Strona G≥ůwna CartoonTrabant v1.0
cartoon trabant polska 1.0

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UŅytkownicyUŅytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» NastÍpny temat
[601] pali B. du¬Ņo
Autor Wiadomo∂ś
igraszek05
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-16, 19:19   

P¬≥ywaki s¬Ī sprawne zamykaj¬Ī zaworki wi√™c to raczej nie ich wina , a wtedy la¬≥o by si√™ z ga¬Ņnika a pisa¬≥em,¬Ņe niema plam na pod¬≥o¬Ņu wi√™c to nie to :/

igraszek05
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-17, 17:14   

Obstawiam na zap³on je¶li uda sie go uruchomiæ tak by równo smiga³ to bêdê ustawia³

igraszek05
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-17, 17:15   

poprawka Je¶li silnik uda siê uruchomiæ

magik
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-17, 22:35   

wiesz co Kuzyn ja pami√™tam jak chech¬≥a¬≥es swoje czypi√Ī√¶czy w czechach, ja dzi√™kuj√™ za taki zap¬≥on :) b¬≥√™dnik jest odpowiedzialny za orientacj√™ w przestrzeni m.in :)
Wol√™ ustawi√¶ na zegar i mie√¶ pewno¬∂√¶ ¬Ņe zawsze zaskoczy od dotkni√™cia.

kuzyn353
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-17, 23:05   

To ty by³e¶ w Czechach? Gdzie siê kamuflowa³e¶? :D
Chech³anie jest z innego powodu.
Co ma b³êdnik i ustawienie siê przodem do samochodu je¶li pierwszy cylinder to "ten przy skrzyni biegów"?

magik
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-18, 20:20   

oj chyba Ci ten dym w namiocie zaszkodzi³ :)

igraszek05
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-26, 18:29   

Mam jeszcze jedno pytanie czy taki luz t³oka jest dopuszczalny w trabancie ? http://www.youtube.com/watch?v=WidP90Kt1lg co prawda u mnie jest ciut mniejszy.

JaJer
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-26, 19:07   

..., a nie lepiej rozebraæ, pomierzyæ i wtedy bêdzie wiadomo czy luz jest dopuszczalny?
Na podstawie filmiku nie potrafiê okre¶liæ jaki tam jest luz, ale ³adnie dzwiêczy.
Jeszcze mam pytanie:

Co lub ile to jest [ciut]?
Nigdzie nie mog√™ znale¬ľ√¶ takiej jednostki.

Pozdrawiam.

PS
Mo¬Ņna zastosowa√¶ t¬≥oki od rometa, to konkretny by¬≥by LUZ namacalny i widzialny, nawet lepiej brzmi¬Īcy ni¬Ņ ten z filmiku :)

igraszek05
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-26, 20:20   

Wiedz ¬Ņe nie chcia¬≥em grzeba√¶ w silniku.A mam takie same luzy i nie wiem czy kupi√¶ ga¬ľnik czy raczej szlif cylindr√≥w lub zakupienie innego silnika.

WeT(macq)
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-26, 23:40   

Igraszek, luz zespo¬≥u t¬≥ok-cylinder zmierzysz po ¬∂ci¬Īgni√™ciu g¬≥owic. Gdy nie masz szczelinomierza (lub dok¬≥adniej- mikrometru), to mo¬Ņesz pr√≥bowa√¶ rusza√¶ palcem wskazuj¬Īcym t¬≥okiem na boki. Je¬Ņeli s¬≥yszysz przy tym charakterystyczne "stuku-puku", to b¬Īd¬ľ pewien, ¬Ņe luzy s¬Ī nadmierne.

JaJer
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-27, 02:56   

luz zespo¬≥u t¬≥ok-cylinder zmierzysz po ¬∂ci¬Īgni√™ciu g¬≥owic.

... nie do ko√Īca b√™dzie to prawid¬≥owy pomiar!

kuzyn353
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-27, 09:25   

Jedno jest tym czasem pewne. Ten luz na filmie jest zbyt du¬Ņy. S¬Īdz√™ ¬Ņe kto¬∂ nieodpowiedni t¬≥ok w¬≥o¬Ņy¬≥ do wyszlifowanego na wi√™ksz¬Ī ¬∂rednic√™ cylindra.

igraszek05
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-27, 18:30   

Wi√™c tak przy ruszaniu palcem na boki s¬≥ycha√¶ stuku puku.Dodam,¬Ņe pr√≥g na gorze cylindra jest mocno odczuwalny

WeT(macq)
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-27, 20:30   

.. nie do ko√Īca b√™dzie to prawid¬≥owy pomiar! Tak wiem, ale chyba lepiej ¬Ņeby kolega igraszek nie ¬∂ci¬Īga¬≥ cylindr√≥w... cho√¶ w zasadzie teraz to wszystko jedno, bo ju¬Ņ wie, ¬Ņe musi jednak silnik rozebra√¶

igraszek05
Go∂ś
Wys≥any: 2010-11-27, 20:36   

Wi√™c co waszym zdaniem mam sprawdzi√¶ ? sr.t¬≥oka i cylindra , luzy na korbowodzie,pier¬∂cionki i co jeszcze? A i mam okazje kupic ga¬ľnik 28hb4 za 40 z¬≥,mam zapyta√¶ go¬∂cia o luzy na przepustnicy?.Czy waszym zdaniem powinienem teraz ga¬ľnik kupywa√¶ ?

Wy∂wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moŅliwo∂ci zmiany postůw lub pisania odpowiedzi
Nie moŅesz pisaś nowych tematůw
MoŅesz odpowiadaś w tematach
Nie moŅesz zmieniaś swoich postůw
Nie moŅesz usuwaś swoich postůw
Nie moŅesz g≥osowaś w ankietach
Nie moŅesz za≥Īczaś plikůw na tym forum
MoŅesz ∂ciĪgaś za≥Īczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: