Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Poszukiwany Trabant Kombi
Autor Wiadomo¶æ
WeT(macq)
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 17:51   

Nie no, na serio to magik masz w cholerê racji. Te¿ by³em m³odym lakiernikiem, my¶la³em, ¿e wszystko wiem i wszystko umiem. Teraz, parê lat pó¼niej ³apiê siê za g³owê jakie to patenty mi do g³owy wlecia³y. Powoli ucywilizowuje swój pojazd, ale o to chyba w jakis spotkaniach nie chodzi ¿eby przywoziæ auto na lawecie i wieczorkiem polerowaæ lakier i wcieraæ talk w uszczelki?
 
 
Pawe³-Yogi
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 18:50   

Magik samochody s± do jazdy a nie do stania w gara¿u wreszcie czas by¶ wystawi³ swojego traba i na zlot zawita³.Zamiast ciagle co¶ d³ubaæ w taki sposób nigdy siê na zlocie swoim trabim nie pojawisz.A co do tego czy kto¶ jest czy bedzie trabanciarzem nie zale¿ tylko od zasobno¶ci portwela mo¿na byæ mi³o¶nikiem tego samochodu nawet nie posiadaj±c go.Co do mnie to samochody marki trabant posiada³em ju¿ w roku 1998 i jestem ca³y czas wierny tej marce a przez te lata kasy troszkê wysz³o na ich remonty i nigdy siê tego nie odzyska³o podczas sprzeda¿y.
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 22:49   

¦wiête s³owa Yogi! Ja na forum jestem od ponad 9 lat :) Najwa¿niejsze jest to ¿eby trabanty dobrze robiæ i ¿eby je¼dzi³y, a wygl±d to sprawa równie skomplikowana jak to kogo ¿onka naj³adniejsza :D A wiêc nie warto nikomu narzucaæ swojego podej¶cia, ¿e np. ka¿dy kto nie je¼dzi na dobrym zawieszeniu jest taczkowiczem? Nie, bez sensu...
Peace
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-21, 23:13   

Jeszcze zale¿y co masz na my¶li mówi±c dobre zawieszenie:):):):)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 11:03   

a ja bêdê dziadem i bedê je¼dzi³ tylko w ³adn± pogodê i od ¶wiêta :P
 
 
cizik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 12:20   

Magik ale tracisz najlepsze chwile posiadania trabanta,bo nie ma nic lepszego jak jazda trabem gdzie wszyscy cie pozdrawiaja,trabia na ciebie ,robia zdjecia itp.
Patrzenia na niego jak stoi w garazu to nie to samo.
Nie wyjade daleko bo mi sie lakier porysuje albo cos,trudno liczy sie frajda z jazdy i poznawanie nowych ludzi.
Ja smigam teraz co tydzien na przerozne zloty samochodowe i w wiekszosci nie wiedza co to za marka i choc wartosc traba do ich classicow to nawet nie ma co porownywac ale wzbudzam wieksze zainteresowanie niz inne stare autka i to cieszy
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 12:31   

Bo licz± siê ludzie, spotkania, zloty i zabawa :) I udawanie ¿e to wszystko dziêki naszym zabawkom ;) 8) :P
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 12:48   

to ¿e nie je¿d¿ê swoim to nie znaczy ¿e nie je¿d¿ê trabantami :) Trabantów to ja ju¿ obje¼dzi³em co najmniej kilkana¶cie :) liczba ro¶nie proporcjonalnie do wykonanych remontów :)
 
 
kuzyn353
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 14:26   

Cudze siê nie licz± :p
 
 
Kosiek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-22, 18:59   

Magik, jak dziadem to do ko¶cio³a tylko :D
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-23, 12:58   

ee na dzia³kê wolê :D
 
 
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-23, 17:06   

Kochane Ludziska, za³o¿y³em ten temat bo a nó¿ kto¶ posiada trabanta którego nie u¿ywa a na z³om mu go szkoda poprzez sentyment, jestem niepoprawnym optymista i wierzê ¿e mo¿e sie taki trabi trafiæ, kto nie szuka to nie dajê sobie szansy znale¼æ wiêc je¶li akurat taka sytuacja bêdzie mia³a miejsce to mo¿e trafi w moje rêcê i tyle, jak niektórzy z was pisz± ¿e za darmo nic nie ma i takie tak, to siê nie zgodzê bo to ¿e nie znacie takich osób nie znaczy ¿e takich nie ma, ja tam swoje wiem i wierze ¿e mo¿e siê trafiæ, pozdrawiam serdecznie i liczê na wiêcej dobrej woli :)
 
 
J.J.
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-23, 17:26   

Krzysiek jak szukasz jeszcze traba w Trójmie¶cie za free to naprawdê jeste¶ niepoprawny ;p
tu jest suchota trabantowa w @!#$ i jeszcze bardziej :( niestety :(
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-23, 17:28   

Poje¼dzij po wsiach i szopach i popytaj czy w gara¿u nie zalega to Ci albo oddadz± albo kupisz za ¶mieszne pieni±dze. Ale raczej Ci nie oddadz± albo bêdzie miki style(kosmiczne pieni±dze).
 
 
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-23, 18:16   

wiem ze trabanta do oko³o 400 stów da radê znale¼æ kumpel swoje dwa mia³ z okolic zielonej góry, a ja szukam w ca³ej Polsce, to ¿e jestem z trójmiasta jest bez znaczenia :) ps. to fakt jestem niepoprawno - niereformowalny :) lubiê to w sobie inaczej bym do trabiego nie pasowa³...
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 11