Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pier¶cieñ? dystans? za ko³em zamachowym, kto ma?
Autor Wiadomo¶æ
4p.m
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 13:38   

Witam. Mam problem otó¿ ostatnio pêk³ mi blok silnika w trbanacie 601. zabra³em sie za wymiane jednak napotka³em problem. Mianowicie pier¶cieñ mocowany do bloku 3 ¶rubami tuz za ko³em zamachowym jest w kawa³kach. Chcia³bym dokoñczyæ monta¿ silnika jednak bez pier¶cienia nie moge. Ma ktos z was taki na zbyciu zeby mi odsprzedaæ? zrobi³em rysynek techniczny i jak sie nic nie znajdzie to chyba wytoczê go. Jednak jakby kto¶ mia³ to by³bym wdziêczny. Fotka poni¿ej przedstawia pier¶cieñ któey mam i takiego szukam. Z góry dziêki wielkie za pomoc. Damian

100_0347.JPG

100_0348.JPG

100_0349.JPG

100_0350.JPG
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 16:48   

tak sam z siebie pêk³ ?
 
 
4p.m
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 18:15   

Przy rozbieraniu silnika zauwa¿y³em ze jest w kawa³kach. Dla mnie tez dziwne.
 
 
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 19:11   

Pêka jak kto¶ go za bardzo dopieprzy, albo ko³o siê poluzuje i wali po pierscieniu. Znalaz³bym ten pier¶cieñ, ale stary typ- pod simmering (musia³by¶ mieæ starego typu ko³o). Je¿eli nie, to na motirex.pl by³ komplet za paredziesi±t z³otych. Pamiêtaj, ¿e jakby¶ siê zdecydowa³ na toczenie tej obsady, to rób to z podobnego materia³u ¿eby zaraz go uszczelnienia na kole nie poniszczy³y.
 
 
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 19:12   

a nie, nie przyjrza³em siê dok³adnie, ty masz stary typ jednak. Tak¿e mam gdzie¶ w gara¿u ten pier¶cieñ, poszukam. Dokupisz simmering i bêdzie hulaæ.
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 20:20   

pytam dlatego bo wiem ¿e amatorzy nie wiedz± nawet o jego istnieniu. I wydaje im siê ¿e jak odkrêc± ¶ruby w bloku to ju¿ siê silnik rozpo³awia, czy nie by³o tak ¿e podwa¿a³e¶ po³ówki nie zdejmuj±c ko³a zamachowego ? bo to w³a¶nie jest najczêstszy efekt takich prac
 
 
4p.m
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 20:36   

Nie niepodwa¿a³em. Zdj±³em ko³o i zobaczy³em ze jeden kawa³ek odlecia³ a drugi by³ pêkniety i przy wyci±ganiu odlecia³. maciek (macq) jakby¶ mi móg³ go znale¼æ i odsprzedaæ to by³bym wdziêczny. Ciep³o sie robi wiec fajnieby by³o wyjechaæ trampkiem na ulice;)
 
 
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-18, 17:37   

Znalaz³em, wys³a³em Ci na pw wiadomo¶æ.
 
 
Pietrek "ELV15&a
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-18, 19:14   

Masz racjê magik, amatorzy nie wiedz± o jego istnieniu. :)
Czyli przy rozkrêcaniu bloku koniecznie najpierw odkrêciæ ko³o zamachowe? A ten pier¶cieñ "trzyma" wa³ na bloku?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytañ do SQL: 12