Strona G│ˇwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
[(S)] RS 800 Poszukiwane dane.
Autor WiadomoŠ
TrabiVR6
GoŠ
Wys│any: 2011-03-29, 23:39   

Dorzuce zdjecia V gear boxa ;]

magik
GoŠ
Wys│any: 2011-03-30, 08:40   

wybieram siê na dniach do in¿. Smolicza. Mo¿e ten cos bêdzie wiedzia³ wiêcej. To ju¿ starszy pan, no i z ogromn± wiedz±

Narwaniec
GoŠ
Wys│any: 2011-03-31, 09:20   

nadal mieszka na woli?
kiedy┬ pare ┬│adnych lat temu (chyba jeszcze w latach 90-tych) go┬Âci┬│em u niego.pokaza┬│ mi r├│┬┐nego typu publikacje dotycz┬▒ce trzeciego kana┬│u oraz zasilania podw├│jnymi ga┬╝nikami.mia┬│ naprawde duuuu┬┐o w g┬│owie , a ogrom wiedzy mnie po prostu wbija┬│ w krzes┬│o.by├Ž mo┬┐e On b├¬dzie m├│g┬│ sporo przekaza├Ž w takich sprawach.a chyba trzeba by by┬│o ju┬┐ si├¬ spieszyc...

J.J.
GoŠ
Wys│any: 2011-03-31, 14:57   

zbiera├Ž na dyktafon i potem na papier ;)

Kumpelek
GoŠ
Wys│any: 2011-03-31, 16:45   

i na grub┬▒ kas├¬ dla kogo┬ kto by si├¬ pofatygowa┬│ to wszystko ogarn┬▒├Ž. :/ :(

Pietrek "ELV15&a
GoŠ
Wys│any: 2011-03-31, 20:00   

Ja w ClassicAuto w┬│a┬Ânie czyta┬│em, ┬┐e w Czechach obecnie w Volnym Pucharze silniki dwusuwowe w Trabantach s┬▒ kr├¬cone do 100KM! Nie wiem jak to robi┬▒, ale my┬Âl├¬, ┬┐e Komar bez awarii potrafi wi├¬cej kilometr├│w przejecha├Ž ni┬┐ te Trampki.
Fajnie, ┬┐e powsta┬│ temat o tych unikatach, bo w internecie nie ma za du┬┐o informacji o tym.

kuzyn353
GoŠ
Wys│any: 2011-03-31, 23:52   

601 i 100KM. Kt├│ra cz├¬┬Â├Ž silnika zosta┬│a oryginalna? :) Bo chyba nawet kartery tego nie wytrzymaj┬▒.

qba_601
GoŠ
Wys│any: 2011-04-02, 07:34   

co do skrzyni i pr├¬dko┬Âci maksymalnej kr┬▒┬┐y wiele mit├│w,

id±c za homologacj± FIA z ró¿nych lat tzn pocz±wszy od roku 65 do 85 podawane s± dane które twierdza w skrócie ze dopuszczalna by³a skrzynia biegów z piêcioma prze³o¿eniami do jazdy do przodu,

i tu was troszkê rozczarujê troszkê i zaniepokoje :) mianowicie s³ynny bieg piaty mia³ prze³o¿enie identyczne z czwartym ze zwyk³ej skrzyni biegów :),
by┬│ mianowicie jeden ma┬│y "myk" dopuszczalne by┬│y r├│zne prze┬│o┬┐enia g┬│├│wne na tzw dyferencjale/dyfrze , zale┬┐nie od dyfra m├│g┬│ gania├Ž w okolicy 200 a ├│g┬│ tez miec problem z innym dyfrem dobic do 140

reasumuj┬▒c mo┬┐liwe jest ┬┐e katalogowa wielko┬Â├Ž przytoczona na zdj├¬ciach magika jest wielko┬Âci┬▒ pr├¬dko┬Âci dla standardowego dyferencja┬│u

podejrzewam ze picia i jego 353 na d┬│ugim dyfrze mog┬│o by si├¬ "obi├Ž" o 200 :)

klakson
GoŠ
Wys│any: 2011-04-03, 01:16   

taaaaak, bo z tamtych czasów pamiêtam na przyk³adzie chyba pany fiata, czy to ma 4 biegi !plus 5! czy ma 4 podzielone na 5. W dzisiejszych mobilach to ju¿ ciê¿ko o logike...

qba_601
GoŠ
Wys│any: 2011-04-15, 22:50   

wielkie dziêki za zainteresowanie

na chwile obecna uda┬│o mi si├¬ stworzy├Ž jakie┬ wzgl├¬dnie wygl┬▒daj┬▒ce poczucie ze si├¬ uda co┬ wymodzi├Ž, hehe mo┬┐e za rok :)

plan jest zacny chocia¿ nie bêdzie to silnik na podstawie RS800, mo¿e nastêpny taki bêdzie :P

mam troszk├¬ dziwnych r├│┬┐nych danych, niestety jest to bardzo chaotyczne i niesp├│jne, postaram si├¬ dla potomno┬Âci "jako┬Â" usystematyzowa├Ž cho├Ž cz├¬┬Â├Ž, ale z braku wolnego czasu szybko to na pewno nie nast┬▒pi

je┬Âli kto┬ jeszcze ma co┬Â, cokolwiek w jakimkolwiek j├¬zyku niech wrzuca tu b┬▒d┬╝ na prv, b├¬d├¬ wdzi├¬czny

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: