Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Podziekowanie i kasacja
Autor Wiadomo¶æ
Enzo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 10:26   

Wiem ze to dziwny post no ale. Chcialem wszystkim forumowiczom podziekowac za dobre rady i wsparcie przy naprawie mojego trabanta. Niestety sie nie udalo mimo moich polrocznych staran niezliczonych nakladow pienieznych i czasowych potu a teraz i lzy ktora roni sie na policzku skapitulowalem. Kupujac trabiego o ktorym zawsze marzylem wiedzialem ze droga z nim nie bedzie jak gladki asfalt na niemieckich drogach ale ta ktora przeszedlem byla i jest gorsza niz polskie drogi. Kupilem go od pana d. ktory nawet w 1% nie okazal sie uczciwy. Myslalem ze po skompletowaniu pelnego zestawu czesci przedniego zawieszenia bedzie z gorki ale nie udalo sie. Dzisiaj uslyszalem wyrok ubytki w ramie auta i ich naprawa spawanie przekracza juz wszystkie moje dostepne srodki finansowe. Myslalem ze bedzie przyjemnoscia zrobic to zawieszenie wsiasc po pol roku do auta pojechac na zlot pojechac przed siebie. Marzenia upadly upadly i to z wielkim zalem. Pozostaje niedosyt i poczucie zmarnowanego czasu i pieniedzy. Mialo byc hobby i radosc jest smutek. Myslalem ze zrobienie zawieszenia pozwoli nacieszyc sie autkiem a zdobyc komplet czesci bylo naprawde cholernie trudno. Dzisiejsza informacja zabolala i to bardzo. Pozostaje sie pozegnac i zaoferowac kompletne przednie zawieszenie z drazkami kierowniczymi. Jesli ktos bylby chetny zapraszam do napisania na gg 7436401 sprzedam naprawde tanio. I jesli ktos mialby informacje gdzie w Krakowie tanio zezlomuje moje "dziecko" bylbym wdzieczny. Pozdrawiam
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 11:09   

Nie marud¼ tylko zrób blacharkê :) To normalne ¿e w 20 letnich samochodach trzeba wymieniæ jaskó³kê czy inne czê¶ci karoserii. (s± niezliczone wyj±tki których w³a¶ciciele niezw³ocznie zaczn± siê poni¿ej chwaliæ "¿e jednak nie wszystkie s± zgnite")
Rób blacharkê lub sprzedaj Trabanta komu¶ kto sobie to zrobi. Nie z³omuj.
 
 
GrzegorzB
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 11:37   

Z tego co wiem to dokona³e¶ wraz z towarzysz±cym mechanikiem oglêdzin samochodu przy zakupie, a "d." jest znany jako osoba, która wielu pomog³a przy naprawach Trabantów i raczej nie wygl±da na 99% oszusta jak Ty piszesz...

Ciekaw jestem co "d." odpowie na takie oskar¿enia?
 
 
Enzo
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 12:39   

skoro z niego taki specjalista dlaczego nie powiedzial ze gaznik jest do renowacji ze kranik cieknie ze przednie zawieszenie jest kompletnie wywalone a nie jak to d. mowil ze jest zbieznosc nie zrobiona moze pomaga nie podwazam tego nie mniej jednak jako sprzedawca nie zachowal sie fair a zawieszenie bardzo chetnie bym zrobil moze ktos z was jest mi w stanie pomoc podspawac mi to zeby jakos wygladalo zeby dalo sie jezdzic ja tego nie potrafie a jak gdzies oddam to zedra ze nie pieknie. Ktos mi pomoze z gaznikiem.
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 14:12   

Komoona dorwij z forum, robi super jaskó³ki w³asnej produkcji :D i jest do tego z Krakowa:) na pewno za normalne pieni±dze jest w stanie Ci pomóc dora¼nie. :)

Nie ma co siê poddawaæ... sam kiedy¶ by³em w takiej sytuacji i poci±³em Traba, teraz po paru latach wiem, ¿e by³em g³upi.. bo jak siê niema od razu kasy na blacharkê, to lepiej postawiæ i poczekaæ na jej przyp³yw:)
 
