Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Podziekowanie i kasacja
Autor Wiadomo¶æ
Bogdan 611
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 21:57   

Qbs co¶ ci siê pomyli³o,chyba chcia³e¶ bardziej napisaæ na MAKULATURÊ.D
Prawda jest taka ¿e z Trabantem jest zawsze tak ¿e zawsze kasa w to idzie bo to nie jest auto tylko to jest hobby,sam ¿a³ujê ¿e sprzeda³em swojego na zmarnowanie bo s³ucha³em innych Pseuotrabanciarzy ¿e nie warto bo grat ¿e to by³o ¼le ¿e lepiej sprzedaæ lub poci±æ bo siê nie op³aca.P
 
 
Enzo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 22:24   

dziekuje bardzo za wsparcie za odzew zalezy mi na trabim jesli tylko ktos bylby w stanie mi pomoc przyjme kazda pomoc w zlozeniu zawieszenia w spawaniu. tak jak juz rozmawialm z jednym z was mam kanal mam spawarke mam wszystkie czesci gdyby tylko ktos byl w stanie mnie nakierowac spotkac sie i to zrobic ze mna bylbym szalenie wdzieczny.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 22:29   

to co teraz piszesz ju¿ inaczej brzmi :)
 
 
Kasieq
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 22:51   

Wlasnie pod zadnym pozorem nie zlomuj! Cos o tym wiem...Ciezko potem dojsc do siebie zwlaszcza komus kto pracowal w hucie i widzial te wszystkie podlki, malacze i traby w kontenerach...
 
 
Bary³
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-15, 00:05   

Kolega Enzo zaczyna ju¿ inaczej gadaæ, bardzo dobrze :)
Kolego we¼ siê w gar¶æ, czasem s± dobre, a czasem z³e chwile, ale jak zrobisz swojego trampka i nie wa¿ne czy to bêdzie trwa³o rok czy wiêcej, bêdziesz dumny i zadowolony.
Oddanie na z³om to najgorsze co mo¿esz mu zrobiæ :(
Piszesz ¿e masz kana³, wszystkie potrzebne czê¶ci, spawarkê i zak³adam ¿e te¿ inne narzêdzia. A wiêc trzeba siê nauczyæ spawaæ(byle tylko pierwsze kroki nie by³y na trampku...bo bêdziesz mia³ jeszcze wiêcej dziur:) ), to nie jest takie trudne jak siê wydaje i wszystko poma³u da siê zrobiæ.
Byle tylko nie na z³om!!!!!
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-15, 00:41   

A najlepiej popytaj znajomych o migomat, ciut dro¿ej w eksploatacji ale do napraw blacharskich znacznie lepszy i do tego w ci±gu miesi±ca nauczysz siê spawaæ na przyzwoitym poziomie amatorki i uchronisz siê od dziurawienia trabika.
 
 
ex trab owner
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-16, 09:24   

Drogi £ukaszu
Nie ukrywam ¿e dziwi mnie twoje wypowied¼ dotycz±ca mojej uczciwo¶ci przy sprzedawaniu Trabiego ...o ile dobrze pamiêtam do¶æ szczegó³owo wymienia³em ci co przy aucie jest do zrobienia i na co zwróciæ uwagê przy eksploatacji. Nie ukrywa³em ¿e przed zrobieniem zbie¿no¶ci trzeba zrobiæ z przednim zawieszeniem gdy¿ od pocz±tku nic przy nim nie rusza³em, o korozji od spodu auta te¿ ci wspomina³em i mówi³em co by³o spawane i kiedy a tak¿e co trzeba bêdzie spawaæ ...poleca³em ci ¶wietnego fachowca w tym temacie którego wszyscy w Krakowie znaj± i ceni± ...kranik na pewno by³ szczelny w chwili sprzeda¿y, a zapominanie o nim zdarza siê ka¿demu pocz±tkuj±cemu trabanciarzowi i niejednemu do¶wiadczonemu od czasu do czasu - jak go nie zakrêcisz to bêdzie ciek³o ...ga¼nik by³ zupe³nie w porz±dku - 2 lata temu nowy za³o¿y³em ...na zakup auta przyszed³e¶ ze znajomym mechanikiem który auto ogl±da³ i nim je¼dzi³ ...z tego co pamiêtam deklarowa³ ¿e ci pomo¿e przy remoncie - tym czystsze mia³em sumienie maj±c t± ¶wiadomo¶æ. Mówi³em Ci tak¿e ¿e mo¿esz do mnie dzwoniæ w razie k³opotów i na pewno co¶ doradzê albo pomogê w miarê swoich mo¿liwo¶ci ...zadzwoni³e¶ po miesi±cu ¿e posia³e¶ gdzie¶ umowê kupna/sprzeda¿y a termin formalno¶ci siê koñczy - wystawi³em Ci now± od rêki. Jedyn± wiadomo¶ci± jak± pó¼niej od Ciebie dosta³em by³ sms podobnej tre¶ci co twój niniejszy post ...tak na przysz³o¶æ - je¿eli masz co¶ do kogo¶ to mu to wy³ó¿ w cztery oczy ...tak mnie Ojciec uczy³.
...mia³em to auto ponad cztery lata ...owszem czêsto dawa³ do wiwatu, ale jako¶ siê tym nigdy nie zra¿a³em - po³owê przeja¿d¿ek które nim zrobi³em by³o w celu albo zakupu nowych czê¶ci do niego albo dotarcia na miejsce remontów - gdyby¶ drogi £ukaszu widzia³ to auto te 4 lata temu to by¶ mia³ prawdziwe powody do p³akania ...zreszt± mam zdjêcia - wpadnij, obejrzysz. Do¶æ powiedzieæ ¿e 3 miesi±ce po zakupie urwa³a siê korba silnika i wybi³a dziurê w karterze - koszt "nowego" u¿ywanego silnika z fachow± przek³adk± - 600 z³ - Grzegorz mo¿e bêdzie pamiêta³ ...bo transakcja by³a przeprowadzona na jego imieninach :)

