Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Trab polo na z³omie w Rzeszowie
Autor Wiadomo¶æ
WeT(macq)
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 13:51   

Dzisiaj na z³om w Rudnej Ma³ej odjecha³a polówka, jeszcze na czarnych blachach RWB, z zewn±trz PIÊKNA, widaæ, ¿e zadbana. Jakby kto¶ chcia³ uratowaæ, to informujê, ¿e co¶ takiego dzisiaj przyjecha³o i mo¿na zapytaæ o to póki nie posz³a pod prasê
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 18:22   

Hehe :D ja uratowa³em traba w Rudnej ! ;] ale ani Ma³ej ani Du¿ej ;] po prostu w Rudnej... A to sedan czy kombi?
 
 
j3drus
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 18:25   

A mo¿na w ogóle odkupiæ auto ze z³omu? wystawiaj± jaki¶ papier?
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 19:15   

generalnie kupujesz z przeznaczeniem na cze¶ci. Papier dostaniesz tzn fakturê zakupu i tyle. Numery wycinaj±, chocia¿ wiem ¿e lepiej to zrobiæ samemu
 
 
j3drus
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 19:25   

to lipa, my¶la³em ¿e mo¿na zarejestrowaæ dziada.
 
 
Qbs
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 20:01   

mo¿na
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 20:05   

tak jak mówi magik, ja dosta³em paragon na 200 z³, zatytu³owany "czê¶ci z demonta¿u", ja swojego musia³em rozebraæ do go³ej blachy, VIN'y wyci±³em sam a dziadowi mo¿esz pomóc kupuj±c dowód rejestracyjny chocia¿ z jedn± blaszk± no i tabliczk± znamionow± od innego. Je¶li chodzi o traby to to jest tak banalnie zrobione ¿e nie ma z tym problemu, gorzej gdyby by³ grawer na pod³odze... ;p
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 20:15   

kwestia dogadania, ale prawda jest taka ¿e oni maj± dodatkow± kase za z³omowanie, ile nie wiem to raczej tajemnica poliszynela bo zazwyczaj nie daj± grosza za z³omowanie przynajmniej w przypadku traba.
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 22:52   

Oficjalnie w ca³o¶ci kupiæ ciê¿ko, chyba, ¿e uda siê za³atwiæ opiniê rzeczoznawcy, ¿e to unikat (w co w±tpiê - za m³ody). Chyba, ¿e to naprawdê ig³a. Jakby kogo¶ interesowa³o - w automobili¶cie wrze¶niowym jest artyku³ :)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 23:04   

Zbyszku ;D to tak oficjalnie a nieoficjalnie to jest tak ¿e p³acisz ile sobie zawo³aj±, wycinaj± numery i nikt nic nie widzia³ nikt nic nie wie ¿e go zabierasz :D
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 23:14   

Ale wtedy nie zarejestrujesz go - chyba, ¿e w sposób nieregulaminowy...
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 23:25   

Nieregulaminowy? Mo¿esz wystosowaæ podanie do wydzia³u komunikacji o nieczytelno¶ci lub zniszczeniu numerów podczas eksploatacji wozu, wtedy s± szanse ¿e otrzymasz drugie. Us³uga ta kosztuje zgodnie z cennikiem urzêdowym 49 z³ za nabicie numerów i 39 z³ tabliczka. :) Ja mam blaszki z poprzedniej budy razem z dokumentami ;) I kto mi udowodni ¿e ta buda to nie ta? :) To tylko trabant... Tego nikt nie sprawdza i¿ gdy¿ to nie Maybach czy mercedes wysokiej klasy. WK nie zajmuje siê pojazdami z marginesu :) Wierz mi :)
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-01, 23:33   

¼le siê sformu³owa³em... Nie to ¿e siê nie zajmuj± tylko trabant to takie auto ¿e nie bêd± siê wdawaæ w szczegó³y ¿eby co¶ udowadniaæ ;) Ja jakbym pracowa³ w WK to my¶la³ bym w³a¶nie w tej kategorii, ¿e s± du¿o wa¿niejsze sprawy... Np znika najnowszy VW Q7... Wyparowa³, a nie zosta³ wyrejestrowany i tu jest ta ró¿nica, podobna sytuacja z zamian± 1.1 na 1.3 ;) Moim zdaniem siê tak przyjê³o ¿e dla WK to s± marginalne sprawy ;]
 
 
Zbyszek 601
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-02, 07:33   

Dobrze, ¿e nie pracujesz w WK.
 
 
maxxx601
Go¶æ
Wys³any: 2010-09-02, 09:32   

Obaj przesadzacie.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytañ do SQL: 12