÂś km. Nie zmieniaÂłem rozrzÂądu ani razu i tak siĂŞ zastanawiam czy moÂże pasowaÂło by to juÂż zrobiĂŚ? Co ile w trabie powinno siĂŞ robiĂŚ rozrzÂąd czy naleÂży wymieniĂŚ coÂś jeszcze oprĂłcz paska? JeÂśli tak to co takiego? (jakieÂś napinacze czy coÂś?) Czy zmiana rozrzÂądu jest w miarĂŞ prosta i czy prĂłbowaĂŚ samemu czy lepiej jednak daĂŚ to do zrobienia jakiemuÂś mechanikowi? Czekam na podpowiedzi. Z gĂłry dziĂŞki za wszytko :D
 
 
papieju
Gość
Wysłany: 2011-05-04, 06:36   

JuÂż zdecydowanie czas. W zasadzie powinno wymieniaĂŚ siĂŞ pasek z pompÂą wody - ona jest rĂłwnoczeÂśnie napinaczem, ale praktyka mĂłwi Âże jak pompa nie cieknie i nie wyje to moÂżna jÂą zostawiĂŚ, ale bezwzglĂŞdnie zwracaĂŚ uwagĂŞ czy nie wydaje dziwnych dÂźwiĂŞkĂłw, bo jak siĂŞ zatrze to rozrzÂąd leci i w gÂłowicy sieczka. Przy 120tys radziÂłbym dokonaĂŚ wymiany z pompÂą, zwÂłaszcza jeÂśli to pierwsza wymiana w Twoim posiadaniu. Zwykle jedna pompa starcza na dwie wymiany co 50 tys.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12