...du¿o bym o tym pisa³ co prze¿y³em z tym autkiem ...a w³o¿onych w niego pieniêdzy wolê nie próbowaæ podliczaæ ...kiedy trzeba by³o co¶ robiæ to robi³em ...a zrobi³em nie ma³o i wiele siê przy tym nauczy³em - auto sprzeda³em dla tego ¿e nie uda³o mi siê za³atwiæ zgody na postawienie gara¿u ...a ¿e auto by³o aktualnie mim drugim i od 6 miesiêcy kwit³o pod chmurk± to ¿al mi go by³o i wola³em ¿eby znalaz³ nowego w³a¶ciciela który bêdzie mia³ dla niego wiêcej czasu i sposobno¶ci do zadbania ...w ka¿dym razie sprzedaj±c Ci go drogi £ukaszu interesu ¿ycia nie zrobi³em ...a Ty z³omuj±c go zrobi³by¶ po prostu g³upotê, je¶li chcesz siê go pozbyæ to znajd¼ mu nowego w³a¶ciciela tak jak radz± Ci koledzy na tym forum - nie raz zaczepia³ mnie ludzie kiedy sta³em na ¶wiat³ach czy bym go nie sprzeda³ - nie powiniene¶ mieæ z tym wiêkszego problemu - zw³aszcza na wiosnê ...a najlepiej we¼ siê w gar¶æ, skorzystaj ze Skurskiego którego dosta³e¶ w pakiecie startowym i spróbuj zawalczyæ - Trabant to nie taka straszna filozofia ...to szko³a przetrwania :)

DDR

Darek
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-17, 21:42   

tak to z trabami jest, nie nale¿y siê ³udziæ ¿e je¶li kupuje siê auto w "dobrym" stanie to bêdzie je¼dziæ i je¼dziæ. Trabant to auto które zu¿ywa siê do¶æ szybko i wymaga du¿o w³asnej pracy ¿eby je¼dzi³o bezawaryjnie. W ¿adnym stopniu nie mo¿na go porównywaæ do ¿adnych innych marek tym bardziej wspó³czesnych. Do trabanta trzeba mieæ odpowiedni± wiedzê i za wczasu wszystkiego dogl±daæ. Je¶li chodzi o np kranik to ma prawo siê psuæ a w zasadzie zuaywaæ nawet raz w roku. Po prostu trzeba wiedzieæ co i jak d³ugo wytrzymuje. Czynno¶ci serwisowe s± niekiedy ma³ym remontem co przy innych wspó³czesnych autach mog¿e siê wydawaæ du¿ym remontem. Taki jest trabant trzeba chodziæ ko³o niego dbaæ i chuchaæ. Co miesi±c czy co dwa przy codziennej je¼dzie trzeba przesmarowac zwrotnice, maglownice. S± to czynno¶ci zupe³nie normalne. W ka¿dym razie trabant to auto dla lubi±cego d³ubac. Jak siê nic nie robi to siê poje¼dzi ze dwa lata a pó¼niej siê za g³owe ³apie ¿e wszystko do roboty.
 
 
Enzo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 13:39   

ponowie swoj apel i jeszcze raz poprosze o pomoc w pospawaniu podwozia
 
 
Bross'u
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 20:30   

Zagadaj do Józka i Grzegorza z Krk pewno co¶ poradz±.
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-27, 22:39   

Prosi³em, ¿eby¶ napisa³, bo nie mogê Cie dodaæ do kontaktów, to nie napisa³e¶...
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-28, 08:59   

Gdzie i o której podjechaæ z lawet±? Kawa czarna czy bia³a? ;)))
 
 
Enzo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-28, 17:20   

a ile by to kosztowalo ?? jestem w stanie obiad zycia postawic :P
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-28, 19:00   

Masz dwie rêce (?) kana³ i spawarkê - w czym problem?

Koomon poproszê o fotki tych jaskó³ek, jakie¶ info...

Magik jak to jest s± trwa³e czy nie? Bo przyzna³e¶ ¿e nie a zawsze piszesz ¿e pompy hamulcowe maj± bardzo trwa³e a ja w ka¿dym trabie mia³em z tym problemy hihi
 
 
za¶ciankowy
Go¶æ
Wys³any: 2011-05-01, 14:37   

Ok to ja siê pod³±czê pod temat.

Mo¿e w Lublinie jest kto¶ ze spawark± i miejscem, bo u mnie przyda³oby siê wykonaæ drobn± robótk± przy podwoziu. Wspawaæ kawa³ek blachy w pod³ogê i lewy próg. Próg posiadam, nawet.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 13