Strona G³ówna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Poszukiwany Trabant Kombi
Autor Wiadomo¶æ
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 19:34   

Poszukiwany Trabant Kombi na chodzie, za niewielkie pieni±¿ki, najlepiej za darmo :), z trabantem mam zwi±zane najlepsze wycieczki motoryzacyjne, cudowna drzemie dusza w tym autku, wiêc je¶li kto¶, posiada takowe i chcia³by je oddaæ, lub sprzedaæ za niewielkie pieni±¿ki pasjonacie, to polecam siebie :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 19:59   

w ryj mo¿na za darmo, a tak w ogóle to NA GIE£DÊ !
 
 
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 20:02   

hehe no w ryj mo¿na, ale to chyba ka¿dy wie, a tak powa¿nie to witam witam i czekam na info, a nó¿ siê co¶ wykluje, poprzedniego trabanta, znajomy zajecha³ na Ukrainie szkoda go by³o straszliwie niebieski kombi idealny, wiêcej nie po¿yczê trabanta !!!
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 21:21   

magik no co Ty! w jakim ty kraju ¿yjesz :D W polsce nie mo¿na dostaæ nawet za darmo w pysk :D Krzychu szanse ¿e kto¶ ci "odda" traba nawet trupa s± nik³e, szykuj portfel wypchany zielonymi :)
 
 
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 21:58   

kurcze mole, a w zimê kumpel mi wys³a³ og³oszenie, ¿e kole¶ ma do oddania trabanta kombi do wymiany wahacz, ale by³ nowy w baga¿niku do wymiany, tyle, ¿e wtedy nie mia³em jak po niego jechaæ, ale wierzê ¿e taka okazja mo¿e siê powtórzyæ, jestem niepoprawnym optymist±...
 
 
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 22:08   

AHA DODAM ¯E JAK JU¯ BÊDÊ MIA£ MOJEGO UKOCHANEGO TRBANTKA Z DUSZ¡ KTÓREJ BARDZO MA£O W DZISIEJSZYCH AUTKACH POMALUJE GO NA JASNY POMARAÑCZ KOLOR POMARAÑCZOWY TO KOLOR ENERGI SZCZʦCIA I RADO¦CI I MÓJ TRAJTEK DOPASUJE SIÊ DO W£A¦CICIELA :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 22:21   

A wzi±³e¶ pigu³ki ?
 
 
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 22:44   

nie jem marchewkê duuuu¿o :)
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 22:58   

za darmo... to chyba jaka¶ podpucha..
 
 
cizik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-19, 23:24   

Coz, kazdy ma marzenia tylko czy sa rzeczywiste
 
 
Ma³y601
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 10:12   

Jak ty chcesz mieæ tego ju¿ swojego kombiaka za darmo to powiedz mi sk±d ty bêdziesz mieæ zielone na jego doprowadzenie stanu technicznego do u¿ywalno¶ci. Chcesz go jeszcze malowaæ to jest koszt ok.2000 z³ wiêc nie rozumiem trochê ekhem ...
 
 
Krzychu gorczynski
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 10:36   

No bo widzisz jak ju¿ go bêdê mieæ, to na modernizacjê kilka z³otych siê znajdzie. A pomalowaæ mogê go za 1000 z³ bo siê dogada³em z lakiernikiem :)
 
 
magik
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 10:45   

...napisa³ Ma³y. 16 letni lakiernik z 20 letnim do¶wiadczeniem. Nic do ciebie ch³opie nie mam. Ale widzê ¿e poczyta³e¶ trochê forum
 
 
Kumpelek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 11:33   

On nie bêdzie malowa³, on zrobi rata
 
 
Dymatorek
Go¶æ
Wys³any: 2010-07-20, 12:21   

Krzychu ten trampek do "oddania" to by³o dawno i nie prawda. Tak samo jak w og³oszeniach na Forum CT "niedokoñczony projekt za kratê piwa"... Kole¶ us³ysza³ ile mam lat i mu w gaciach zmiêk³o po czym stwierdzi³ ¿e "nie aktualne"... PACAN... Oby siê zach³ysn±³ t± krat± browarów. na tak± okazje czyha tyle ludu co w Lotto na 6-ke. Wiêc nie ma co siê napalaæ. Lepiej na tym wyjdziesz jak po prostu kupisz. Jak pracujesz to 1200 z³ to chyba nie k³opot?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 12