 
Kamil Paw³owski (harna¶)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 14:21   

u mnie w roczniku 91 tez nie jest ciekawie. Fakt faktem czeka mnie robota w tym roku z tym powa¿na ale siê nie poddajê . Auto od tamtego roku zrobi³o oko³o 2500 km z czego przed malowaniem mo¿e z 1000 km . Jak kto¶ chce mieæ trabanta to go bêdzie mia³ i uda siê mu zrobiæ remonty solidnie niekoniecznie z du¿ym nak³adem finansowym . Popytaj znajomych mo¿e znaj± kogo¶ lub sami spawaj± i zajmuj± siê blachark± . Ja dziêki takiemu podpytywaniu pozna³em wiele ciekawych fachowców który pomogli mi a i ja czêsto pomog³em im .
 
 
za¶ciankowy
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 14:46   

Nie ma siê co za³amywaæ kolego. Mój Krzy¶ te¿ nie by³ idealny. Kupi³em go pod Krakowem i kupi³em trochê wbrew logice. Ale nie ¿a³ujê. Te¿ nie zawsze mam fundusze na naprawy i renowacje. Pod³ogê i progi robi³em na raty. Silnik, te¿. Jak nie mia³em funduszy, to szuka³em po znajomych, czy nie znaj± kogo¶ kto móg³by pomóc. Czy jest kto¶ kto umie czy spawaæ, czy w czym¶ pomóc. Mo¿na poznaæ nowych ludzi i siê czego¶ nowego przy okazji nauczyæ.
Nie za³amuj siê. Bêdzie dobrze, wiêcej wiary w auto i siebie.
 
 
mateusz105l
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 16:13   

Powiem tak: nie rób scen.
I siê przyzwyczaj do takich sytuacji, nie zawsze jest z górki.
 
 
Komoon
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 16:17   

Napisz do mnie, bo mi gg ¶wiruje i nie mogê Ci wiadomo¶ci wys³aæ.Pozdrawiam.
 
 
XXL24H
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 17:45   

Nie z³omuj pod ¿adnym pozorem! Mój te¿ stoi od ponad roku i w tej chwili nie mam nawet na oc ani kasy ¿eby chocia¿ pospawaæ co nieco w³asnym sprzêtem ale na pewno nie zez³omujê. Spokojnie trabancia¿e ci pomog±. Trabik mo¿e siê za³amaæ ale nie ty! :D
 
 
Damian drazk Zgorzelec
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 18:19   

Nie z³omuj!
Ja te¿ mam wiele do zrobienia w swoim Kartonie ale pod ¿adnym pozorem siê nie poddaje!
Bêdzie dobrze!
 
 
Shadow
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 19:30   

NIE Z£OMUJ !!! Zostaw sobie Trabant'a ,rób powoli - na wszystko siê znajdzie si³ê, chêæ ,a nawet "odrobina" gotówki.
Przesz³o rok temu dosta³am Trabanta 1.1 (1.3) w op³akanym stanie - zaczê³o siê sypaæ wszystko, teraz mój Trabi jest na pó³metku remontu który trwa ju¿ prawie rok.
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 19:45   

DO HUTY!
 
 
maciek (macq)
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 19:50   

Ten temat wygl±da jak pytanie kobiety czy jest gruba. 99% powie, ¿e nie jeste¶ gruba, bardzo ³adnie wygl±dasz, nie rób scen, czyli to, co chce us³yszeæ. Jak kto¶ przyzna racje, ¿e jest gruba, to wtedy siê dopiero zaczynaj± jazdy :D

Kolega chyba dowarto¶ciowania potrzebowa³ :P
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2011-04-14, 20:02   

Shadow= Twój Trabant jest z³ym przyk³adem :D bo Ty tzn Bross zmieni³ karoserie Trampka, a my tu gadamy ¿eby reanimowaæ jako¶ to co kolega ma:)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 13